Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Jokiel Patrik
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:24603:534Slavoj Český Těšín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Musil Milan
Sionkala Eduard
 
 
694  3010
2.Skácelík Richard
Urbanczyk Jakub
 
 
Branný Tomáš
Sargánek David
 
 
3-8-8-6 1311
3.Urbanczyk JakubBranný Tomáš9-8-10-10 1312
4.Lupinski MilanSargánek David-4-2-6  0313
5.Rucki SylwesterMusil Milan127-7-6-132314
6.Niedoba RomanSionkala Eduard-86410 3124
7.Lupinski MilanBranný Tomáš-5-5-6  0325
8.Rucki SylwesterSargánek David-6-679-42326
9.Niedoba RomanMusil Milan188  3036
10.Urbanczyk JakubSionkala Eduard877  3046
11.Rucki SylwesterBranný Tomáš5109  3056
12.Niedoba RomanSargánek David66-813 3166
13.Urbanczyk JakubMusil Milan15-104 3176
14.Skácelík RichardSionkala Eduard-14-99-12 1377
15.Niedoba RomanBranný Tomáš758  3087
16.Urbanczyk JakubSargánek David777  3097
17.Skácelík RichardMusil Milan3315  30107
18.Rucki SylwesterSionkala Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbanczyk Jakub31Branný Tomáš22
Lupinski Milan02Sargánek David22
Rucki Sylwester12Musil Milan13
Niedoba Roman40Sionkala Eduard12
Skácelík Richard11   
V 14 utkání střídal Milana Lupinského Richard Skácelík.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36697:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
4-89-9-62301
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Dzida Martin
Schwan Jaroslav
 
 
1388  3011
3.Kašpar TomášWallik Lukáš-10-8-9  0312
4.Střílka JakubVícha Radomír-8-4-7  0313
5.Roleder OndřejDzida Martin36-9-633223
6.Ribka JakubSchwan Jaroslav974  3033
7.Kozelský MartinWallik Lukáš-2-99-9 1334
8.Roleder OndřejVícha Radomír10-9-510-112335
9.Ribka JakubDzida Martin675  3045
10.Kašpar TomášSchwan Jaroslav-878-483255
11.Roleder OndřejWallik Lukáš10-9-510-82356
12.Ribka JakubVícha Radomír89-6-763266
13.Kašpar TomášDzida Martin8-1075 3176
14.Kozelský MartinSchwan Jaroslav689  3086
15.Ribka JakubWallik Lukáš-106-9-9 1387
16.Kašpar TomášVícha Radomír8-89-8-122388
17.Kozelský MartinDzida Martin-984-863298
18.Roleder OndřejSchwan Jaroslav-9-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kašpar Tomáš22Wallik Lukáš40
Střílka Jakub01Vícha Radomír31
Roleder Ondřej13Dzida Martin04
Ribka Jakub31Schwan Jaroslav13
Kozelský Martin21   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Orel PaskovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7415:294TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Laburda František
 
 
Novák Michal
Taichman Ivo
 
 
6136  3010
2.Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
Valenta Daniel
Michna Petr
 
 
-758-5-42311
3.Bereiter MarekNovák Michal4610  3021
4.Horná PetraValenta Daniel7-963 3131
5.Laburda FrantišekMichna Petr152-85 3141
6.Musiol KamilTaichman Ivo848  3051
7.Horná PetraNovák Michal454  3061
8.Laburda FrantišekValenta Daniel972  3071
9.Musiol KamilMichna Petr79-78 3181
10.Bereiter MarekTaichman Ivo-97126 3191
11.Laburda FrantišekNovák Michal489  30101
12.Musiol KamilValenta Daniel7    10  
13.Bereiter MarekMichna Petr         
14.Horná PetraTaichman Ivo         
15.Musiol KamilNovák Michal         
16.Bereiter MarekValenta Daniel         
17.Horná PetraMichna Petr         
18.Laburda FrantišekTaichman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bereiter Marek20Novák Michal03
Horná Petra20Valenta Daniel02
Laburda František30Michna Petr02
Musiol Kamil20Taichman Ivo02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BVrchní
rozhodčí:
Martynek Krzysztof
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13465:351TJ TŽ Třinec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara Nico
Mitrenga Josef
 
 
Danko Petr
Pařenica Vladimír
 
 
-112-3-10 1301
2.Cieslar Radek
Urbaniec Radim
 
 
Cabiš Michal
Kolář Martin
 
 
98-94 3111
3.Cieslar RadekKolář Martin8-997 3121
4.Mitrenga JosefDanko Petr-9-47883231
5.Makara NicoPařenica Vladimír5107  3041
6.Urbaniec RadimCabiš Michal410-6-10103251
7.Mitrenga JosefKolář Martin ml.558  3061
8.Makara NicoDanko Petr752  3071
9.Urbaniec RadimPařenica Vladimír358  3081
10.Cieslar RadekCabiš Michal9-511-8-62382
11.Makara NicoKolář Martin ml.6-6410 3192
12.Urbaniec RadimDanko Petr000  30102
13.Cieslar RadekPařenica Vladimír         
14.Mitrenga JosefCabiš Michal         
15.Urbaniec RadimKolář Martin ml.         
16.Cieslar RadekDanko Petr         
17.Mitrenga JosefPařenica Vladimír         
18.Makara NicoCabiš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Radek11Kolář Martin01
Mitrenga Josef20Danko Petr03
Makara Nico30Pařenica Vladimír02
Urbaniec Radim30Cabiš Michal11
   Kolář Martin ml.02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC SmiloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SMILOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36633:641nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichavský Filip
Eschner Martin
 
 
Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
38-77 3110
2.Lisztwan Jan
Bajger Martin
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
7137  3020
3.Lisztwan JanMartinák Lukáš-4126-7-72321
4.Tichavský FilipFoldyna Radek-6-6-8  0322
5.Eschner MartinSkulina David-9-67-7 1323
6.Bajger MartinPrzybyla Michal84-1-9103233
7.Tichavský FilipMartinák Lukáš-6-9-9  0334
8.Eschner MartinFoldyna Radek-8-9-8  0335
9.Bajger MartinSkulina David4104  3045
10.Lisztwan JanPrzybyla Michal-746-11113255
11.Eschner MartinMartinák Lukáš-7-9-4  0356
12.Bajger MartinFoldyna Radek-8-88-7 1357
13.Lisztwan JanSkulina David66-105 3167
14.Tichavský FilipPrzybyla Michal-7965 3177
15.Bajger MartinMartinák Lukáš-87107 3187
16.Lisztwan JanFoldyna Radek99-710 3197
17.Tichavský FilipSkulina David-8-986-62398
18.Eschner MartinPrzybyla Michal-4-8-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lisztwan Jan31Martinák Lukáš31
Tichavský Filip13Foldyna Radek31
Eschner Martin04Skulina David22
Bajger Martin31Przybyla Michal13
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia OrlováVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:12501:373SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupec Rostislav
Zářický Petr
 
 
Przeczek Kamil
Przybyla Jan
 
 
9-9-99-92301
2.Gembala Jan
Heuman Ivan
 
 
Chudík Jiří
Volný Marek
 
 
-9849 3111
3.Heuman IvanChudík Jiří966  3021
4.Zářický PetrVolný Marek-51-85-102322
5.Kupec RostislavPrzeczek Kamil594  3032
6.Gembala JanPrzybyla Jan568  3042
7.Zářický PetrChudík Jiří8413  3052
8.Kupec RostislavVolný Marek-6567 3162
9.Gembala JanPrzeczek Kamil267  3072
10.Heuman IvanPrzybyla Jan789  3082
11.Kupec RostislavChudík Jiří611-10-5-92383
12.Gembala JanVolný Marek566  3093
13.Heuman IvanPrzeczek Kamil47-108 31103
14.Zářický PetrPrzybyla Jan         
15.Gembala JanChudík Jiří         
16.Heuman IvanVolný Marek         
17.Zářický PetrPrzeczek Kamil         
18.Kupec RostislavPrzybyla Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heuman Ivan30Chudík Jiří12
Zářický Petr11Volný Marek12
Kupec Rostislav21Przeczek Kamil03
Gembala Jan30Przybyla Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS