Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Chraštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48556:692SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šarközy Tibor
Trachta Zdeněk
 
 
Voska Lukáš
Macoun Jakub
 
 
-78-7-9 1301
2.Zelenka Jiří
Králíčková Jana
 
 
Vopat Lubor
Krejčí Roman
 
 
-6-8-9  0302
3.Králíčková JanaVoska Lukáš-8-7-2  0303
4.Šarközy TiborKrejčí Roman-3-4-4  0304
5.Trachta ZdeněkMacoun Jakub8-5-8763214
6.Zelenka JiříVopat Lubor-587-883224
7.Šarközy TiborVoska Lukáš87-6-783234
8.Trachta ZdeněkKrejčí Roman-35-3-5 1335
9.Zelenka JiříMacoun Jakub-46-78-92336
10.Králíčková JanaVopat Lubor9-8-9-14 1337
11.Trachta ZdeněkVoska Lukáš-8-7-9  0338
12.Zelenka JiříKrejčí Roman7-9-8-7 1339
13.Králíčková JanaMacoun Jakub-11-4-2  03310
14.Šarközy TiborVopat Lubor10-5-9-5 13311
15.Zelenka JiříVoska Lukáš-6-7-6  03312
16.Králíčková JanaKrejčí Roman-8-8-6  03313
17.Šarközy TiborMacoun Jakub767  30413
18.Trachta ZdeněkVopat Lubor9-7-98-823414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Králíčková Jana04Voska Lukáš31
Šarközy Tibor22Krejčí Roman40
Trachta Zdeněk13Macoun Jakub22
Zelenka Jiří13Vopat Lubor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:43485:632TJ Tatran Sedlčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký Jakub
Kubeček Pavel
 
 
Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
-7-6-3  0301
2.Hušek Antonín
Beneš Radim
 
 
Palátka Daniel
Málek Miloš
 
 
99-76 3111
3.Selucký JakubŠíp Martin-6-6-3  0312
4.Hušek AntonínMálek Miloš7-9109 3122
5.Kubeček PavelPalátka Daniel-9-8-9  0323
6.Beneš RadimBárta Radek7-89-9-112324
7.Hušek AntonínŠíp Martin68-77 3134
8.Kubeček PavelMálek Miloš-5-5-4  0335
9.Beneš RadimPalátka Daniel-11-210-8 1336
10.Selucký JakubBárta Radek-6-6-4  0337
11.Kubeček PavelŠíp Martin-4-3-9  0338
12.Beneš RadimMálek Miloš-7-9-8  0339
13.Selucký JakubPalátka Daniel-2-7-7  03310
14.Hušek AntonínBárta Radek799  30410
15.Beneš RadimŠíp MartinWO    03411
16.Selucký JakubMálek Miloš-9-97-10 13412
17.Hušek AntonínPalátka Daniel-7889 31512
18.Kubeček PavelBárta Radek-9-9-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selucký Jakub04Šíp Martin21
Hušek Antonín40Málek Miloš31
Kubeček Pavel04Palátka Daniel31
Beneš Radim03Bárta Radek31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ RožmitálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19710:588TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvelebil Miloš ml.
Eisenreich Lukáš
 
 
Drozd Aleš
Máša Jan
 
 
898  3010
2.Zajíček Michal
Hořejší Miroslav
 
 
Šprysl Josef
Váňa Miroslav
 
 
8-499 3120
3.Zvelebil Miloš ml.Drozd Aleš-107610 3130
4.Eisenreich Lukᚊprysl Josef3-64-973240
5.Hořejší MiroslavVáňa Miroslav-1810-8-9 1341
6.Zajíček MichalMáša Jan410-312 3151
7.Eisenreich LukášDrozd Aleš914-112 3161
8.Hořejší MiroslavŠprysl Josef-97-10-9 1362
9.Zajíček MichalVáňa Miroslav8128  3072
10.Zvelebil Miloš ml.Máša Jan558  3082
11.Hořejší MiroslavDrozd Aleš849  3092
12.Zajíček MichalŠprysl Josef631  30102
13.Zvelebil Miloš ml.Váňa Miroslav10-9910 31112
14.Eisenreich LukášMáša Jan7-3-108632122
15.Zajíček MichalDrozd Aleš5513  30132
16.Zvelebil Miloš ml.Šprysl Josef979  30142
17.Eisenreich LukášVáňa Miroslav8-9-7-10 13143
18.Hořejší MiroslavMáša Jan-8898 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvelebil Miloš ml.40Drozd Aleš04
Eisenreich Lukáš31Šprysl Josef13
Hořejší Miroslav22Váňa Miroslav22
Zajíček Michal40Máša Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ŠkolníRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:52499:688TJ Sokol Drahlín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Karel
Skopec Martin
 
 
Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
-1-5-10  0301
2.Říha Vladislav
Mazanec Petr
 
 
Jaroš Antonín
Müller Jan
 
 
-6-612-10 1302
3.Hovorka KarelŠutek Josef-3-9-9  0303
4.Skopec MartinJaroš Antonín-11-14-2  0304
5.Říha VladislavSamek Jaroslav-6-89-5 1305
6.Mazanec PetrSláma Stanislav ml.-89-89-92306
7.Skopec MartinŠutek Josef-6-67-2 1307
8.Říha VladislavJaroš Antonín-7-3-7  0308
9.Mazanec PetrSamek Jaroslav-2-6-4  0309
10.Hovorka KarelSláma Stanislav ml.-6-105-4 13010
11.Říha VladislavŠutek Josef6-8-9-10 13011
12.Mazanec PetrMüller Jan82-63 31111
13.Hovorka KarelSamek Jaroslav-9-2-9  03112
14.Skopec MartinSláma Stanislav ml.-98-77-623113
15.Mazanec PetrŠutek Josef-127-6-9 13114
16.Hovorka KarelMüller Jan-6-810-6 13115
17.Skopec MartinSamek Jaroslav-3-6-1  03116
18.Říha VladislavSláma Stanislav ml.-6-4-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hovorka Karel04Šutek Josef40
Skopec Martin04Jaroš Antonín20
Říha Vladislav04Samek Jaroslav40
Mazanec Petr13Sláma Stanislav ml.40
   Müller Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:42609:700TJ Sokol Hluboš-Paseky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Zdeněk
Poslední Pavel
 
 
Kovalčík Vladimír
Štverák Štěpán
 
 
5-58-793210
2.Procházka Michal
Jarolímek Miroslav
 
 
Vlasák Jan
Plecitý Ondřej
 
 
7-64-683220
3.Kunc ZdeněkPlecitý Ondřej-7-8-6  0321
4.Jarolímek MiroslavKovalčík Vladimír-85-7-5 1322
5.Poslední PavelŠtverák Štěpán11-1098 3132
6.Procházka MichalVlasák Jan-12-4-9  0333
7.Jarolímek MiroslavPlecitý Ondřej-8-11-8  0334
8.Poslední PavelKovalčík Vladimír5-1096 3144
9.Procházka MichalŠtverák Štěpán-5-77-4 1345
10.Kunc ZdeněkVlasák Jan-31110-0-42346
11.Poslední PavelPlecitý Ondřej7107  3056
12.Procházka MichalKovalčík Vladimír-9-2-8  0357
13.Kunc ZdeněkŠtverák Štěpán13-18410 3167
14.Jarolímek MiroslavVlasák Jan-3-7-9  0368
15.Procházka MichalPlecitý Ondřej-57-8773278
16.Kunc ZdeněkKovalčík Vladimír-2-59-6 1379
17.Jarolímek MiroslavŠtverák Štěpán-77-10-8 13710
18.Poslední PavelVlasák Jan11-6-8-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunc Zdeněk13Plecitý Ondřej22
Jarolímek Miroslav04Kovalčík Vladimír31
Poslední Pavel31Štverák Štěpán22
Procházka Michal13Vlasák Jan40
TZ: 19 st.C TK: 20 st. C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:44606:714SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinš Karel
Čížek Radek
 
 
Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
-7-57-8 1301
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
-8-4-3  0302
3.Čížek RadekPetrovic Pavel-9-8-4  0303
4.Vinš KarelŘíha Bohumil6-9-5663213
5.Ječmen JaroslavMedvecký Jan11-9-11863223
6.Ondráček OldřichSuchopár Miroslav11-89-093233
7.Vinš KarelPetrovic Pavel6-8-3-22 1334
8.Ječmen JaroslavŘíha Bohumil4-694 3144
9.Ondráček OldřichMedvecký Jan17-7-13783254
10.Čížek RadekSuchopár Miroslav-9-5-6  0355
11.Ječmen JaroslavPetrovic Pavel-3-3-5  0356
12.Ondráček OldřichŘíha Bohumil-99-10693266
13.Čížek RadekMedvecký Jan789  3076
14.Vinš KarelSuchopár Miroslav-79-3-6 1377
15.Ondráček OldřichPetrovic Pavel-9-6-3  0378
16.Čížek RadekŘíha Bohumil-77-7-8 1379
17.Vinš KarelMedvecký Jan-64-4-7 13710
18.Ječmen JaroslavSuchopár Miroslav-48-7-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Radek13Petrovic Pavel40
Vinš Karel13Říha Bohumil13
Ječmen Jaroslav22Medvecký Jan13
Ondráček Oldřich31Suchopár Miroslav31
Teplota začátek utkání 19°C Teplota konec utkání 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS