Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35675:645TJ Sokol Nová Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Holaň Petr
Mazůrek Matěj
 
 
8-979 3110
2.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
-7-69-7 1311
3.Skácelík FrantišekChaloupka František86-6-8-102312
4.Branný TomášHolaň Petr-8-886-62313
5.Cabák JosefBalušek Zdeněk-8-9-9  0314
6.Bezdíček MilanMazůrek Matěj10-85-8-62315
7.Branný TomášChaloupka František-8-59-7 1316
8.Cabák JosefHolaň Petr-109-75-62317
9.Bezdíček MilanBalušek Zdeněk6-866 3127
10.Skácelík FrantišekMazůrek Matěj169  3037
11.Cabák JosefChaloupka František6-6-9-6 1338
12.Bezdíček MilanHolaň Petr-9352 3148
13.Skácelík FrantišekBalušek Zdeněk-10668 3158
14.Branný TomášMazůrek Matěj-10869 3168
15.Bezdíček MilanChaloupka František-10-89-8 1369
16.Skácelík FrantišekHolaň Petr6109  3079
17.Branný TomášBalušek Zdeněk8910  3089
18.Cabák JosefMazůrek Matěj-6-9-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík František31Chaloupka František40
Branný Tomáš22Holaň Petr22
Cabák Josef04Balušek Zdeněk13
Bezdíček Milan22Mazůrek Matěj22
DOVZ : ZA ZÁPIS JE ZODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ DOMÁCÍHO DRUŽSTVA FRANTIŠEK SKÁCELÍK



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:170TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Michael
Maršálek Patrik
 
 
Šmída Radek
Pařil Ondřej
 
 
546  3010
2.Vaňous Jiří
Hrabec Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Maršálek PatrikPařil Ondřej677  3030
4.Hrabec MichalŠmída Radek1056  3040
5.Vaňous JiříMerenda Ladislav-8799 3150
6.Sedláček MichaelWO    3060
7.Hrabec MichalPařil Ondřej-11159 3170
8.Vaňous JiříŠmída Radek296  3080
9.Sedláček MichaelMerenda Ladislav7-896 3190
10.Maršálek PatrikWO    30100
11.Vaňous JiříPařil Ondřej         
12.Sedláček MichaelŠmída Radek         
13.Maršálek PatrikMerenda Ladislav         
14.Hrabec Michal         
15.Sedláček MichaelPařil Ondřej         
16.Maršálek PatrikŠmída Radek         
17.Hrabec MichalMerenda Ladislav         
18.Vaňous Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maršálek Patrik10Pařil Ondřej02
Hrabec Michal20Šmída Radek02
Vaňous Jiří20Merenda Ladislav02
Sedláček Michael10   
WO30WO03
DOVZ: VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26595:482SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Opřálka Roman
 
 

 
 
WO    3010
2.Babinec Zdeněk
Vlk Radek
 
 
Baroš Antonín
Košťál Daniel
 
 
9-10-11983220
3.Zajíc JosefKošťál Daniel-10-10-4  0321
4.Babinec ZdeněkBaroš Antonín4-107-4-82322
5.Vlk RadekČíž Rostislav-7-699-42323
6.Opřálka RomanWO    3033
7.Babinec ZdeněkKošťál Daniel6-84-7-62334
8.Vlk RadekBaroš Antonín-7694 3144
9.Opřálka RomanČíž Rostislav-4-5-5  0345
10.Zajíc JosefWO    3055
11.Vlk RadekKošťál Daniel8-137-1083265
12.Opřálka RomanBaroš Antonín1075  3075
13.Zajíc JosefČíž Rostislav-4-6-9  0376
14.Babinec ZdeněkWO    3086
15.Opřálka RomanKošťál Daniel6-115-493296
16.Zajíc JosefBaroš Antonín810-716 31106
17.Babinec ZdeněkČíž Rostislav         
18.Vlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zajíc Josef12Košťál Daniel22
Babinec Zdeněk02Baroš Antonín13
Vlk Radek21Číž Rostislav30
Opřálka Roman21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Zeman Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30322:416TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Bača Jaroslav ml.
 
 
Martynek Krzysztof
Kliment Miroslav
 
 
7-9-9-4 1301
2.Hendrych Daniel
Hendrych Vojtěch
 
 
Pilch Jakub
Urbaniec Radim
 
 
-7-47-10 1302
3.Hendrych DanielMartynek Krzysztof-4-7-8  0303
4.Bača Jaroslav ml.Pilch Jakub-78-8-8 1304
5.Král MichalKliment Miroslav789  3014
6.Hendrych VojtěchUrbaniec Radim-6-2-9  0315
7.Bača Jaroslav ml.Martynek Krzysztof-4-8-4  0316
8.Král MichalPilch Jakub-7-47-10 1317
9.Hendrych VojtěchKliment Miroslav-8-68-13 1318
10.Hendrych DanielUrbaniec Radim-10-47-9 1319
11.Král MichalMartynek Krzysztof-6-811-7 13110
12.Hendrych VojtěchPilch Jakub-10-8   02  
13.Hendrych DanielKliment Miroslav         
14.Bača Jaroslav ml.Urbaniec Radim         
15.Hendrych VojtěchMartynek Krzysztof         
16.Hendrych DanielPilch Jakub         
17.Bača Jaroslav ml.Kliment Miroslav         
18.Král MichalUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hendrych Daniel02Martynek Krzysztof30
Bača Jaroslav ml.02Pilch Jakub20
Král Michal12Kliment Miroslav11
Hendrych Vojtěch02Urbaniec Radim20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Nový Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:31415:470KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Jiří
Merta Marek
 
 
Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
-76-7-9 1301
2.Beránek Pavel
Křenek Tomáš
 
 
Kowal René
Vincek Martin
 
 
-6-9-6  0302
3.Křenek TomášKowal René-2-81010-92303
4.Beránek PavelKratochvíl Tomáš-75-8-10 1304
5.Merta MarekRajnoch Tomáš-3-138-6 1305
6.Bajger JiříVincek Martin68-10-11-122306
7.Beránek PavelKowal René78-5-6-72307
8.Merta MarekKratochvíl Tomáš752  3017
9.Bajger JiříRajnoch Tomáš8-7-13-7 1318
10.Křenek TomášVincek Martin88-98 3128
11.Merta MarekKowal René-9-9-4  0329
12.Bajger JiříKratochvíl Tomáš-7-2-9  03210
13.Křenek TomášRajnoch Tomáš         
14.Beránek PavelVincek Martin         
15.Bajger JiříKowal René         
16.Křenek TomášKratochvíl Tomáš         
17.Beránek PavelRajnoch Tomáš         
18.Merta MarekVincek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křenek Tomáš11Kowal René30
Beránek Pavel02Kratochvíl Tomáš21
Merta Marek12Rajnoch Tomáš20
Bajger Jiří03Vincek Martin11
DVD-VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Vrtal Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30640:615TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Unzeitig Daniel
Guřan Jiří
 
 
Beneš Radek
Herold Jan
 
 
79-77 3110
2.Uhlář Radim
Válek Filip
 
 
Koloničný Petr
Foldyna Lukáš
 
 
78-49 3120
3.Guřan JiříBeneš Radek-10-6-8  0321
4.Uhlář RadimFoldyna Lukáš7-8-4-9 1322
5.Válek FilipKoloničný Petr8-5-7-6 1323
6.Unzeitig DanielHerold Jan687  3033
7.Uhlář RadimBeneš Radek-99-8-9 1334
8.Válek FilipFoldyna Lukáš9-4-310123244
9.Unzeitig DanielKoloničný Petr674  3054
10.Guřan JiříHerold Jan-9-79583264
11.Válek FilipBeneš Radek117-7-9-92365
12.Unzeitig DanielFoldyna Lukáš6-10-12-7 1366
13.Guřan JiříKoloničný Petr1011-53 3176
14.Uhlář RadimHerold Jan956  3086
15.Unzeitig DanielBeneš Radek-12-96-7 1387
16.Guřan JiříFoldyna Lukáš877  3097
17.Uhlář RadimKoloničný Petr-987-5432107
18.Válek FilipHerold Jan8813  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Guřan Jiří31Beneš Radek40
Uhlář Radim22Foldyna Lukáš22
Válek Filip12Koloničný Petr13
Unzeitig Daniel22Herold Jan03
Utkání č.18 Válek - Herold bylo dohráno před utkáním č.17 Uhlář - Koloničný

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy