Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19516:430Orel Paskov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtek Lukáš
Poloch Roman
 
 
Střílka Jakub
Kozelský Martin
 
 
584  3010
2.Válek Filip
Novák Michal
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
7-811-733220
3.Poloch RomanRoleder Ondřej-9-9-10  0321
4.Novák MichalKašpar Tomáš-5-6-9  0322
5.Válek FilipStřílka Jakub-105-7943232
6.Vojtek LukášKozelský Martin954  3042
7.Novák MichalRoleder Ondřej7-138-483252
8.Válek FilipKašpar Tomáš-6977 3162
9.Vojtek LukášStřílka Jakub4-92-10-72363
10.Poloch RomanKozelský Martin379  3073
11.Válek FilipRoleder Ondřej-8-1115993283
12.Vojtek LukášKašpar Tomáš559  3093
13.Poloch RomanStřílka Jakub-8726 31103
14.Novák MichalKozelský Martin6    10  
15.Vojtek LukášRoleder Ondřej         
16.Poloch RomanKašpar Tomáš         
17.Novák MichalStřílka Jakub         
18.Válek FilipKozelský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poloch Roman21Roleder Ondřej12
Novák Michal11Kašpar Tomáš12
Válek Filip30Střílka Jakub12
Vojtek Lukáš21Kozelský Martin02
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český TěšínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:23492:456TTC Poruba Ostrava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cabiš Michal
Solanský Petr
 
 
Skácelík Richard
Urbanczyk Jakub
 
 
7-867 3110
2.Danko Petr
Pařenica Vladimír
 
 
Rucki Sylwester
Lupinski Milan
 
 
-6-6-9  0311
3.Pařenica VladimírUrbanczyk Jakub-6-8-8  0312
4.Danko PetrRucki Sylwester557  3022
5.Cabiš MichalSkácelík Richard7-39-1463232
6.Solanský PetrLupinski Milan3-8612 3142
7.Danko PetrUrbanczyk Jakub-6-5-8  0343
8.Cabiš MichalRucki Sylwester978  3053
9.Solanský PetrSkácelík Richard3-437 3163
10.Pařenica VladimírLupinski Milan-310-9813273
11.Cabiš MichalUrbanczyk Jakub-6-67473283
12.Solanský PetrRucki Sylwester793  3093
13.Pařenica VladimírSkácelík Richard-8-3-8  0394
14.Danko PetrLupinski Milan7-77-71132104
15.Solanský PetrUrbanczyk Jakub-79-7  12  
16.Pařenica VladimírRucki Sylwester         
17.Danko PetrSkácelík Richard         
18.Cabiš MichalLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařenica Vladimír12Urbanczyk Jakub21
Danko Petr21Rucki Sylwester03
Cabiš Michal30Skácelík Richard12
Solanský Petr30Lupinski Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37684:681KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foldyna Radek
Henžel Michal
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
-9-6-7  0301
2.Przybyla Michal
Skulina David
 
 
Wallik Lukáš
Schwan Jaroslav
 
 
-6-109-10 1302
3.Przybyla MichalWallik Lukáš10-7-76-102303
4.Skulina DavidVitásek Adam912-66 3113
5.Henžel MichalDzida Martin105-126 3123
6.Foldyna RadekSchwan Jaroslav-8964 3133
7.Skulina DavidWallik Lukáš4-96-2-72334
8.Henžel MichalVitásek Adam-5-4-6  0335
9.Foldyna RadekDzida Martin29-96 3145
10.Przybyla MichalSchwan Jaroslav448  3055
11.Henžel MichalWallik Lukáš6-7-109-52356
12.Foldyna RadekVitásek Adam-54-74-62357
13.Przybyla MichalDzida Martin41011  3067
14.Skulina DavidSchwan Jaroslav9-15811 3177
15.Foldyna RadekWallik Lukáš-78-4-7 1378
16.Przybyla MichalVitásek Adam-78-3-9 1379
17.Skulina DavidDzida Martin108-9-1183289
18.Henžel MichalSchwan Jaroslav-9-86-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Przybyla Michal22Wallik Lukáš40
Skulina David31Vitásek Adam31
Henžel Michal13Dzida Martin04
Foldyna Radek22Schwan Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39640:687TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Marek
Chudík Jiří
 
 
Sikora Ladislav
Branný Tomáš
 
 
-8-910983210
2.Przeczek Kamil
Przybyla Jan
 
 
Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
-838-9123220
3.Przybyla JanSikora Ladislav7-6-6-9 1321
4.Volný MarekBranný Tomáš108-79 3131
5.Przeczek KamilMusil Milan8-49-9-92332
6.Chudík JiříSionkala Eduard26-12-883242
7.Volný MarekSikora Ladislav789  3052
8.Przeczek KamilBranný Tomáš-5-67-0 1353
9.Chudík JiříMusil Milan-29107 3163
10.Przybyla JanSionkala Eduard-10-88-4 1364
11.Ogrocki TomášSikora Ladislav-4-3-5  0365
12.Chudík JiříBranný Tomáš68-12-7-72366
13.Przybyla JanMusil Milan-5-5-9  0367
14.Volný MarekSionkala Eduard55-38 3177
15.Chudík JiříSikora Ladislav-8-9-6  0378
16.Przybyla JanBranný Tomáš-6-9-9  0379
17.Volný MarekMusil Milan576  3089
18.Ogrocki TomášSionkala Eduard-89-910-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Przybyla Jan04Sikora Ladislav31
Volný Marek40Branný Tomáš31
Przeczek Kamil02Musil Milan22
Chudík Jiří22Sionkala Eduard22
Ogrocki Tomáš02   
Po dohodě obou mužstev byl řízením zápasu pověřen vedoucí družstva domácích Kamil Przeczek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC SmiloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SMILOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:16472:409SC Smilovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Daniel
Macurák Michal
 
 
Makara Nico
Mitrenga Josef
 
 
2910  3010
2.Lisztwan Jan
Malík David
 
 
Urbaniec Radim
Cieslar Radek
 
 
-4108-6-72311
3.Košťál DanielUrbaniec Radim-7683 3121
4.Macurák MichalCieslar Radek-5-841013231
5.Lisztwan JanMitrenga Josef77-5-663241
6.Malík DavidMakara Nico9-1887 3151
7.Macurák MichalUrbaniec Radim-10911-983261
8.Lisztwan JanCieslar Radek-6-78793271
9.Malík DavidMitrenga Josef5-76-453281
10.Košťál DanielMakara Nico-6868 3191
11.Lisztwan JanUrbaniec Radim639  30101
12.Malík DavidCieslar Radek         
13.Košťál DanielMitrenga Josef         
14.Macurák MichalMakara Nico         
15.Malík DavidUrbaniec Radim         
16.Košťál DanielCieslar Radek         
17.Macurák MichalMitrenga Josef         
18.Lisztwan JanMakara Nico         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťál Daniel20Urbaniec Radim03
Macurák Michal20Cieslar Radek02
Lisztwan Jan30Mitrenga Josef02
Malík David20Makara Nico02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia OrlováVrchní
rozhodčí:
Štěrba Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27635:588SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zářický Petr
Kleprlík Kamil
 
 
Musiol Kamil
Laburda František
 
 
4-85-393210
2.Gembala Jan
Heuman Ivan
 
 
Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
-1289-10-122311
3.Kleprlík KamilMusiol Kamil8-8-5-8 1312
4.Zářický PetrBereiter Marek-9-39-2 1313
5.Gembala JanLaburda František657  3023
6.Heuman IvanHorná Petra10910  3033
7.Zářický PetrMusiol Kamil-59510 3143
8.Gembala JanBereiter Marek645  3053
9.Heuman IvanLaburda František4-48-843263
10.Kleprlík KamilHorná Petra-910-99-62364
11.Gembala JanMusiol Kamil-71576 3174
12.Heuman IvanBereiter Marek-4777 3184
13.Kleprlík KamilLaburda František-10-123-9 1385
14.Zářický PetrHorná Petra-5-78-9 1386
15.Heuman IvanMusiol Kamil1287  3096
16.Kleprlík KamilBereiter Marek-10-1049532106
17.Zářický PetrLaburda František         
18.Gembala JanHorná Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleprlík Kamil13Musiol Kamil13
Zářický Petr12Bereiter Marek13
Gembala Jan30Laburda František12
Heuman Ivan40Horná Petra21
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS