Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28667:621TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Pajurek Zdeněk
 
 
Holaň Petr
Mazůrek Matěj
 
 
8-104-4-82301
2.Šustek Pavel
Hendrych Daniel
 
 
Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
69-46 3111
3.Král MichalHolaň Petr5-36-8-32312
4.Pajurek ZdeněkChaloupka František8-9-8-8 1313
5.Hendrych DanielMazůrek Matěj12-5-89-92314
6.Šustek PavelBalušek Zdeněk-118136 3124
7.Pajurek ZdeněkHolaň Petr765  3034
8.Hendrych DanielChaloupka František-7-9-8  0335
9.Šustek PavelMazůrek Matěj86-97 3145
10.Král MichalBalušek Zdeněk10-121013 3155
11.Hendrych DanielHolaň Petr-8-95-9 1356
12.Šustek PavelChaloupka František-46-87-62357
13.Král MichalMazůrek Matěj1087  3067
14.Pajurek ZdeněkBalušek Zdeněk5-58-9123277
15.Šustek PavelHolaň Petr569  3087
16.Král MichalChaloupka František986  3097
17.Pajurek ZdeněkMazůrek Matěj-61266 31107
18.Hendrych DanielBalušek Zdeněk-99   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Michal31Holaň Petr22
Pajurek Zdeněk31Chaloupka František31
Hendrych Daniel03Mazůrek Matěj13
Šustek Pavel31Balušek Zdeněk03
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4358:166SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Vlk Radek
Babinec Zdeněk
 
 
Merenda Ladislav
Pařil Ondřej
 
 
52-68 3120
3.Zajíc JosefŠmída Radek773  3030
4.Babinec ZdeněkMerenda Ladislav-8479 3140
5.Vlk RadekPařil Ondřej527  3050
6.Opřálka RomanWO    3060
7.Babinec ZdeněkŠmída Radek855  3070
8.Vlk RadekMerenda Ladislav-9-441063280
9.Opřálka RomanPařil Ondřej549  3090
10.Zajíc JosefWO    30100
11.Vlk RadekŠmída Radek         
12.Opřálka RomanMerenda Ladislav         
13.Zajíc JosefPařil Ondřej         
14.Babinec Zdeněk         
15.Opřálka RomanŠmída Radek         
16.Zajíc JosefMerenda Ladislav         
17.Babinec ZdeněkPařil Ondřej         
18.Vlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zajíc Josef10Šmída Radek02
Babinec Zdeněk20Merenda Ladislav02
Vlk Radek20Pařil Ondřej02
Opřálka Roman10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
Vaňous Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34647:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková Libuše
Pěnkava Pavel
 
 
Unzeitig Daniel
Guřan Jiří
 
 
8-6-11-6 1301
2.Hrabec Michal
Skotnica Martin
 
 
Válek Filip
Uhlář Radim
 
 
10-6-8-12 1302
3.Skotnica MartinUnzeitig Daniel684  3012
4.Pěnkava PavelVálek Filip-2-8-9  0313
5.Hrabec MichalUhlář Radim-9-8-6  0314
6.Horáková LibušeGuřan Jiří56-7-8-92315
7.Pěnkava PavelUnzeitig Daniel528  3025
8.Hrabec MichalVálek Filip8-9-127-102326
9.Horáková LibušeUhlář Radim-6-5-6  0327
10.Skotnica MartinGuřan Jiří-56117 3137
11.Hrabec MichalMüller Dominik7-867 3147
12.Horáková LibušeVálek Filip-13-7-8  0348
13.Skotnica MartinUhlář Radim878  3058
14.Pěnkava PavelGuřan Jiří8-13413 3168
15.Horáková LibušeMüller Dominik8-779 3178
16.Skotnica MartinVálek Filip8-99-973288
17.Pěnkava PavelUhlář Radim-9-9-8  0389
18.Hrabec MichalGuřan Jiří8-988 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skotnica Martin40Unzeitig Daniel02
Pěnkava Pavel22Válek Filip31
Hrabec Michal22Uhlář Radim31
Horáková Libuše13Guřan Jiří13
   Müller Dominik02



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:30712:656TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Sikora Ladislav
 
 
Bajger Jiří
Křenek Tomáš
 
 
7-777 3110
2.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Demek Zdeněk
Henžel Michal
 
 
8-10-98-92311
3.Sikora LadislavDemek Zdeněk-9-1110883221
4.Bezdíček MilanBajger Jiří-812-88-72322
5.Branný TomášKřenek Tomáš9-98-8-92323
6.Skácelík FrantišekHenžel Michal944  3033
7.Bezdíček MilanDemek Zdeněk10-11-95-82334
8.Branný TomášBajger Jiří6-6-5-5 1335
9.Skácelík FrantišekKřenek Tomáš14-1295 3145
10.Sikora LadislavHenžel Michal810-8-1083255
11.Branný TomášDemek Zdeněk4-9-10-8 1356
12.Skácelík FrantišekBajger Jiří-11988 3166
13.Sikora LadislavKřenek Tomáš10-888 3176
14.Bezdíček MilanHenžel Michal9-10-8873286
15.Skácelík FrantišekDemek Zdeněk699  3096
16.Sikora LadislavBajger Jiří8-10-84532106
17.Bezdíček MilanKřenek Tomáš-11    01  
18.Branný TomášHenžel Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Ladislav40Demek Zdeněk22
Bezdíček Milan12Bajger Jiří22
Branný Tomáš03Křenek Tomáš12
Skácelík František40Henžel Michal03
Počet diváků: 10
DOVZ:ZA ZÁPIS JE ZODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ DOMÁCÍHO DRUŽSTVA FRANTIŠEK SKÁCELÍK



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Nový Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37752:729nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Antonín
Marosz Alexandr
 
 
Kratochvíl Tomáš
Vincek Martin
 
 
-8-2-5  0301
2.Košťál Daniel
Číž Rostislav
 
 
Randis Vilém
Zich Michal nejml.
 
 
-9737 3111
3.Marosz AlexandrKratochvíl Tomáš-6-7-6  0312
4.Baroš AntonínVincek Martin-6-7-4  0313
5.Číž RostislavRandis Vilém46-8-6-22314
6.Košťál DanielZich Michal nejml.-116510 3124
7.Baroš AntonínKratochvíl Tomáš-77-48-752325
8.Číž RostislavVincek Martin5-810-953235
9.Košťál DanielRandis Vilém649  3045
10.Slaný VojtěchZich Michal nejml.89-109 3155
11.Číž RostislavKratochvíl Tomáš6-10-78-82356
12.Košťál DanielVincek Martin4-72-8-32357
13.Slaný VojtěchRandis Vilém19-9-583267
14.Baroš AntonínZich Michal nejml.8-12122 3177
15.Košťál DanielKratochvíl Tomáš-4-69-8 1378
16.Slaný VojtěchVincek Martin6-10-8-9 1379
17.Baroš AntonínRandis Vilém-9-1115683289
18.Číž RostislavZich Michal nejml.824  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marosz Alexandr01Kratochvíl Tomáš40
Baroš Antonín22Vincek Martin31
Číž Rostislav22Randis Vilém13
Košťál Daniel22Zich Michal nejml.04
Slaný Vojtěch21   
Střídaní domácích 2.kolo - Slaný Vojtěch za Marosze Alexandra



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2353:229TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
Koloničný Petr
Foldyna Lukáš
 
 
1056  3010
2.Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
Beneš Radek
Herold Jan
 
 
695  3020
3.Martynek KrzysztofBeneš Radek74-117 3130
4.Pilch JakubFoldyna Lukáš-9644 3140
5.Urbaniec RadimKoloničný Petr249  3050
6.Szwarc MatějHerold Jan699  3060
7.Pilch JakubBeneš Radek979  3070
8.Urbaniec RadimFoldyna Lukáš984  3080
9.Szwarc MatějKoloničný Petr895  3090
10.Martynek KrzysztofHerold Jan51010  30100
11.Urbaniec RadimBeneš Radek         
12.Szwarc MatějFoldyna Lukáš         
13.Martynek KrzysztofKoloničný Petr         
14.Pilch JakubHerold Jan         
15.Szwarc MatějBeneš Radek         
16.Martynek KrzysztofFoldyna Lukáš         
17.Pilch JakubKoloničný Petr         
18.Urbaniec RadimHerold Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martynek Krzysztof20Beneš Radek02
Pilch Jakub20Foldyna Lukáš02
Urbaniec Radim20Koloničný Petr02
Szwarc Matěj20Herold Jan02
Sepsáním zápisu pověřen vedoucí domácího družstva Krzysztof Martynek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy