Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKP OlympiaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22670:454SKP Olympia Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrána Miroslav
Chyba Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Darius Stanislav
Zajíček Ivan
 
 
Fuchs Martin
Břečka Josef
 
 
710-7-1073220
3.Darius StanislavSvětlík Milan ml.1097  3030
4.Chyba JaroslavFuchs Martin78-7-763240
5.Vrána MiroslavBřečka Josef7-43-8-82341
6.Zajíček IvanWO    3051
7.Chyba JaroslavSvětlík Milan ml.4-757 3161
8.Vrána MiroslavFuchs Martin-8-652-72362
9.Zajíček IvanBřečka Josef-7-83-9 1363
10.Darius StanislavWO    3073
11.Vrána MiroslavSvětlík Milan ml.396  3083
12.Zajíček IvanFuchs Martin-77-12673293
13.Darius StanislavBřečka Josef8-776 31103
14.Chyba JaroslavWO    30113
15.Zajíček IvanSvětlík Milan ml.356  30123
16.Darius StanislavFuchs Martin86-7-15832133
17.Chyba JaroslavBřečka JosefWO    03134
18.Vrána MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Darius Stanislav30Světlík Milan ml.04
Chyba Jaroslav20Fuchs Martin13
Vrána Miroslav12Břečka Josef21
Zajíček Ivan21   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Močovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26531:582TJ Sokol Čáslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šorejs Jaroslav
Stínil Václav
 
 
Novotný Ondřej
Dejnožka Tomáš
 
 
1099  3010
2.Líska Filip
Líska David
 
 
Dastych Jiří
Kristek Ondřej
 
 
9-6105 3120
3.Stínil VáclavNovotný Ondřej-7-9911-72321
4.Líska DavidDastych Jiří10108  3031
5.Líska FilipDejnožka Tomáš9107  3041
6.Šorejs JaroslavKristek Ondřej839  3051
7.Líska DavidNovotný Ondřej10-4-10-4 1352
8.Líska FilipDastych Jiří-88411 3162
9.Šorejs JaroslavDejnožka Tomáš-79-4943272
10.Stínil VáclavKristek Ondřej9810  3082
11.Líska FilipNovotný Ondřej-7-10-10  0383
12.Šorejs JaroslavDastych Jiří5118  3093
13.Stínil VáclavDejnožka Tomáš-8-7-8  0394
14.Líska DavidKristek Ondřej-5745 31104
15.Šorejs JaroslavNovotný Ondřej1087  30114
16.Stínil VáclavDastych JiříWO    03115
17.Líska DavidDejnožka TomášWO    03116
18.Líska FilipKristek OndřejWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stínil Václav12Novotný Ondřej31
Líska David21Dastych Jiří03
Líska Filip21Dejnožka Tomáš12
Šorejs Jaroslav40Kristek Ondřej03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Močovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32684:645TJ Sokol Močovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Josef
Kořínek Miroslav
 
 
Petržílka Ondřej
Beran Stanislav
 
 
-9585 3110
2.Schoř Ladislav
Hnízdo Petr
 
 
Kořínek Zdeněk
Širák Daniel
 
 
9-8-6-4 1311
3.Liška JosefŠirák Daniel8-854 3121
4.Hnízdo PetrKořínek Zdeněk-8-8-14  0322
5.Schoř LadislavPetržílka Ondřej-78-7-9 1323
6.Kořínek MiroslavBeran Stanislav569  3033
7.Hnízdo PetrŠirák Daniel6-988 3143
8.Schoř LadislavKořínek Zdeněk156-6-4-62344
9.Kořínek MiroslavPetržílka Ondřej8126  3054
10.Liška JosefBeran Stanislav956  3064
11.Schoř LadislavŠirák Daniel9-3-5-11 1365
12.Kořínek MiroslavKořínek Zdeněk-1356-10-82366
13.Liška JosefPetržílka Ondřej8510  3076
14.Hnízdo PetrBeran Stanislav-58-13993286
15.Kořínek MiroslavŠirák Daniel-773-7-82387
16.Liška JosefKořínek Zdeněk59-32 3197
17.Hnízdo PetrPetržílka Ondřej-5-58-5 1398
18.Schoř LadislavBeran Stanislav5-47-9132108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Josef40Širák Daniel22
Hnízdo Petr22Kořínek Zdeněk31
Schoř Ladislav13Petržílka Ondřej22
Kořínek Miroslav22Beran Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24628:552TJ Sokol Kutná Hora C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beňuš Petr
Kolman Leon
 
 
Jandejsek Pavel
Němec Marek
 
 
-12-7-8  0301
2.Jirásek Zdeněk
Dusil Filip
 
 
Herout Václav
Nácovský Ondřej
 
 
689  3011
3.Dusil FilipJandejsek Pavel-10-5-8  0312
4.Jirásek ZdeněkNěmec Marek-7-7126-42313
5.Kolman LeonHerout Václav7910  3023
6.Beňuš PetrNácovský Ondřej954  3033
7.Jirásek ZdeněkJandejsek Pavel9-79-8-52334
8.Kolman LeonNěmec Marek-10-688-72335
9.Beňuš PetrHerout Václav-384-8-102336
10.Dusil FilipNácovský Ondřej753  3046
11.Kolman LeonJandejsek Pavel-7-6-4  0347
12.Beňuš PetrNěmec Marek10108  3057
13.Dusil FilipHerout Václav485  3067
14.Jirásek ZdeněkNácovský Ondřej063  3077
15.Beňuš PetrJandejsek Pavel9-786 3187
16.Dusil FilipNěmec Marek-9-66893297
17.Jirásek ZdeněkHerout Václav789  30107
18.Kolman LeonNácovský Ondřej453  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Filip31Jandejsek Pavel31
Jirásek Zdeněk22Němec Marek22
Kolman Leon22Herout Václav13
Beňuš Petr31Nácovský Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS