Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Uhlířské JanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1041:35731:714TJ Sokol Zbraslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čtveráček Martin
Šimek Jan
 
 
Somberg Petr
Světlík Milan ml.
 
 
-2-1058-62301
2.Číž Josef
Váša Jan
 
 
Břečka Josef
Fuchs Martin
 
 
6-8-99-92302
3.Čtveráček MartinSomberg Petr-29-9673212
4.Číž JosefFuchs Martin-8897 3122
5.Váša JanSvětlík Milan ml.6-76-9-82323
6.Šimek JanBřečka Josef-7-6107-92324
7.Číž JosefSomberg Petr-72910 3134
8.Váša JanFuchs Martin-6-77-8 1335
9.Šimek JanSvětlík Milan ml.8115  3045
10.Čtveráček MartinBřečka Josef9-97-4-102346
11.Švarc PetrSomberg Petr8-16-5-8 1347
12.Šimek JanFuchs Martin1096  3057
13.Čtveráček MartinSvětlík Milan ml.-1010-7-8 1358
14.Číž JosefBřečka Josef977  3068
15.Šimek JanSomberg Petr7147  3078
16.Čtveráček MartinFuchs Martin-78-512-42379
17.Číž JosefSvětlík Milan ml.3-9104 3189
18.Švarc PetrBřečka Josef-87-810-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čtveráček Martin13Somberg Petr13
Číž Josef40Fuchs Martin22
Váša Jan02Světlík Milan ml.22
Šimek Jan31Břečka Josef31
Švarc Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17622:389TJ Sokol Čáslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Širák Daniel
 
 
Vrána Miroslav
Chyba Jaroslav
 
 
-9776 3110
2.Kořínek Zdeněk
Zikmunda Zdeněk
 
 
Zajíček Ivan
Darius Stanislav
 
 
9610  3020
3.Zikmunda ZdeněkDarius Stanislav547  3030
4.Kořínek ZdeněkZajíček Ivan9-5-13693240
5.Širák DanielVrána Miroslav6-5-6-8 1341
6.Cyrus MiroslavChyba Jaroslav4-9-9-4 1342
7.Kořínek ZdeněkDarius Stanislav579  3052
8.Širák DanielZajíček Ivan-9-8-10  0353
9.Cyrus MiroslavVrána Miroslav9116  3063
10.Zikmunda ZdeněkChyba Jaroslav-4-12-9  0364
11.Širák DanielDarius Stanislav75-55 3174
12.Cyrus MiroslavZajíček Ivan36-107 3184
13.Zikmunda ZdeněkVrána Miroslav666  3094
14.Kořínek ZdeněkChyba JaroslavWO    30104
15.Cyrus MiroslavDarius StanislavWO    30114
16.Zikmunda ZdeněkZajíček IvanWO    30124
17.Kořínek ZdeněkVrána MiroslavWO    30134
18.Širák DanielChyba JaroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zikmunda Zdeněk21Darius Stanislav03
Kořínek Zdeněk20Zajíček Ivan12
Širák Daniel12Vrána Miroslav12
Cyrus Miroslav21Chyba Jaroslav20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25641:500SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout Václav
Friš Miroslav
 
 
Šorejs Jaroslav
Mundil Robert
 
 
7-68-783210
2.Jandejsek Zdeněk
Buldra Lubomír
 
 
Lísková Kateřina
Líska Filip
 
 
-77-4883220
3.Friš MiroslavLíska Filip7-58-4-72321
4.Herout VáclavMundil Robert56-75 3131
5.Buldra LubomírŠorejs Jaroslav-5296 3141
6.Jandejsek ZdeněkWO    3051
7.Herout VáclavLíska Filip2106  3061
8.Buldra LubomírMundil Robert4-728 3171
9.Jandejsek ZdeněkŠorejs Jaroslav-6-6-13  0372
10.Friš MiroslavWO    3082
11.Buldra LubomírLíska Filip10-47-593292
12.Jandejsek ZdeněkMundil Robert989  30102
13.Friš MiroslavŠorejs Jaroslav-6-9-8  03103
14.Herout VáclavWO    30113
15.Jandejsek ZdeněkLíska Filip88-69 31123
16.Friš MiroslavMundil Robert-8-8-7  03124
17.Herout VáclavŠorejs Jaroslav-10-289-923125
18.Buldra LubomírWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Friš Miroslav03Líska Filip13
Herout Václav21Mundil Robert13
Buldra Lubomír30Šorejs Jaroslav31
Jandejsek Zdeněk21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37638:652TJ Sokol Močovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Zdeněk
Dusil Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Hnízdo Petr
 
 
-111177 3110
2.Kepka Jaroslav ml.
Kolman Leon
 
 
Liška Josef
Schoř Ladislav
 
 
5-4-6-2 1311
3.Kepka Jaroslav ml.Liška Josef-7-5-8  0312
4.Jirásek ZdeněkKořínek Miroslav3-4-7883222
5.Kolman LeonHnízdo Petr-85-9-7 1323
6.Dusil FilipSchoř Ladislav1195  3033
7.Jirásek ZdeněkLiška Josef-9-9-2  0334
8.Kolman LeonKořínek Miroslav-78-9-8 1335
9.Dusil FilipHnízdo Petr9810  3045
10.Kepka Jaroslav ml.Schoř Ladislav-976-9-112346
11.Kolman LeonLiška Josef-7-5-7  0347
12.Dusil FilipKořínek Miroslav9-8-7-9 1348
13.Kepka Jaroslav ml.Hnízdo Petr-88-67-112349
14.Jirásek ZdeněkSchoř Ladislav278  3059
15.Dusil FilipLiška Josef-71046 3169
16.Kepka Jaroslav ml.Kořínek Miroslav-23-88-1123610
17.Jirásek ZdeněkHnízdo Petr8116  30710
18.Kolman LeonSchoř Ladislav6-87-4-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kepka Jaroslav ml.04Liška Josef31
Jirásek Zdeněk31Kořínek Miroslav31
Kolman Leon04Hnízdo Petr22
Dusil Filip31Schoř Ladislav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS