Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 16:45 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33369:445KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Milan
Branný Tomáš
 
 
Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
9-1-7-5 1301
2.Wilk Adam
Sionkala Eduard
 
 
Vitásek Adam
Schwan Jaroslav
 
 
-6-67-8 1302
3.Sionkala EduardWallik Lukáš-11-10-7  0303
4.Wilk AdamVitásek Adam-9-10-1  0304
5.Branný TomášVícha Radomír98-7-843214
6.Musil MilanSchwan Jaroslav-5342 3124
7.Wilk AdamWallik Lukáš-7-8-8  0325
8.Branný TomášVitásek Adam-73-98-82326
9.Musil MilanVícha Radomír-4-99-5 1327
10.Sionkala EduardSchwan Jaroslav-87-8-7 1328
11.Branný TomášWallik Lukáš-6-13-6  0329
12.Musil MilanVitásek Adam-5-8-10  03210
13.Sionkala EduardVícha Radomír         
14.Wilk AdamSchwan Jaroslav         
15.Musil MilanWallik Lukáš         
16.Sionkala EduardVitásek Adam         
17.Wilk AdamVícha Radomír         
18.Branný TomášSchwan Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sionkala Eduard02Wallik Lukáš30
Wilk Adam02Vitásek Adam30
Branný Tomáš12Vícha Radomír11
Musil Milan12Schwan Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30614:591Orel Paskov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtek Lukáš
Poloch Roman
 
 
Cabiš Michal
Solanský Petr
 
 
1187  3010
2.Valenta Daniel
Válek Filip
 
 
Mikeska Jakub
Pařenica Vladimír
 
 
7-6-7-4 1311
3.Poloch RomanMikeska Jakub-8-11-9  0312
4.Valenta DanielCabiš Michal-8-5-6  0313
5.Válek FilipSolanský Petr-18-9683223
6.Vojtek LukášPařenica Vladimír5-937 3133
7.Valenta DanielMikeska Jakub88-6-9-72334
8.Válek FilipCabiš Michal-10-7-8  0335
9.Vojtek LukášSolanský Petr67-62 3145
10.Poloch RomanPařenica Vladimír4-979 3155
11.Válek FilipMikeska Jakub8-9-8-7 1356
12.Vojtek LukášCabiš Michal799  3066
13.Poloch RomanSolanský Petr679  3076
14.Valenta DanielPařenica Vladimír-89-7-9 1377
15.Vojtek LukášMikeska Jakub599  3087
16.Poloch RomanCabiš Michal-11-6-13  0388
17.Valenta DanielSolanský Petr-4789 3198
18.Válek FilipPařenica Vladimír767  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poloch Roman22Mikeska Jakub31
Valenta Daniel13Cabiš Michal31
Válek Filip22Solanský Petr04
Vojtek Lukáš40Pařenica Vladimír13
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15473:383SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
Przybyla Jan
Przeczek Kamil
 
 
9-9-8783210
2.Palát Petr
Foldyna Radek
 
 
Ogrocki Tomáš
Volný Marek
 
 
864  3020
3.Palát PetrVolný Marek-1056-683230
4.Przybyla MichalPrzeczek Kamil5-11-8-7 1331
5.Theodor FilipOgrocki Tomáš766  3041
6.Foldyna RadekPrzybyla Jan742  3051
7.Przybyla MichalVolný Marek-7-12-8  0352
8.Theodor FilipPrzeczek Kamil9-56-1263262
9.Foldyna RadekOgrocki Tomáš578  3072
10.Palát PetrPrzybyla Jan1275  3082
11.Theodor FilipVolný Marek53-8-793292
12.Foldyna RadekPrzeczek Kamil99-911 31102
13.Palát PetrOgrocki Tomáš553  30  
14.Przybyla MichalPrzybyla Jan         
15.Foldyna RadekVolný Marek         
16.Palát PetrPrzeczek Kamil         
17.Przybyla MichalOgrocki Tomáš         
18.Theodor FilipPrzybyla Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Petr20Volný Marek12
Przybyla Michal02Przeczek Kamil12
Theodor Filip30Ogrocki Tomáš02
Foldyna Radek30Przybyla Jan02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC SmiloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SMILOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35573:608SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Martin
Malík David
 
 
Heuman Ivan
Gembala Jan
 
 
-7853 3110
2.Lisztwan Jan
Macurák Michal
 
 
Kleprlík Kamil
Jarkovský Tomáš
 
 
107-9-8-42311
3.Macurák MichalHeuman Ivan-6-311-10 1312
4.Lisztwan JanGembala Jan-486-8-52313
5.Malík DavidJarkovský Tomáš-99-9-8 1314
6.Bajger MartinKleprlík Kamil998  3024
7.Lisztwan JanHeuman Ivan2-8-4-8 1325
8.Malík DavidGembala Jan69-45 3135
9.Bajger MartinJarkovský Tomáš1084  3045
10.Macurák MichalKleprlík Kamil-125710 3155
11.Malík DavidHeuman Ivan-8-8-9  0356
12.Bajger MartinGembala Jan-9-6126-42357
13.Macurák MichalJarkovský Tomáš4107  3067
14.Lisztwan JanKleprlík Kamil-7-2-6  0368
15.Bajger MartinHeuman Ivan-7-5-2  0369
16.Macurák MichalGembala Jan-78-6573279
17.Lisztwan JanJarkovský Tomáš-8-4-10  03710
18.Malík DavidKleprlík Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macurák Michal31Heuman Ivan40
Lisztwan Jan04Gembala Jan22
Malík David12Jarkovský Tomáš22
Bajger Martin22Kleprlík Kamil12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27655:566TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laburda František
Polák Jan
 
 
Urbaniec Radim
Makara Nico
 
 
-10-99863210
2.Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
Mitrenga Josef
Galuszka Weronika
 
 
368  3020
3.Polák JanMitrenga Josef-6-77-6 1321
4.Laburda FrantišekUrbaniec Radim1-11-8-13 1322
5.Horná PetraMakara Nico3-9610 3132
6.Bereiter MarekGaluszka Weronika-8112-6-82333
7.Laburda FrantišekMitrenga Josef685  3043
8.Horná PetraUrbaniec Radim5-11-7-10 1344
9.Bereiter MarekMakara Nico5105  3054
10.Polák JanGaluszka Weronika-56-6-9 1355
11.Horná PetraMitrenga Josef-955-843265
12.Bereiter MarekUrbaniec Radim9211  3075
13.Musiol KamilMakara Nico579  3085
14.Laburda FrantišekGaluszka Weronika8-810-5-142386
15.Bereiter MarekMitrenga Josef9-8-5583296
16.Musiol KamilUrbaniec Radim6-159-9632106
17.Laburda FrantišekMakara Nico8-884 31  
18.Horná PetraGaluszka Weronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polák Jan02Mitrenga Josef13
Laburda František12Urbaniec Radim22
Horná Petra21Makara Nico03
Bereiter Marek31Galuszka Weronika30
Musiol Kamil20   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Jokiel Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:34559:594TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-6-898-82301
2.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Ribka Filip
Kašpar Tomáš
 
 
978  3011
3.Niedoba RomanRibka Jakub-9-789-72312
4.Buchta AndrzejStřílka Jakub-8-788-72313
5.Rucki SylwesterKašpar Tomáš-6-9-4  0314
6.Skácelík RichardRibka Filip-7855 3124
7.Buchta AndrzejRibka Jakub-8149-8-72325
8.Rucki SylwesterStřílka Jakub9-91-773235
9.Skácelík RichardKašpar Tomáš5-54-4-102336
10.Niedoba RomanRibka Filip96-87 3146
11.Rucki SylwesterRibka Jakub-3-69-9 1347
12.Skácelík RichardStřílka Jakub-7-610-6 1348
13.Lupinski MilanKašpar Tomáš-8-7-3  0349
14.Buchta AndrzejRibka Filip726  3059
15.Skácelík RichardRibka Jakub9-613-6-423510
16.Lupinski MilanStřílka Jakub-9-5-6  03  
17.Buchta AndrzejKašpar Tomáš         
18.Rucki SylwesterRibka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedoba Roman11Ribka Jakub40
Buchta Andrzej12Střílka Jakub21
Rucki Sylwester12Kašpar Tomáš30
Skácelík Richard13Ribka Filip03
Lupinski Milan01   
13 utkání střídal Lupinski Milan Niedobu Romana. 16 utkání skončilo dříve než 15 utkání.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS