Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34391:485TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmída Radek
Pařil Ondřej
 
 
Guřan Jiří
Müller Dominik
 
 
9-8910 3110
2.Michálek Pavel
Merenda Zdeněk
 
 
Uhlář Radim
Válek Filip
 
 
-85-98-102311
3.Šmída RadekMüller Dominik-4-4-2  0312
4.Pařil OndřejUhlář Radim-109-5923222
5.Merenda ZdeněkVálek Filip-109-8-9 1323
6.Merenda LadislavGuřan Jiří-9-5-8  0324
7.Pařil OndřejMüller Dominik-10968 3134
8.Merenda ZdeněkUhlář Radim-6-8-5  0335
9.Merenda LadislavVálek Filip-96-10-8 1336
10.Šmída RadekGuřan Jiří-3-2-11  0337
11.Merenda ZdeněkMüller Dominik-55-6-9 1338
12.Merenda LadislavUhlář Radim-6-5-6  0339
13.Šmída RadekVálek Filip-6-7-5  03310
14.Pařil OndřejGuřan Jiří         
15.Merenda LadislavMüller Dominik         
16.Šmída RadekUhlář Radim         
17.Pařil OndřejVálek Filip         
18.Merenda ZdeněkGuřan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmída Radek03Müller Dominik21
Pařil Ondřej20Uhlář Radim21
Merenda Zdeněk03Válek Filip30
Merenda Ladislav03Guřan Jiří20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37438:569TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Holaň Petr
 
 
Beránek Pavel
Merta Marek
 
 
65-10-693210
2.
 
 
Bajger Jiří
Křenek Tomáš
 
 
WO    0311
3.Beránek PavelWO    0312
4.Balušek ZdeněkMerta Marek-8-9-11  0313
5.Chaloupka FrantišekKřenek Tomáš-4656 3123
6.Holaň PetrBajger Jiří-1010511 3133
7.Balušek ZdeněkBeránek Pavel-96-8-8 1334
8.Chaloupka FrantišekMerta Marek5-10-108-92335
9.Holaň PetrKřenek Tomáš88-86 3145
10.Bajger JiříWO    0346
11.Chaloupka FrantišekBeránek Pavel-611-69-62347
12.Holaň PetrMerta Marek109-8-743257
13.Křenek TomášWO    0358
14.Balušek ZdeněkBajger Jiří-10-9-5  0359
15.Holaň PetrBeránek Pavel-88-8-8 13510
16.Merta Marek         
17.Balušek ZdeněkKřenek Tomáš         
18.Chaloupka FrantišekBajger Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Balušek Zdeněk03Beránek Pavel30
Chaloupka František12Merta Marek21
Holaň Petr31Křenek Tomáš02
   Bajger Jiří11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:35596:603TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Radek
Koloničný Petr
 
 
Hendrych Daniel
Bača Jaroslav ml.
 
 
-9-95-3 1301
2.Foldyna Lukáš
Kocián Petr
 
 
Šustek Pavel
Král Michal
 
 
7-10-910113211
3.Foldyna LukášBača Jaroslav ml.2-13-38-102312
4.Kocián PetrŠustek Pavel6-12-9-9 1313
5.Koloničný PetrKrál Michal424  3023
6.Beneš RadekHendrych Daniel-8-97783233
7.Kocián PetrBača Jaroslav ml.-912-7-3 1334
8.Koloničný PetrŠustek Pavel-910-7-9 1335
9.Beneš RadekKrál Michal9106  3045
10.Foldyna LukášHendrych Daniel-10-9-10  0346
11.Koloničný PetrBača Jaroslav ml.-7-9-9  0347
12.Beneš RadekŠustek Pavel-6-6-7  0348
13.Foldyna LukášKrál Michal966  3058
14.Kocián PetrHendrych Daniel5117  3068
15.Beneš RadekBača Jaroslav ml.-55126 3178
16.Foldyna Lukᚊustek Pavel12-8-2-7 1379
17.Kocián PetrKrál Michal-6-8-6  03710
18.Koloničný PetrHendrych Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foldyna Lukáš13Bača Jaroslav ml.31
Kocián Petr13Šustek Pavel40
Koloničný Petr12Král Michal13
Beneš Radek31Hendrych Daniel12
Počet diváků: 8
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27571:550KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vincek Martin
Kment Tomáš
 
 
Babinec Zdeněk
Vlk Radek
 
 
77-10-7143210
2.Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
999  3020
3.Vincek MartinOpřálka Roman-55-61093230
4.Kment TomášVlk Radek-6-37-7 1331
5.Rajnoch TomášBabinec Zdeněk10-884 3141
6.Kratochvíl TomášZajíc Josef873  3051
7.Kment TomášOpřálka Roman5-3-2-7 1352
8.Rajnoch TomášVlk Radek3-10-86-12353
9.Kratochvíl TomášBabinec Zdeněk7-10-4773263
10.Vincek MartinZajíc Josef867  3073
11.Rajnoch TomášOpřálka Roman-8-69-4 1374
12.Kratochvíl TomášVlk Radek476  3084
13.Vincek MartinBabinec Zdeněk-8-7-6  0385
14.Kment TomášZajíc Josef-10-9-8  0386
15.Kratochvíl TomášOpřálka Roman867  3096
16.Vincek MartinVlk Radek-8-888432106
17.Kment TomášBabinec Zdeněk-67-9  12  
18.Rajnoch TomášZajíc Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vincek Martin31Opřálka Roman22
Kment Tomáš03Vlk Radek22
Rajnoch Tomáš12Babinec Zdeněk12
Kratochvíl Tomáš40Zajíc Josef12
Počet diváků: 9
Po vzájemné dohodě vedoucích obou družstev je sepsáním zápisu pověřen vedoucí domácího družstva



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:7416:231TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
Cigler Vojtěch
Sviták Jakub
 
 
795  3010
2.Szwarc Matěj
Cieslar Radek
 
 

 
 
WO    3020
3.Martynek KrzysztofCigler Vojtěch425  3030
4.Cieslar RadekSviták Jakub-76-9-5 1331
5.Urbaniec RadimZahrádka Jiří958  3041
6.Szwarc MatějWO    3051
7.Cieslar RadekCigler Vojtěch7-1097 3161
8.Urbaniec RadimSviták Jakub10-9-59-72362
9.Szwarc MatějZahrádka Jiří262  3072
10.Martynek KrzysztofWO    3082
11.Urbaniec RadimCigler Vojtěch894  3092
12.Szwarc MatějSviták Jakub965  30102
13.Martynek KrzysztofZahrádka Jiří         
14.Cieslar Radek         
15.Szwarc MatějCigler Vojtěch         
16.Martynek KrzysztofSviták Jakub         
17.Cieslar RadekZahrádka Jiří         
18.Urbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martynek Krzysztof10Cigler Vojtěch03
Cieslar Radek11Sviták Jakub21
Urbaniec Radim21Zahrádka Jiří02
Szwarc Matěj20   
WO30WO03
Po vzájemné dohodě vedoucích obou družstev je sepsáním zápisu pověřen vedoucí domácího družstva Krzysztof Martynek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:26557:555SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Antonín
Slaný Vojtěch
 
 
Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
-4-2-5  0301
2.Číž Rostislav
Harenčák Jakub
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
799  3011
3.Slaný VojtěchBezdíček Milan-5-4-13  0312
4.Baroš AntonínSkácelík František898  3022
5.Číž RostislavBranný Tomáš84-511 3132
6.Harenčák JakubCabák Josef767  3042
7.Baroš AntonínBezdíček Milan568  3052
8.Číž RostislavSkácelík František8715  3062
9.Harenčák JakubBranný Tomáš782  3072
10.Slaný VojtěchCabák Josef-6-5-4  0373
11.Číž RostislavBezdíček Milan-4-8-7  0374
12.Harenčák JakubSkácelík František1255  3084
13.Slaný VojtěchBranný Tomáš-5-79-12 1385
14.Baroš AntonínCabák Josef-1110-8-11 1386
15.Harenčák JakubBezdíček Milan567  3096
16.Slaný VojtěchSkácelík František-2-8-9  0397
17.Baroš AntonínBranný Tomáš11-10-12-5 1398
18.Číž RostislavCabák Josef9-879 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slaný Vojtěch04Bezdíček Milan22
Baroš Antonín22Skácelík František13
Číž Rostislav31Branný Tomáš22
Harenčák Jakub40Cabák Josef22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy