Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Jokiel Patrik
HOSTUJÍCÍ:SC SmiloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38667:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedoba Roman
Lupinski Milan
 
 
Bajger Martin
Tichavský Filip
 
 
-7-9-5  0301
2.Rucki Sylwester
Urbanczyk Jakub
 
 
Macurák Michal
Lisztwan Jan
 
 
1099  3011
3.Urbanczyk JakubBajger Martin11-6-10973221
4.Rucki SylwesterMacurák Michal-3-7-7  0322
5.Lupinski MilanLisztwan Jan-87-9993232
6.Skácelík RichardTichavský Filip-82106 3142
7.Rucki SylwesterBajger Martin4-1013-973252
8.Lupinski MilanMacurák Michal-6-6-9  0353
9.Skácelík RichardLisztwan Jan-5-68-9 1354
10.Urbanczyk JakubTichavský Filip-10-122-8 1355
11.Lupinski MilanBajger Martin5-996 3165
12.Skácelík RichardMacurák Michal-8-6-8  0366
13.Urbanczyk JakubLisztwan Jan558  3076
14.Rucki SylwesterTichavský Filip-12984 3186
15.Niedoba RomanBajger Martin-7-9-10  0387
16.Urbanczyk JakubMacurák Michal67-9-9-92388
17.Rucki SylwesterLisztwan Jan-1087-463298
18.Lupinski MilanTichavský Filip-13-79-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbanczyk Jakub22Bajger Martin13
Rucki Sylwester31Macurák Michal40
Lupinski Milan22Lisztwan Jan13
Skácelík Richard12Tichavský Filip22
Niedoba Roman01   
V 15 zápase nastoupil Niedoba Roman za Skácelíka Richarda.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34646:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střílka Jakub
Ribka Jakub
 
 
Kleprlík Kamil
Zářický Petr
 
 
968  3010
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Heuman Ivan
Posker Jan
 
 
-9-5-11  0311
3.Střílka JakubHeuman Ivan-8-1187-62312
4.Kašpar TomášPosker Jan-1189-7-102313
5.Roleder OndřejKleprlík Kamil10-8-10-9 1314
6.Ribka JakubZářický Petr-88-7693224
7.Kašpar TomášHeuman Ivan-76-7-9 1325
8.Roleder OndřejPosker Jan-63-12773235
9.Ribka JakubKleprlík Kamil8-3610 3145
10.Střílka JakubZářický Petr-13-4-8 1346
11.Roleder OndřejHeuman Ivan1-7-6-6 1347
12.Ribka JakubPosker Jan955  3057
13.Střílka JakubKleprlík Kamil3116  3067
14.Kašpar TomášZářický Petr-9-2-3  0368
15.Ribka JakubHeuman Ivan888  3078
16.Střílka JakubPosker Jan-7-10-7  0379
17.Kašpar TomášKleprlík Kamil1310-99 3189
18.Roleder OndřejZářický Petr10-888 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub13Heuman Ivan31
Kašpar Tomáš13Posker Jan22
Roleder Ondřej22Kleprlík Kamil13
Ribka Jakub40Zářický Petr22
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slunečná 9, Bolatice 747 23Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:41714:733SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Laburda František
 
 
Skulina David
Przybyla Michal
 
 
7-3-5883210
2.Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
Foldyna Radek
Palát Petr
 
 
65-6-9-42311
3.Horná PetraFoldyna Radek-74-6-4 1312
4.Bereiter MarekPalát Petr-1685-9-62313
5.Musiol KamilSkulina David-695-1073223
6.Laburda FrantišekPrzybyla Michal788  3033
7.Bereiter MarekFoldyna Radek106-6-9-32334
8.Musiol KamilPalát Petr10-72-583244
9.Laburda FrantišekSkulina David7-6-9693254
10.Horná PetraPrzybyla Michal8-59-9-62355
11.Musiol KamilFoldyna Radek10-56-9-82356
12.Laburda FrantišekPalát Petr9-3-7-5 1357
13.Horná PetraSkulina David6134  3067
14.Bereiter MarekPrzybyla Michal5-510-753277
15.Laburda FrantišekFoldyna Radek-1035-9-102378
16.Horná PetraPalát Petr5-6612 3188
17.Bereiter MarekSkulina David-5-5-7  0389
18.Musiol KamilPrzybyla Michal-9-7-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horná Petra22Foldyna Radek40
Bereiter Marek13Palát Petr22
Musiol Kamil22Skulina David13
Laburda František22Przybyla Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\"U splavu\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26593:526TJ TŽ Třinec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cieslar Radek
Urbaniec Radim
 
 
Przeczek Kamil
Przybyla Jan
 
 
-109-9653210
2.Galuszka Weronika
Makara Nico
 
 
Chudík Jiří
Volný Marek
 
 
-6-5-8  0311
3.Cieslar RadekPrzybyla Jan-10-99-9 1312
4.Makara NicoVolný Marek-969-8-92313
5.Galuszka WeronikaChudík Jiří-5-4-8  0314
6.Urbaniec RadimPrzeczek Kamil938  3024
7.Makara NicoPrzybyla Jan9-754 3134
8.Galuszka WeronikaVolný Marek89-7-973244
9.Urbaniec RadimChudík Jiří1198  3054
10.Cieslar RadekPrzeczek Kamil-7910-583264
11.Galuszka WeronikaPrzybyla Jan-103124 3174
12.Urbaniec RadimVolný Marek2-1064 3184
13.Cieslar RadekChudík Jiří6-11-7553294
14.Makara NicoPrzeczek Kamil210-6-5-82395
15.Urbaniec RadimPrzybyla Jan446  30105
16.Cieslar RadekVolný Marek         
17.Makara NicoChudík Jiří         
18.Galuszka WeronikaPrzeczek Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Radek21Przybyla Jan13
Makara Nico12Volný Marek12
Galuszka Weronika21Chudík Jiří12
Urbaniec Radim40Przeczek Kamil12
Dohoda o vedení zápisu: odpovědný Radek Cieslar



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Sikora Robert
HOSTUJÍCÍ:Orel PaskovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30162:359Orel Paskov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blucha Tomáš
Wilk Adam
 
 
Poloch Roman
Vojtek Lukáš
 
 
10-5-3-2 1301
2.Branný Tomáš
 
 
Novák Michal
Válek Filip
 
 
WO    0302
3.Blucha TomášVojtek Lukáš7-6-6-5 1303
4.Wilk AdamPoloch Roman-412-5-4 1304
5.Branný TomášVálek Filip-8-6-6  0305
6.Novák MichalWO    0306
7.Wilk AdamVojtek Lukáš-8-9-6  0307
8.Branný TomášPoloch Roman-8-6-7  0308
9.Válek FilipWO    0309
10.Blucha TomášNovák Michal-6-7-8  03010
11.Branný TomášVojtek Lukáš         
12.Poloch Roman         
13.Blucha TomášVálek Filip         
14.Wilk AdamNovák Michal         
15.Vojtek Lukáš         
16.Blucha TomášPoloch Roman         
17.Wilk AdamVálek Filip         
18.Branný TomášNovák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blucha Tomáš02Vojtek Lukáš20
Wilk Adam02Poloch Roman20
Branný Tomáš02Válek Filip10
   Novák Michal10
WO03WO30
Počet diváků: 34



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:12507:417KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Martin
Schwan Jaroslav
 
 
Kolář Martin
Pařenica Vladimír
 
 
-988-8-92301
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Vilč Martin
Muroň Petr
 
 
565  3011
3.Dzida MartinKolář Martin7-1079 3121
4.Schwan JaroslavPařenica Vladimír11-6-78-92322
5.Vícha RadomírVilč Martin698  3032
6.Wallik LukášMuroň Petr867  3042
7.Schwan JaroslavKolář Martin-799-10-92343
8.Vícha RadomírPařenica Vladimír988  3053
9.Wallik LukášVilč Martin577  3063
10.Dzida MartinMuroň Petr89-119 3173
11.Vícha RadomírKolář Martin1076  3083
12.Wallik LukášPařenica Vladimír797  3093
13.Dzida MartinVilč Martin108-128 31103
14.Schwan JaroslavMuroň Petr         
15.Wallik LukášKolář Martin         
16.Dzida MartinPařenica Vladimír         
17.Schwan JaroslavVilč Martin         
18.Vícha RadomírMuroň Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dzida Martin30Kolář Martin12
Schwan Jaroslav02Pařenica Vladimír12
Vícha Radomír30Vilč Martin03
Wallik Lukáš30Muroň Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS