Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, Ostrava - SvinovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25592:553SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Radek
Palát Petr
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-996-893210
2.Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
6-7-61273220
3.Palát PetrRibka Jakub-7-778103230
4.Martinák LukášRoleder Ondřej-79-8-8 1331
5.Przybyla MichalStřílka Jakub-9-109-7 1332
6.Foldyna RadekKašpar Tomáš1087  3042
7.Martinák LukášRibka Jakub-5-5-7  0343
8.Przybyla MichalRoleder Ondřej742  3053
9.Foldyna RadekStřílka Jakub7-10-9-9 1354
10.Palát PetrKašpar Tomáš8711  3064
11.Przybyla MichalRibka Jakub812-8-12-32365
12.Foldyna RadekRoleder Ondřej-9688 3175
13.Palát PetrStřílka Jakub109-94 3185
14.Martinák LukášKašpar Tomáš586  3095
15.Foldyna RadekRibka Jakub-998-8932105
16.Palát PetrRoleder Ondřej73-36 31  
17.Martinák LukášStřílka Jakub         
18.Przybyla MichalKašpar Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Petr30Ribka Jakub22
Martinák Lukáš12Roleder Ondřej12
Przybyla Michal12Střílka Jakub21
Foldyna Radek31Kašpar Tomáš03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český TěšínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:30585:563TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chudík Jiří
Volný Marek
 
 
Urbanczyk Jakub
Skácelík Richard
 
 
8-11-4-8 1301
2.Przeczek Kamil
Przybyla Jan
 
 
Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
-697-773211
3.Volný MarekUrbanczyk Jakub5-10-4-7 1312
4.Przeczek KamilSkácelík Richard-6-9-7  0313
5.Przybyla JanRucki Sylwester-6-6-10  0314
6.Chudík JiříLupinski Milan948  3024
7.Przeczek KamilUrbanczyk Jakub1067  3034
8.Przybyla JanSkácelík Richard-6-3-7  0335
9.Chudík JiříRucki Sylwester-991013 3145
10.Volný MarekLupinski Milan847  3055
11.Przybyla JanUrbanczyk Jakub-8-99-8 1356
12.Chudík JiříSkácelík Richard9-987 3166
13.Volný MarekRucki Sylwester6-6-8613276
14.Przeczek KamilLupinski Milan584  3086
15.Chudík JiříUrbanczyk Jakub-6-10-8  0387
16.Volný MarekSkácelík Richard85-74 3197
17.Przeczek KamilRucki Sylwester-5-648532107
18.Przybyla JanLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volný Marek31Urbanczyk Jakub31
Przeczek Kamil31Skácelík Richard22
Przybyla Jan03Rucki Sylwester13
Chudík Jiří31Lupinski Milan03
Po dohodě obou mužstev byl řízením zápasu pověřen vedoucí hráč domácích družstva Kamil Przeczek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC SmiloviceVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SMILOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11434:268SC Smilovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Martin
Lisztwan Jan
 
 
Kolář Martin
Pařenica Vladimír
 
 
57-76 3110
2.Malík David
Milkov Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Lisztwan JanPařenica Vladimír688  3030
4.Malík DavidKolář Martin5-956 3140
5.Milkov TomášDanko Petr-98-9-17 1341
6.Bajger MartinWO    3051
7.Malík DavidPařenica Vladimír473  3061
8.Milkov TomášKolář Martin-4-2-11  0362
9.Bajger MartinDanko Petr89-53 3172
10.Lisztwan JanWO    3082
11.Milkov TomášPařenica Vladimír10-10-9363292
12.Bajger MartinKolář Martin667  30102
13.Lisztwan JanDanko Petr         
14.Malík David         
15.Bajger MartinPařenica Vladimír         
16.Lisztwan JanKolář Martin         
17.Malík DavidDanko Petr         
18.Milkov Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lisztwan Jan10Pařenica Vladimír03
Malík David20Kolář Martin12
Milkov Tomáš12Danko Petr11
Bajger Martin20   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia OrlováVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel PaskovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7397:240SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gembala Jan
Heuman Ivan
 
 
Poloch Roman
Řeha Adam
 
 
6-968 3110
2.Jarkovský Tomáš
Kleprlík Kamil
 
 

 
 
WO    3020
3.Jarkovský TomášPoloch Roman-7-57-5 1321
4.Kleprlík KamilŘeha Adam5116  3031
5.Gembala JanValenta Daniel799  3041
6.Heuman IvanWO    3051
7.Kleprlík KamilPoloch Roman-6-98963261
8.Gembala JanŘeha Adam6710  3071
9.Heuman IvanValenta Daniel9126  3081
10.Jarkovský TomášWO    3091
11.Gembala JanPoloch Roman5-974 31101
12.Heuman IvanŘeha Adam         
13.Jarkovský TomášValenta Daniel         
14.Kleprlík Kamil         
15.Heuman IvanPoloch Roman         
16.Jarkovský TomášŘeha Adam         
17.Kleprlík KamilValenta Daniel         
18.Gembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jarkovský Tomáš01Poloch Roman12
Kleprlík Kamil20Řeha Adam02
Gembala Jan30Valenta Daniel02
Heuman Ivan10   
WO30WO03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34608:594KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Laburda František
 
 
Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
9117  3010
2.Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
2-9-7-8 1311
3.Laburda FrantišekWallik Lukáš-6-8-8  0312
4.Horná PetraVitásek Adam-6-8-9  0313
5.Bereiter MarekVícha Radomír-812-76-92314
6.Musiol KamilDzida Martin579  3024
7.Horná PetraWallik Lukáš-11-66-9 1325
8.Bereiter MarekVitásek Adam-8-9-8  0326
9.Musiol KamilVícha Radomír677  3036
10.Laburda FrantišekDzida Martin6-10910 3146
11.Bereiter MarekWallik Lukáš-799-953256
12.Musiol KamilVitásek Adam8-59-8-62357
13.Laburda FrantišekVícha Radomír3-556 3167
14.Horná PetraDzida Martin-11-752-62368
15.Musiol KamilWallik Lukáš-67-13-16 1369
16.Laburda FrantišekVitásek Adam8-9-116-1023610
17.Horná PetraVícha Radomír-11    01  
18.Bereiter MarekDzida Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laburda František22Wallik Lukáš31
Horná Petra03Vitásek Adam40
Bereiter Marek12Vícha Radomír12
Musiol Kamil22Dzida Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:40612:654TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cieslar Radek
Urbaniec Radim
 
 
Sikora Ladislav
Branný Tomáš
 
 
710-813 3110
2.Weber Milan
Galuszka Weronika
 
 
Pustka Matouš
Musil Milan
 
 
-5-4-4  0311
3.Cieslar RadekSikora Ladislav8-629 3121
4.Galuszka WeronikaPustka Matouš-4-314-6 1322
5.Weber MilanBranný Tomáš-11-7-9  0323
6.Urbaniec RadimMusil Milan6106  3033
7.Galuszka WeronikaSikora Ladislav6-8-8-7 1334
8.Weber MilanPustka Matouš-11-7-8  0335
9.Urbaniec RadimBranný Tomáš-8-10-9  0336
10.Cieslar RadekMusil Milan-1096-1083246
11.Makara NicoSikora Ladislav-5-7-5  0347
12.Urbaniec RadimPustka Matouš-134-6873257
13.Cieslar RadekBranný Tomáš8-81-683267
14.Galuszka WeronikaMusil Milan-7-8-6  0368
15.Urbaniec RadimSikora Ladislav9-876 3178
16.Cieslar RadekPustka Matouš-9769 3188
17.Galuszka WeronikaBranný Tomáš-10-116-6 1389
18.Makara NicoMusil Milan-9-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Radek40Sikora Ladislav22
Galuszka Weronika04Pustka Matouš22
Weber Milan02Branný Tomáš31
Urbaniec Radim31Musil Milan22
Makara Nico02   
zapisem byl poveren hrac domaciho druzstva Mitrenga Josef

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS