Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10673:517TJ Klučenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
Šmejkal Pavel
Kosová Magdalena
 
 
676  3010
2.Kulas Josef
Králíčková Jana
 
 
Vinš Petr
Švec Ladislav
 
 
8-98-11-92311
3.Králíčková JanaŠmejkal Pavel969  3021
4.Šarközy TiborKosová Magdalena676  3031
5.Kulas JosefŠvec Ladislav8-989 3141
6.Zelenka JiříVinš Petr965  3051
7.Šarközy TiborŠmejkal Pavel89-109 3161
8.Kulas JosefKosová Magdalena969  3071
9.Zelenka JiříŠvec Ladislav987  3081
10.Králíčková JanaVinš Petr-9897 3191
11.Kulas JosefŠmejkal Pavel710-99 31101
12.Zelenka JiříKosová Magdalena896  30111
13.Králíčková JanaŠvec Ladislav967  30121
14.Šarközy TiborVinš Petr876  30131
15.Zelenka JiříŠmejkal Pavel965  30141
16.Králíčková JanaKosová Magdalena98-66 31151
17.Šarközy TiborŠvec Ladislav98-87 31161
18.Kulas JosefVinš Petr9-987 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Králíčková Jana40Šmejkal Pavel04
Šarközy Tibor40Kosová Magdalena04
Kulas Josef40Švec Ladislav04
Zelenka Jiří40Vinš Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38640:691SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Václav
Mezek Josef
 
 
Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
-8-8-6  0301
2.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Suchopár Miroslav
Bubeníček Ondřej
 
 
-97812 3111
3.Krejčí RomanSuchopár Miroslav-910-8-10 1312
4.Mezek JosefBubeníček Ondřej-4-8-2  0313
5.Vopat LuborMedvecký Jan10-910-7-112314
6.Němec VáclavŘíha Bohumil91011  3024
7.Mezek JosefSuchopár Miroslav-6-6-6  0325
8.Vopat LuborBubeníček Ondřej-389-1083235
9.Němec VáclavMedvecký Jan-48-85-22336
10.Krejčí RomanŘíha Bohumil5126  3046
11.Vopat LuborMichal Tomáš-13911-883256
12.Němec VáclavBubeníček Ondřej9-1211-9-82357
13.Krejčí RomanMedvecký Jan-96-9183267
14.Mezek JosefŘíha Bohumil-6-5-4  0368
15.Němec VáclavMichal Tomáš9-11-9-8 1369
16.Krejčí RomanBubeníček Ondřej695  3079
17.Mezek JosefMedvecký Jan-6-4-1  03710
18.Vopat LuborŘíha Bohumil-6875 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Roman31Suchopár Miroslav20
Mezek Josef04Bubeníček Ondřej22
Vopat Lubor31Medvecký Jan31
Němec Václav13Říha Bohumil13
   Michal Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická, DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24555:535TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Jarolímek Miroslav
Strnad Vladimír
 
 
10914  3010
2.Čížková Sylva
Müller Václav
 
 
Procházka Michal
Poslední Pavel
 
 
8123  3020
3.Selucký DavidStrnad Vladimír747  3030
4.Chmelař MiroslavJarolímek Miroslav967  3040
5.Müller VáclavPoslední Pavel9-9-4-8 1341
6.Čížková SylvaProcházka Michal-757-1123251
7.Chmelař MiroslavStrnad Vladimír5-5-9563261
8.Müller VáclavJarolímek Miroslav11712  3071
9.Čížková SylvaPoslední Pavel-10-9-3  0372
10.Selucký DavidProcházka Michal588  3082
11.Müller VáclavStrnad Vladimír37-95 3192
12.Čížková SylvaJarolímek Miroslav867  30102
13.Selucký DavidPoslední Pavel-3-8710-723103
14.Chmelař MiroslavProcházka Michal47-97 31113
15.Čížková SylvaStrnad VladimírWO    03114
16.Selucký DavidJarolímek Miroslav146  30124
17.Chmelař MiroslavPoslední PavelWO    03125
18.Müller VáclavProcházka MichalWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Selucký David31Strnad Vladimír03
Chmelař Miroslav30Jarolímek Miroslav04
Müller Václav21Poslední Pavel30
Čížková Sylva21Procházka Michal03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:22668:527TJ Tatran Sedlčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
Krýsl Roman
Stočes František
 
 
647  3010
2.Málek Miloš
Kadlec Lukáš
 
 
Kovalčík Vladimír
Čajan Karel
 
 
-611-8-8 1311
3.Bárta RadekČajan Karel-976-7-92312
4.Málek MilošKovalčík Vladimír97-87 3122
5.Šíp MartinStočes František434  3032
6.Kadlec LukášKrýsl Roman-987-1073242
7.Málek MilošČajan Karel-7-8106-62343
8.Šíp MartinKovalčík Vladimír-9776 3153
9.Kadlec LukášStočes František876  3063
10.Bárta RadekKrýsl Roman779  3073
11.Šíp MartinČajan Karel86-97 3183
12.Kadlec LukášKovalčík Vladimír10-7-8-5 1384
13.Bárta RadekStočes František526  3094
14.Málek MilošKrýsl Roman247  30104
15.Kadlec LukášČajan Karel-7-4-8  03105
16.Bárta RadekKovalčík Vladimír-89-97832115
17.Málek MilošStočes František645  30125
18.Šíp MartinKrýsl Roman353  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Radek31Čajan Karel31
Málek Miloš31Kovalčík Vladimír13
Šíp Martin40Stočes František04
Kadlec Lukáš22Krýsl Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ RožmitálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2617:305TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Mazanec Petr
Skopec Martin
 
 
897  3010
2.Zvelebil Miloš ml.
Hořejší Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Zajíček MichalŘíha Vladislav536  3030
4.Zvelebil Miloš ml.Mazanec Petr938  3040
5.Hořejší MiroslavSkopec Martin8-6-8753250
6.Eisenreich Jindřich st.WO    3060
7.Zvelebil Miloš ml.Říha Vladislav868  3070
8.Hořejší MiroslavMazanec Petr576  3080
9.Eisenreich Jindřich st.Skopec Martin8712  3090
10.Zajíček MichalWO    30100
11.Hořejší MiroslavŘíha Vladislav4612  30110
12.Eisenreich Jindřich st.Mazanec Petr1299  30120
13.Zajíček MichalSkopec Martin756  30130
14.Zvelebil Miloš ml.WO    30140
15.Eisenreich Jindřich st.Říha Vladislav977  30150
16.Zajíček MichalMazanec Petr876  30160
17.Zvelebil Miloš ml.Skopec Martin789  30170
18.Hořejší MiroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zajíček Michal30Říha Vladislav04
Zvelebil Miloš ml.30Mazanec Petr04
Hořejší Miroslav30Skopec Martin04
Eisenreich Jindřich st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:42686:737TJ Sokol Drahlín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Vladislav
Drozd Aleš
 
 
Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
-5-26-5 1301
2.Váňa Miroslav
Řehoř Radek
 
 
Sláma Stanislav ml.
Müller Jan
 
 
87-59 3111
3.Beran VladislavŠutek Josef-6-76-10 1312
4.Drozd AlešSláma Stanislav ml.98-7-7133222
5.Váňa MiroslavSamek Jaroslav-7-89-8 1323
6.Řehoř RadekMüller Jan-6-8-7  0324
7.Drozd AlešŠutek Josef8-9-97-62325
8.Váňa MiroslavSláma Stanislav ml.79-68 3135
9.Řehoř RadekSamek Jaroslav7-8-9863245
10.Beran VladislavMüller Jan-89-7-4 1346
11.Váňa MiroslavŠutek Josef766  3056
12.Řehoř RadekSláma Stanislav ml.-89-78-72357
13.Beran VladislavSamek Jaroslav-6-7-6  0358
14.Drozd AlešMüller Jan89-8-873268
15.Řehoř RadekŠutek Josef76-9-593278
16.Beran VladislavSláma Stanislav ml.9-78-983288
17.Drozd AlešSamek Jaroslav87-7-9-82389
18.Váňa MiroslavMüller Jan-8-78-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Vladislav13Šutek Josef22
Drozd Aleš22Sláma Stanislav ml.13
Váňa Miroslav22Samek Jaroslav31
Řehoř Radek22Müller Jan31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS