Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4364:231KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Martin
Schwan Jaroslav
 
 
Branný Tomáš
Wilk Adam
 
 
11813  3010
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Blucha Tomáš
Kubíček Pavel st.
 
 
881  3020
3.Dzida MartinBranný Tomáš-8-67563230
4.Schwan JaroslavWilk Adam449  3040
5.Vícha RadomírBlucha Tomáš745  3050
6.Wallik LukášKubíček Pavel st.253  3060
7.Schwan JaroslavBranný Tomáš1088  3070
8.Vícha RadomírWilk Adam-5-89473280
9.Wallik LukášBlucha Tomáš995  3090
10.Dzida MartinKubíček Pavel st.332  30100
11.Vícha RadomírBranný Tomáš         
12.Wallik LukášWilk Adam         
13.Dzida MartinBlucha Tomáš         
14.Schwan JaroslavKubíček Pavel st.         
15.Wallik LukášBranný Tomáš         
16.Dzida MartinWilk Adam         
17.Schwan JaroslavBlucha Tomáš         
18.Vícha RadomírKubíček Pavel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dzida Martin20Branný Tomáš02
Schwan Jaroslav20Wilk Adam02
Vícha Radomír20Blucha Tomáš02
Wallik Lukáš20Kubíček Pavel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel PaskovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25603:539TTC Poruba Ostrava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danko Petr
Pařenica Vladimír
 
 
Vojtek Lukáš
Poloch Roman
 
 
-78114 3110
2.Kolář Martin
Cabiš Michal
 
 
Novák Michal
Valenta Daniel
 
 
824  3020
3.Danko PetrVojtek Lukáš8-95-8-72321
4.Kolář MartinPoloch Roman-896-7-92322
5.Cabiš MichalNovák Michal777  3032
6.Pařenica VladimírValenta Daniel6-1046 3142
7.Kolář MartinVojtek Lukáš7-7-8-6 1343
8.Cabiš MichalPoloch Roman667  3053
9.Pařenica VladimírNovák Michal4107  3063
10.Danko PetrValenta Daniel1074  3073
11.Cabiš MichalVojtek Lukáš-7-8-9  0374
12.Pařenica VladimírPoloch Roman-6-7-6  0375
13.Danko PetrNovák Michal7-10-11-8 1376
14.Kolář MartinValenta Daniel-117910 3186
15.Pařenica VladimírVojtek Lukáš-10-4-8  0387
16.Danko PetrPoloch Roman98-109 3197
17.Kolář MartinNovák Michal1089  30107
18.Cabiš MichalValenta Daniel2    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Danko Petr22Vojtek Lukáš40
Kolář Martin22Poloch Roman22
Cabiš Michal21Novák Michal13
Pařenica Vladimír22Valenta Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34442:539SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Radomír
Przybyla Jan
 
 
Foldyna Radek
Palát Petr
 
 
-813310 3110
2.Volný Marek
Przeczek Kamil
 
 
Martinák Lukáš
Przybyla Michal
 
 
6-7-310103220
3.Przeczek KamilPalát Petr-3-8-8  0321
4.Przybyla JanFoldyna Radek-10-48-8 1322
5.Benesz RadomírMartinák Lukáš-7-89-8 1323
6.Volný MarekPrzybyla Michal6-3-6-5 1324
7.Przybyla JanPalát Petr-9-6-11  0325
8.Benesz RadomírFoldyna Radek8-779 3135
9.Volný MarekMartinák Lukáš-4-5-7  0336
10.Przeczek KamilPrzybyla Michal-6-7-7  0337
11.Benesz RadomírPalát Petr12-7-8-8 1338
12.Volný MarekFoldyna Radek1068  3048
13.Przeczek KamilMartinák Lukáš9108  3058
14.Przybyla JanPrzybyla Michal-5-5-5  0359
15.Volný MarekPalát Petr-5-5-8  03510
16.Przeczek KamilFoldyna Radek         
17.Przybyla JanMartinák Lukáš         
18.Benesz RadomírPrzybyla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Przeczek Kamil12Palát Petr40
Przybyla Jan03Foldyna Radek12
Benesz Radomír12Martinák Lukáš21
Volný Marek13Przybyla Michal30
Po dohodě obou mužstev byl řízením zápasu pověřen vedoucí hráč domácího družstva Kamil Przeczek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia OrlováVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SC SmiloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4358:173SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gembala Jan
Heuman Ivan
 
 
Bezděčíková Lenka
Milkov Tomáš
 
 
889  3010
2.Kleprlík Kamil
Škerko Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Škerko MilanBezděčíková Lenka-11384 3130
4.Kleprlík KamilGeorgiadis Petros848  3040
5.Gembala JanMilkov Tomáš145  3050
6.Heuman IvanWO    3060
7.Kleprlík KamilBezděčíková Lenka58-66 3170
8.Gembala JanGeorgiadis Petros328  3080
9.Heuman IvanMilkov Tomáš-710-3693290
10.Škerko MilanWO    30100
11.Gembala JanBezděčíková Lenka         
12.Heuman IvanGeorgiadis Petros         
13.Škerko MilanMilkov Tomáš         
14.Kleprlík Kamil         
15.Heuman IvanBezděčíková Lenka         
16.Škerko MilanGeorgiadis Petros         
17.Kleprlík KamilMilkov Tomáš         
18.Gembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Škerko Milan10Bezděčíková Lenka02
Kleprlík Kamil20Georgiadis Petros02
Gembala Jan20Milkov Tomáš02
Heuman Ivan10   
WO30WO03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BVrchní
rozhodčí:
Martynek Krzysztof
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38599:646TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbaniec Radim
Cieslar Radek
 
 
Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
496  3010
2.Makara Nico
Galuszka Weronika
 
 
Musiol Kamil
Laburda František
 
 
-98-6-6 1311
3.Cieslar RadekMusiol Kamil99-83 3121
4.Galuszka WeronikaBereiter Marek-9898 3131
5.Makara NicoLaburda František-6-3-5  0332
6.Urbaniec RadimHorná Petra6311  3042
7.Galuszka WeronikaMusiol Kamil-6-6-5  0343
8.Makara NicoBereiter Marek-9768 3153
9.Urbaniec RadimLaburda František-7-117743263
10.Cieslar RadekHorná Petra-1065-4-42364
11.Makara NicoMusiol Kamil98-610 3174
12.Urbaniec RadimBereiter Marek-8-67-6 1375
13.Cieslar RadekLaburda František8-97-863285
14.Galuszka WeronikaHorná Petra-5-9-7  0386
15.Urbaniec RadimMusiol Kamil-67-11-7 1387
16.Cieslar RadekBereiter Marek-3-5-7  0388
17.Galuszka WeronikaLaburda František-3-6-5  0389
18.Makara NicoHorná Petra-758-3-1423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Radek22Musiol Kamil22
Galuszka Weronika13Bereiter Marek22
Makara Nico22Laburda František22
Urbaniec Radim22Horná Petra31



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český TěšínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37734:709Slavoj Český Těšín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Skácelík Richard
Urbanczyk Jakub
 
 
882  3010
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
-118-910113220
3.Kašpar TomášUrbanczyk Jakub-8610-9-102321
4.Roleder OndřejNiedoba Roman10-8-12-6 1322
5.Střílka JakubSkácelík Richard-9-88-5 1323
6.Ribka JakubRucki Sylwester10510  3033
7.Roleder OndřejUrbanczyk Jakub-6-10-8  0334
8.Střílka JakubNiedoba Roman13-78-7-72335
9.Ribka JakubSkácelík Richard-998-1273245
10.Kašpar TomášRucki Sylwester968  3055
11.Střílka JakubUrbanczyk Jakub-9-107-8 1356
12.Ribka JakubNiedoba Roman7-337 3166
13.Kašpar TomášSkácelík Richard5-1195 3176
14.Roleder OndřejRucki Sylwester-9-6-8  0377
15.Ribka JakubUrbanczyk Jakub6-11-103-82378
16.Kašpar TomášNiedoba Roman10-8138 3188
17.Roleder OndřejSkácelík Richard-989-8-92389
18.Střílka JakubRucki Sylwester5-57-9-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kašpar Tomáš31Urbanczyk Jakub40
Roleder Ondřej04Niedoba Roman22
Střílka Jakub04Skácelík Richard22
Ribka Jakub31Rucki Sylwester22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS