Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Jokiel Patrik
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:41705:731nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Musiol Kamil
Laburda František
 
 
10-710-983210
2.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
-8-78-10 1311
3.Niedoba RomanMusiol Kamil5-88-693221
4.Urbanczyk JakubBereiter Marek-5105-693231
5.Buchta AndrzejLaburda František11-3106 3141
6.Rucki SylwesterHorná Petra-6-55-9 1342
7.Urbanczyk JakubMusiol Kamil-6-10-7  0343
8.Buchta AndrzejBereiter Marek-8-866-82344
9.Rucki SylwesterLaburda František-39-74-82345
10.Niedoba RomanHorná Petra3-811-9-22346
11.Buchta AndrzejMusiol Kamil-611-7-8 1347
12.Skácelík RichardBereiter Marek-11-7-11  0348
13.Niedoba RomanLaburda František5511  3058
14.Urbanczyk JakubHorná Petra9-76-7103268
15.Skácelík RichardMusiol Kamil-6-7-8  0369
16.Niedoba RomanBereiter Marek109-46 3179
17.Urbanczyk JakubLaburda František-72-8693289
18.Buchta AndrzejHorná Petra9-6-12733299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedoba Roman31Musiol Kamil31
Urbanczyk Jakub31Bereiter Marek22
Buchta Andrzej22Laburda František13
Rucki Sylwester02Horná Petra22
Skácelík Richard02   
12 zápase střídal Ruckého Sylwestra Skácelík Richard.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14503:431TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Dudys Dominik
Lasota Laurent
 
 
14168  3010
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Urbaniec Radim
Makara Nico
 
 
88-10-4-62311
3.Střílka JakubUrbaniec Radim2-5106 3121
4.Kašpar TomášMakara Nico-9687 3131
5.Roleder OndřejDudys Dominik4-9-19963241
6.Ribka JakubLasota Laurent-11776 3151
7.Kašpar TomášUrbaniec Radim7-10-12-8 1352
8.Roleder OndřejMakara Nico5711  3062
9.Ribka JakubDudys Dominik-3796 3172
10.Střílka JakubLasota Laurent8-8910 3182
11.Roleder OndřejUrbaniec Radim9-1078 3192
12.Ribka JakubMakara Nico897  30102
13.Střílka JakubDudys Dominik         
14.Kašpar TomášLasota Laurent         
15.Ribka JakubUrbaniec Radim         
16.Střílka JakubMakara Nico         
17.Kašpar TomášDudys Dominik         
18.Roleder OndřejLasota Laurent         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub20Urbaniec Radim12
Kašpar Tomáš11Makara Nico03
Roleder Ondřej30Dudys Dominik02
Ribka Jakub30Lasota Laurent02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:SC SmiloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27612:603TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branný Tomáš
Sikora Ladislav
 
 
Eschner Martin
Milkov Tomáš
 
 
97-48 3110
2.Musil Milan
Sionkala Eduard
 
 
Lisztwan Jan
Tichavský Filip
 
 
64-2-4113220
3.Branný TomášLisztwan Jan8-6-49-102321
4.Musil MilanTichavský Filip3-6-61093231
5.Sionkala EduardMilkov Tomáš914-76 3141
6.Sikora LadislavEschner Martin463  3051
7.Musil MilanLisztwan Jan-7-69-12 1352
8.Sionkala EduardTichavský Filip-9-148-9 1353
9.Sikora LadislavMilkov Tomáš746  3063
10.Branný TomášEschner Martin6912  3073
11.Sionkala EduardLisztwan Jan-94-6-11 1374
12.Sikora RobertTichavský Filip-8-4-3  0375
13.Branný TomášMilkov Tomáš-4-8119-62376
14.Musil MilanEschner Martin911-48 3186
15.Sikora RobertLisztwan Jan-4-1281293296
16.Branný TomášTichavský Filip7611  30106
17.Musil MilanMilkov Tomáš         
18.Sionkala EduardEschner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Branný Tomáš22Lisztwan Jan31
Musil Milan21Tichavský Filip22
Sionkala Eduard12Milkov Tomáš12
Sikora Ladislav20Eschner Martin03
Sikora Robert11   
Počet diváků: 2
střídání SIKORA L - SIKORA R.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26590:553KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Heuman Ivan
Gembala Jan
 
 
-88-108-72301
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Kleprlík Kamil
Škerko Milan
 
 
724  3011
3.Vitásek AdamHeuman Ivan67-98 3121
4.Vícha RadomírGembala Jan-8-126-2 1322
5.Dzida MartinKleprlík Kamil-56-10-5 1323
6.Wallik Lukᚊkerko Milan688  3033
7.Vícha RadomírHeuman Ivan98-1-9-62334
8.Dzida MartinGembala Jan-9-10-7  0335
9.Wallik LukášKleprlík Kamil4-384 3145
10.Vitásek AdamŠkerko Milan93-57 3155
11.Dzida MartinHeuman Ivan-6-8-7  0356
12.Wallik LukášGembala Jan-910119 3166
13.Vitásek AdamKleprlík Kamil610-89 3176
14.Schwan JaroslavŠkerko Milan12-2-91043286
15.Wallik LukášHeuman Ivan9-1177 3196
16.Vitásek AdamGembala Jan847  30106
17.Schwan JaroslavKleprlík Kamil-6    01  
18.Dzida MartinŠkerko Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitásek Adam40Heuman Ivan22
Vícha Radomír02Gembala Jan22
Dzida Martin03Kleprlík Kamil12
Wallik Lukáš40Škerko Milan03
Schwan Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36640:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poloch Roman
Vojtek Lukáš
 
 
Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
-9-6-6  0301
2.Novák Michal
Válek Filip
 
 
Skulina David
Foldyna Radek
 
 
6-8-8-5 1302
3.Poloch RomanFoldyna Radek9-99-6-72303
4.Novák MichalSkulina David-9-85-10 1304
5.Válek FilipMartinák Lukáš491  3014
6.Vojtek LukášPrzybyla Michal517  3024
7.Novák MichalFoldyna Radek-5-3-3  0325
8.Válek FilipSkulina David55-8-7-32326
9.Vojtek LukášMartinák Lukáš-761022 3136
10.Poloch RomanPrzybyla Michal-57-9663246
11.Válek FilipFoldyna Radek-8-3-16  0347
12.Vojtek LukášSkulina David483  3057
13.Poloch RomanMartinák Lukáš8-76-963267
14.Novák MichalPrzybyla Michal-3-78-7 1368
15.Vojtek LukášFoldyna Radek6-12-5853278
16.Poloch RomanSkulina David-656-1083288
17.Novák MichalMartinák Lukáš-4-6-4  0389
18.Válek FilipPrzybyla Michal81012  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Poloch Roman31Foldyna Radek31
Novák Michal04Skulina David22
Válek Filip22Martinák Lukáš13
Vojtek Lukáš40Przybyla Michal13
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13460:363TTC Poruba Ostrava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Cabiš Michal
 
 
Przybyla Jan
Ogrocki Tomáš
 
 
647  3010
2.Danko Petr
Mikeska Jakub
 
 
Chudík Jiří
Volný Marek
 
 
988  3020
3.Danko PetrVolný Marek-911-8-8 1321
4.Mikeska JakubChudík Jiří9-879 3131
5.Solanský PetrPrzybyla Jan1-96-873241
6.Cabiš MichalOgrocki Tomáš484  3051
7.Mikeska JakubVolný Marek7-755 3161
8.Solanský PetrChudík Jiří-5-78-7 1362
9.Cabiš MichalPrzybyla Jan4-9311 3172
10.Danko PetrOgrocki Tomáš66-10-983282
11.Solanský PetrVolný Marek998  3092
12.Cabiš MichalChudík Jiří886  30102
13.Danko PetrPrzybyla Jan346  30  
14.Mikeska JakubOgrocki Tomáš         
15.Cabiš MichalVolný Marek         
16.Danko PetrChudík Jiří         
17.Mikeska JakubPrzybyla Jan         
18.Solanský PetrOgrocki Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Danko Petr11Volný Marek12
Mikeska Jakub20Chudík Jiří12
Solanský Petr21Przybyla Jan02
Cabiš Michal30Ogrocki Tomáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS