Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Nový Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
1:104:32232:388KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Matěj
Pařil Ondřej
 
 
Kratochvíl Tomáš
Kment Tomáš
 
 
-5-4-6  0301
2.Hodaň Jiří
Šmída Radek
 
 
Rusnáková Markéta
Vincek Martin
 
 
-5-6-2  0302
3.Merenda ZdeněkRandis Vilém-9810-9113212
4.Hodaň JiříVincek Martin-5-7-6  0313
5.Mezera MatějRusnáková Markéta-5-8-6  0314
6.Pařil OndřejKment Tomáš-2-5-8  0315
7.Hodaň JiříKratochvíl Tomáš-6-5-8  0316
8.Mezera MatějVincek Martin-6-87-8 1317
9.Pařil OndřejRusnáková Markéta-5-6-8  0318
10.Šmída RadekKment Tomáš-1-2-2  0319
11.Mezera MatějKratochvíl Tomáš-5-9-8  03110
12.Pařil OndřejVincek Martin-7-57  12  
13.Šmída RadekRusnáková Markéta         
14.Hodaň JiříKment Tomáš         
15.Pařil OndřejKratochvíl Tomáš         
16.Šmída RadekVincek Martin         
17.Hodaň JiříRusnáková Markéta         
18.Mezera MatějKment Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merenda Zdeněk10Randis Vilém01
Hodaň Jiří02Vincek Martin20
Mezera Matěj03Rusnáková Markéta20
Pařil Ondřej02Kment Tomáš20
Šmída Radek01Kratochvíl Tomáš20
Počet diváků: 8
Dohoda:Merenda L.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30224:381TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bystřičan Josef
Beneš Radek
 
 
WO    0301
2.Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
Koloničný Petr
Foldyna Lukáš
 
 
-7-8-7  0302
3.Bystřičan JosefWO    0303
4.Holaň PetrBeneš Radek-5-6-9  0304
5.Balušek ZdeněkFoldyna Lukáš-8-1010-2 1305
6.Chaloupka FrantišekKoloničný Petr-685-9-42306
7.Holaň PetrBystřičan Josef-11-7-10  0307
8.Balušek ZdeněkBeneš Radek-7-869-102308
9.Chaloupka FrantišekFoldyna Lukáš-8-78-8 1309
10.Koloničný PetrWO    03010
11.Balušek ZdeněkBystřičan Josef         
12.Chaloupka FrantišekBeneš Radek         
13.Foldyna Lukáš         
14.Holaň PetrKoloničný Petr         
15.Chaloupka FrantišekBystřičan Josef         
16.Beneš Radek         
17.Holaň PetrFoldyna Lukáš         
18.Balušek ZdeněkKoloničný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holaň Petr02Bystřičan Josef10
Balušek Zdeněk02Beneš Radek20
Chaloupka František02Foldyna Lukáš20
   Koloničný Petr10
WO03WO30
DOVZ:VDD Zdeněk Balušek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10430:345TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
Guřan Jiří
Müller Dominik
 
 
9107  3010
2.Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
Uhlář Radim
Válek Filip
 
 
7-69-893220
3.Martynek KrzysztofUhlář Radim557  3030
4.Urbaniec RadimVálek Filip7-953 3140
5.Pilch JakubGuřan Jiří6-97-5-82341
6.Kliment MiroslavMüller Dominik12129  3051
7.Urbaniec RadimUhlář Radim9-3-9863261
8.Pilch JakubVálek Filip8-636 3171
9.Kliment MiroslavGuřan Jiří11-699 3181
10.Martynek KrzysztofMüller Dominik596  3091
11.Pilch JakubUhlář Radim836  30101
12.Kliment MiroslavVálek Filip-10613  21  
13.Martynek KrzysztofGuřan Jiří         
14.Urbaniec RadimMüller Dominik         
15.Kliment MiroslavUhlář Radim         
16.Martynek KrzysztofVálek Filip         
17.Urbaniec RadimGuřan Jiří         
18.Pilch JakubMüller Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martynek Krzysztof20Uhlář Radim03
Urbaniec Radim20Válek Filip02
Pilch Jakub21Guřan Jiří11
Kliment Miroslav20Müller Dominik02
Po vzájemné dohodě vedoucích družstev je sepsáním zápisu pověřen vedoucí domácího družstva Krzysztof Martynek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31631:645SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Merta Marek
Vašendová Jana
 
 
WO    0301
2.Baroš Antonín
Harenčák Jakub
 
 
Beránek Pavel
Rak Jonáš
 
 
-79-108-62302
3.Vašendová JanaWO    0303
4.Baroš AntonínMerta Marek-4118-4-62304
5.Siwiec MatějRak Jonáš157-55 3114
6.Harenčák JakubBeránek Pavel9-1286 3124
7.Baroš AntonínVašendová Jana8-910-6-82325
8.Siwiec MatějMerta Marek89-6-1293235
9.Harenčák JakubRak Jonáš969  3045
10.Macurák MichalBeránek Pavel7812  3055
11.Siwiec MatějVašendová Jana899  3065
12.Harenčák JakubMerta Marek28-99 3175
13.Macurák MichalRak Jonáš342  3085
14.Baroš AntonínBeránek Pavel-9-10-7  0386
15.Harenčák JakubVašendová Jana698  3096
16.Macurák MichalMerta Marek-964-8-62397
17.Baroš AntonínRak Jonáš-9-810-8 1398
18.Siwiec MatějBeránek Pavel9-2-93632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Baroš Antonín04Vašendová Jana12
Siwiec Matěj40Merta Marek22
Harenčák Jakub40Rak Jonáš13
Macurák Michal21Beránek Pavel13
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17516:438TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Bača Jaroslav ml.
Hendrych Daniel
 
 
788  3010
2.Cabák Josef
Skácelík František
 
 
Šustek Pavel
Hendrych Vojtěch
 
 
98-79 3120
3.Bezdíček MilanBača Jaroslav ml.838  3030
4.Branný TomášHendrych Daniel569  3040
5.Cabák JosefŠustek Pavel78-8-9-82341
6.Skácelík FrantišekHendrych Vojtěch-88-8-8 1342
7.Branný TomášBača Jaroslav ml.7-8-7373252
8.Cabák JosefHendrych Daniel78-86 3162
9.Skácelík FrantišekŠustek Pavel-9-9-11  0363
10.Bezdíček MilanHendrych Vojtěch879  3073
11.Cabák JosefBača Jaroslav ml.-78-9-8 1374
12.Skácelík FrantišekHendrych Daniel888  3084
13.Bezdíček MilanŠustek Pavel8-1098 3194
14.Branný TomášHendrych Vojtěch288  30104
15.Skácelík FrantišekBača Jaroslav ml.         
16.Bezdíček MilanHendrych Daniel         
17.Branný Tomᚊustek Pavel         
18.Cabák JosefHendrych Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezdíček Milan30Bača Jaroslav ml.12
Branný Tomáš30Hendrych Daniel03
Cabák Josef12Šustek Pavel21
Skácelík František12Hendrych Vojtěch12
Počet diváků: 15
DOVZ:ZA ZÁPIS JE ZODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ DOMÁCÍHO DRUŽSTVA FRANTIŠEK SKÁCELÍK



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:22530:484TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabec Michal
Maršálek Patrik
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
8-87-7-32301
2.Pěnkava Pavel
Horáková Libuše
 
 
Babinec Zdeněk
Vlk Radek
 
 
9-477 3111
3.Horáková LibušeOpřálka Roman-87-9943221
4.Pěnkava PavelVlk Radek-9-9-9  0322
5.Maršálek PatrikBabinec Zdeněk-8-9-11  0323
6.Hrabec MichalZajíc Josef654  3033
7.Pěnkava PavelOpřálka Roman6-474 3143
8.Maršálek PatrikVlk Radek8-6-2-8 1344
9.Hrabec MichalBabinec Zdeněk-124-7693254
10.Horáková LibušeZajíc Josef58-814 3164
11.Maršálek PatrikOpřálka Roman989  3074
12.Hrabec MichalVlk Radek58-69 3184
13.Horáková LibušeBabinec Zdeněk967  3094
14.Pěnkava PavelZajíc Josef4-5-991032104
15.Hrabec MichalOpřálka Roman65   20  
16.Horáková LibušeVlk Radek         
17.Pěnkava PavelBabinec Zdeněk         
18.Maršálek PatrikZajíc Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáková Libuše30Opřálka Roman03
Pěnkava Pavel21Vlk Radek21
Maršálek Patrik12Babinec Zdeněk12
Hrabec Michal30Zajíc Josef03
DOVZ: VDD

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy