Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34456:505TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
Horáková Libuše
Pěnkava Pavel
 
 
6-79-10-62301
2.Holaň Petr
Mazůrek Matěj
 
 
Maršálek Patrik
Skotnica Martin
 
 
5-6-7-6 1302
3.Mazůrek MatějPěnkava Pavel-2-129-8 1303
4.Chaloupka FrantišekHoráková Libuše-9-9-6  0304
5.Balušek ZdeněkSkotnica Martin-8-9-7  0305
6.Holaň PetrMaršálek Patrik-38-6-6 1306
7.Chaloupka FrantišekPěnkava Pavel-9178 3116
8.Balušek ZdeněkHoráková Libuše-9-88-7 1317
9.Holaň PetrSkotnica Martin4-9-8883227
10.Mazůrek MatějMaršálek Patrik-11487 3137
11.Balušek ZdeněkPěnkava Pavel-7-99-6 1338
12.Holaň PetrHoráková Libuše-78-76-72339
13.Mazůrek MatějSkotnica Martin-7-10-10  03310
14.Chaloupka FrantišekMaršálek Patrik-910   11  
15.Holaň PetrPěnkava Pavel         
16.Mazůrek MatějHoráková Libuše         
17.Chaloupka FrantišekSkotnica Martin         
18.Balušek ZdeněkMaršálek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazůrek Matěj12Pěnkava Pavel21
Chaloupka František11Horáková Libuše30
Balušek Zdeněk03Skotnica Martin21
Holaň Petr12Maršálek Patrik11
Dohoda: Vedoucí družstev se dohodli, že vlastním řízením průběhu utkání je pověřen vedoucí domácího družstva Zdeněk Balušek.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32280:397TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merenda Ladislav
Pařil Ondřej
 
 
Musil Milan
Sionkala Eduard
 
 
-553-783210
2.Šmída Radek
Mezera Matěj
 
 
Cabák Josef
Branný Tomáš
 
 
-5-4-11  0311
3.Mezera MatějCabák Josef5-5-4-6 1312
4.Pařil OndřejBranný Tomáš-7-6-6  0313
5.Šmída RadekSionkala Eduard-610-7-9 1314
6.Merenda LadislavMusil Milan-10-7-7  0315
7.Pařil OndřejCabák Josef-19-7-11 1316
8.Šmída RadekBranný Tomáš-6-9-9  0317
9.Merenda LadislavSionkala Eduard-6-9-6  0318
10.Mezera MatějMusil Milan-5-7-8  0319
11.Šmída RadekCabák Josef-6-5-6  03110
12.Merenda LadislavBranný Tomáš         
13.Mezera MatějSionkala Eduard         
14.Pařil OndřejMusil Milan         
15.Merenda LadislavCabák Josef         
16.Mezera MatějBranný Tomáš         
17.Pařil OndřejSionkala Eduard         
18.Šmída RadekMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Matěj02Cabák Josef30
Pařil Ondřej02Branný Tomáš20
Šmída Radek03Sionkala Eduard20
Merenda Ladislav02Musil Milan20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Čihák Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7397:276SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Antonín
Harenčák Jakub
 
 
Hendrych Daniel
Bača Jaroslav ml.
 
 
7-10-71343210
2.Siwiec Matěj
Číž Rostislav
 
 
Král Michal
Gajdičiar Ondřej
 
 
1049  3020
3.Číž RostislavHendrych Daniel1123  3030
4.Baroš AntonínBača Jaroslav ml.6-581 3140
5.Siwiec MatějKrál Michal1010-106 3150
6.Harenčák JakubGajdičiar Ondřej3-839 3160
7.Baroš AntonínHendrych Daniel-106-7963270
8.Siwiec MatějBača Jaroslav ml.594  3080
9.Harenčák JakubKrál Michal579  3090
10.Číž RostislavGajdičiar Ondřej566  30100
11.Siwiec MatějHendrych Daniel         
12.Harenčák JakubBača Jaroslav ml.         
13.Číž RostislavKrál Michal         
14.Baroš AntonínGajdičiar Ondřej         
15.Harenčák JakubHendrych Daniel         
16.Číž RostislavBača Jaroslav ml.         
17.Baroš AntonínKrál Michal         
18.Siwiec MatějGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Číž Rostislav20Hendrych Daniel02
Baroš Antonín20Bača Jaroslav ml.02
Siwiec Matěj20Král Michal02
Harenčák Jakub20Gajdičiar Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23543:481TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Miroslav
Pilch Jakub
 
 
Babinec Zdeněk
Vlk Radek
 
 
-106-7-6 1301
2.Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
Opřálka Roman
Popelář Radim
 
 
889  3011
3.Kliment MiroslavOpřálka Roman-5-5-10  0312
4.Pilch JakubVlk Radek12-4-7-8 1313
5.Urbaniec RadimBabinec Zdeněk-8856 3123
6.Martynek KrzysztofPopelář Radim7-532 3133
7.Pilch JakubOpřálka Roman7-8-87103243
8.Urbaniec RadimVlk Radek-9-6-7  0344
9.Martynek KrzysztofBabinec Zdeněk7-10146 3154
10.Kliment MiroslavPopelář Radim48-108 3164
11.Urbaniec RadimOpřálka Roman4-5-7-7 1365
12.Martynek KrzysztofVlk Radek-10885 3175
13.Kliment MiroslavBabinec Zdeněk-81073 3185
14.Pilch JakubPopelář Radim558  3095
15.Martynek KrzysztofOpřálka Roman528  30105
16.Kliment MiroslavVlk Radek         
17.Pilch JakubBabinec Zdeněk         
18.Urbaniec RadimPopelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kliment Miroslav21Opřálka Roman22
Pilch Jakub21Vlk Radek21
Urbaniec Radim12Babinec Zdeněk03
Martynek Krzysztof40Popelář Radim03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22548:497KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
Müller Dominik
Uhlář Radim
 
 
-9-102273210
2.Randis Vilém
Zich Michal nejml.
 
 
Unzeitig Daniel
Guřan Jiří
 
 
-78-3763220
3.Rajnoch TomášUnzeitig Daniel106-88 3130
4.Randis VilémUhlář Radim-5-10-8  0331
5.Kratochvíl TomášGuřan Jiří719  3041
6.Vincek MartinMüller Dominik-8587 3151
7.Randis VilémUnzeitig Daniel-57-6-7 1352
8.Kratochvíl TomášUhlář Radim929  3062
9.Vincek MartinGuřan Jiří-7129-16-102363
10.Rajnoch TomášMüller Dominik7-8127 3173
11.Kratochvíl TomášUnzeitig Daniel-8-45-4 1374
12.Vincek MartinUhlář Radim-6878 3184
13.Rajnoch TomášGuřan Jiří567  3094
14.Zich Michal nejml.Müller Dominik12-6-612832104
15.Vincek MartinUnzeitig Daniel-10977 31  
16.Rajnoch TomášUhlář Radim         
17.Zich Michal nejml.Guřan Jiří         
18.Kratochvíl TomášMüller Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rajnoch Tomáš30Unzeitig Daniel21
Randis Vilém02Uhlář Radim12
Kratochvíl Tomáš21Guřan Jiří12
Vincek Martin21Müller Dominik03
Zich Michal nejml.10   
Zápas Vincek Martin - Unzeitig Daniel skočil před utkáním Zich-Muller.



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35637:669TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Lukáš
Koloničný Petr
 
 
Bajger Jiří
Merta Marek
 
 
-12-9-9  0301
2.Beneš Radek
Bystřičan Josef
 
 
Beránek Pavel
Křenek Tomáš
 
 
-79139 3111
3.Beneš RadekBeránek Pavel6-498 3121
4.Foldyna LukášMerta Marek-8-739-62322
5.Koloničný PetrBajger Jiří7-6-9-5 1323
6.Bystřičan JosefKřenek Tomáš47-69 3133
7.Foldyna LukášBeránek Pavel9-1-51263243
8.Koloničný PetrMerta Marek9-10-7-9 1344
9.Bystřičan JosefBajger Jiří365  3054
10.Beneš RadekKřenek Tomáš989  3064
11.Koloničný PetrBeránek Pavel-6-11-8  0365
12.Bystřičan JosefMerta Marek7910  3075
13.Beneš RadekBajger Jiří9-1113-4-92376
14.Foldyna LukášKadlec Vít-2-11-12  0377
15.Bystřičan JosefBeránek Pavel91313  3087
16.Beneš RadekMerta Marek6-85-5-52388
17.Foldyna LukášBajger Jiří8-8-5-6 1389
18.Koloničný PetrKadlec Vít-7-9-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Radek22Beránek Pavel13
Foldyna Lukáš13Merta Marek31
Koloničný Petr04Bajger Jiří31
Bystřičan Josef40Křenek Tomáš02
   Kadlec Vít20
Střídání družstva hostů: Kadlec Vít za Křenek Tomáš. Po domluvě řízením zápasu pověřen Petr Koloničný.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy