Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Jokiel Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20514:466Slavoj Český Těšín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanczyk Jakub
Skácelík Richard
 
 
Mitrenga Josef
Dudys Dominik
 
 
-89410 3110
2.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Urbaniec Radim
Cieslar Radek
 
 
799  3020
3.Skácelík RichardUrbaniec Radim118-68 3130
4.Lupinski MilanCieslar Radek-6-9-8  0331
5.Rucki SylwesterMitrenga Josef-3637 3141
6.Urbanczyk JakubDudys Dominik-67116 3151
7.Lupinski MilanUrbaniec Radim-689-873261
8.Rucki SylwesterCieslar Radek7-788 3171
9.Urbanczyk JakubMitrenga Josef88-48 3181
10.Skácelík RichardDudys Dominik9-94-6-82382
11.Rucki SylwesterUrbaniec Radim-101-5-6 1383
12.Urbanczyk JakubCieslar Radek-8-1014663293
13.Skácelík RichardMitrenga Josef36-89 31103
14.Lupinski MilanDudys Dominik         
15.Urbanczyk JakubUrbaniec Radim         
16.Skácelík RichardCieslar Radek         
17.Lupinski MilanMitrenga Josef         
18.Rucki SylwesterDudys Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skácelík Richard21Urbaniec Radim12
Lupinski Milan11Cieslar Radek12
Rucki Sylwester21Mitrenga Josef03
Urbanczyk Jakub30Dudys Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31685:652TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Musiol Kamil
Laburda František
 
 
-3-711853210
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Bereiter Marek
Horná Petra
 
 
983  3020
3.Střílka JakubMusiol Kamil1356  3030
4.Kašpar TomášBereiter Marek-9-75-9 1331
5.Roleder OndřejHorná Petra10-8-138-92332
6.Ribka JakubLaburda František999  3042
7.Kašpar TomášMusiol Kamil-7-7-5  0343
8.Roleder OndřejBereiter Marek6-87-7-52344
9.Ribka JakubHorná Petra7105  3054
10.Střílka JakubLaburda František-7697 3164
11.Roleder OndřejMusiol Kamil-88-57-52365
12.Ribka JakubBereiter Marek-9-136-8 1366
13.Střílka JakubHorná Petra-657-5-72367
14.Kašpar TomášLaburda František-5-76-5 1368
15.Ribka JakubMusiol Kamil810-87 3178
16.Střílka JakubBereiter Marek710-310 3188
17.Kašpar TomášHorná Petra6-975 3198
18.Roleder OndřejLaburda František-9676 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub31Musiol Kamil22
Kašpar Tomáš13Bereiter Marek31
Roleder Ondřej13Horná Petra22
Ribka Jakub31Laburda František13
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36372:415SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wilk Adam
Musil Milan
 
 
Heuman Ivan
Zářický Petr
 
 
-2-7-9  0301
2.
 
 
Kleprlík Kamil
Škerko Milan
 
 
WOWOWO  0302
3.Sionkala EduardHeuman Ivan-6-6-6  0303
4.Kleprlík KamilWOWOWO  0304
5.Wilk AdamZářický Petr6-8-95-72305
6.Musil MilanŠkerko Milan-114-12963215
7.Heuman IvanWOWOWO  0316
8.Wilk AdamKleprlík Kamil12-76-5-72317
9.Musil MilanZářický Petr11-6107 3127
10.Sionkala EduardŠkerko Milan9-4-79103237
11.Wilk AdamHeuman Ivan9-6-4-7 1338
12.Musil MilanKleprlík Kamil8-978 3148
13.Sionkala EduardZářický Petr-9-710-5 1349
14.Škerko MilanWOWOWO  03410
15.Musil MilanHeuman Ivan         
16.Sionkala EduardKleprlík Kamil         
17.Zářický Petr         
18.Wilk AdamŠkerko Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sionkala Eduard12Heuman Ivan20
Wilk Adam03Kleprlík Kamil11
Musil Milan30Zářický Petr21
   Škerko Milan02
WO04WO40
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SC SmiloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20551:491KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Tichavský Filip
Malík David
 
 
81010  3010
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Lisztwan Jan
Macurák Michal
 
 
-7-810-7 1311
3.Vícha RadomírMalík David9-945 3121
4.Dzida MartinMacurák Michal-6-2-6  0322
5.Vitásek AdamTichavský Filip555  3032
6.Wallik LukášLisztwan Jan7125  3042
7.Dzida MartinMalík David-710-77-92343
8.Vitásek AdamMacurák Michal287  3053
9.Wallik LukášTichavský Filip67-117 3163
10.Vícha RadomírLisztwan Jan7-714-5-102364
11.Vitásek AdamMalík David104-45 3174
12.Wallik LukášMacurák Michal798  3084
13.Vícha RadomírTichavský Filip7-1087 3194
14.Dzida MartinLisztwan Jan-8-9-11  0395
15.Wallik LukášMalík David11-7910 31105
16.Vykydal TomášMacurák Michal-8-8-8  03  
17.Dzida MartinTichavský Filip-88   11  
18.Vitásek AdamLisztwan Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vícha Radomír21Malík David13
Dzida Martin03Macurák Michal12
Vitásek Adam30Tichavský Filip03
Wallik Lukáš40Lisztwan Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:26562:508Orel Paskov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtek Lukáš
Poloch Roman
 
 
Volný Marek
Przybyla Jan
 
 
4-55-583210
2.Němčík Pavel
Novák Michal
 
 
Ogrocki Tomáš
Przeczek Kamil
 
 
5-9-6883220
3.Poloch RomanVolný Marek79-8-9113230
4.Novák MichalPrzeczek Kamil-10-7-9  0331
5.Němčík PavelPrzybyla Jan-7-6-12  0332
6.Vojtek LukášOgrocki Tomáš356  3042
7.Novák MichalVolný Marek-8-7-9  0343
8.Němčík PavelPrzeczek Kamil8-55-8-102344
9.Vojtek LukášPrzybyla Jan2-687 3154
10.Poloch RomanOgrocki Tomáš8-87-993264
11.Němčík PavelVolný Marek-10-5-9  0365
12.Vojtek LukášPrzeczek Kamil-10679 3175
13.Poloch RomanPrzybyla Jan263  3085
14.Novák MichalOgrocki Tomáš810-910 3195
15.Vojtek LukášVolný Marek696  30105
16.Poloch RomanPrzeczek Kamil         
17.Novák MichalPrzybyla Jan         
18.Němčík PavelOgrocki Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poloch Roman30Volný Marek22
Novák Michal12Przeczek Kamil21
Němčík Pavel03Przybyla Jan12
Vojtek Lukáš40Ogrocki Tomáš03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:20Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27574:540TTC Poruba Ostrava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Petr
Cabiš Michal
 
 
Przybyla Michal
Palát Petr
 
 
10-7-8-9 1301
2.Danko Petr
Mikeska Jakub
 
 
Foldyna Radek
Skulina David
 
 
-5898 3111
3.Mikeska JakubSkulina David77-77 3121
4.Danko PetrPrzybyla Michal8-1098 3131
5.Cabiš MichalFoldyna Radek-6-97283241
6.Solanský PetrPalát Petr-5-7-9  0342
7.Danko PetrSkulina David-4-8-12  0343
8.Cabiš MichalPrzybyla Michal634  3053
9.Solanský PetrFoldyna Radek92-10-1083263
10.Mikeska JakubPalát Petr1176  3073
11.Cabiš MichalSkulina David9-8-7-9 1374
12.Solanský PetrPrzybyla Michal8-979 3184
13.Mikeska JakubFoldyna Radek97-69 3194
14.Danko PetrPalát Petr-10-5-6  0395
15.Solanský PetrSkulina David7-6-8-8 1396
16.Mikeska JakubHenžel Michal539  30106
17.Danko PetrFoldyna Radek         
18.Cabiš MichalPalát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jakub40Skulina David31
Danko Petr12Przybyla Michal03
Cabiš Michal21Foldyna Radek03
Solanský Petr22Palát Petr21
   Henžel Michal01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS