Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:22735:611SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Šarközy Tibor
Macke Michal
 
 
97-10-983210
2.Voska Lukáš
Macoun Jakub
 
 
Trachta Zdeněk
Kulas Josef
 
 
47-77 3120
3.Krejčí RomanŠarközy Tibor91116  3030
4.Voska LukášMacke Michal877  3040
5.Vopat LuborTrachta Zdeněk219  3050
6.Macoun JakubKulas Josef8-699 3160
7.Voska Lukᚊarközy Tibor7-899 3170
8.Vopat LuborMacke Michal979  3080
9.Macoun JakubTrachta Zdeněk-7-64-7 1381
10.Krejčí RomanKulas Josef-5758 3191
11.Vopat LuborŠarközy Tibor-95-137932101
12.Macoun JakubMacke Michal-87-99932111
13.Krejčí RomanTrachta Zdeněk5-1096 31121
14.Voska LukášKulas Josef87-86 31131
15.Macoun JakubŠarközy Tibor-6-45-7 13132
16.Krejčí RomanMacke Michal6-844 31142
17.Voska LukášTrachta Zdeněk159-8-7332152
18.Vopat LuborKulas Josef-8558 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Roman40Šarközy Tibor13
Voska Lukáš40Macke Michal04
Vopat Lubor40Trachta Zdeněk13
Macoun Jakub22Kulas Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29584:543nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Miloš
Černý Pavel
 
 
Soukup Michal
Kubeček Pavel
 
 
879  3010
2.Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-7-8-9  0311
3.Bárta RadekChmelař Miroslav-9-7-7  0312
4.Málek MilošSelucký David384  3022
5.Šíp MartinKubeček Pavel532  3032
6.Palátka DanielSoukup Michal-7-88-9 1333
7.Málek MilošChmelař Miroslav5-7-8-7 1334
8.Černý PavelSelucký David-7-9-6  0335
9.Palátka DanielKubeček Pavel6610  3045
10.Bárta RadekSoukup Michal71010  3055
11.Černý PavelChmelař Miroslav-6-9-14  0356
12.Palátka DanielSelucký David-67-37-62357
13.Bárta RadekKubeček Pavel259  3067
14.Málek MilošSoukup Michal-97-4-12 1368
15.Palátka DanielChmelař Miroslav596  3078
16.Bárta RadekSelucký David-59-2-7 1379
17.Málek MilošKubeček Pavel853  3089
18.Černý PavelSoukup Michal510-9-1073299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Radek22Chmelař Miroslav31
Málek Miloš22Selucký David31
Šíp Martin10Kubeček Pavel04
Palátka Daniel22Soukup Michal22
Černý Pavel12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41631:694TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drozd Aleš
Šprysl Josef
 
 
Eisenreich Lukáš
Zvelebil Miloš ml.
 
 
9-79-8-62301
2.Váňa Miroslav
Máša Jan
 
 
Zajíček Michal
Hořejší Miroslav
 
 
87-6-763211
3.Máša JanZvelebil Miloš ml.-5-7-9  0312
4.Váňa MiroslavEisenreich Lukáš-6454 3122
5.Pistulka MiloslavZajíček Michal-8-8-9  0323
6.Drozd AlešHořejší Miroslav88-79 3133
7.Váňa MiroslavZvelebil Miloš ml.-96-8-8 1334
8.Pistulka MiloslavEisenreich LukášWO    0335
9.Drozd AlešZajíček Michal7-8-6-6 1336
10.Máša JanHořejší Miroslav8-568 3146
11.Pistulka MiloslavZvelebil Miloš ml.-8-6-7  0347
12.Drozd AlešEisenreich Lukáš8-89-8-92348
13.Máša JanZajíček Michal-89-67-42349
14.Váňa MiroslavHořejší Miroslav-8849 3159
15.Drozd AlešZvelebil Miloš ml.9-87-9-1023510
16.Máša JanEisenreich Lukáš8910  30610
17.Váňa MiroslavZajíček Michal-89-6-7 13611
18.Pistulka MiloslavHořejší Miroslav8-79-8732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Máša Jan22Zvelebil Miloš ml.40
Váňa Miroslav22Eisenreich Lukáš12
Pistulka Miloslav12Zajíček Michal40
Drozd Aleš13Hořejší Miroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala DrahlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15687:487TJ Sokol Drahlín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samek Jaroslav
Šutek Josef
 
 
Hovorka Karel
Skopec Martin
 
 
97-93 3110
2.Müller Jan
Sláma Stanislav ml.
 
 
Říha Vladislav
Pinkava Pavel
 
 
674  3020
3.Šutek JosefŘíha Vladislav056  3030
4.Müller JanSkopec Martin-6-7-8  0331
5.Sláma Stanislav ml.Hovorka Karel1049  3041
6.Samek JaroslavPinkava Pavel535  3051
7.Müller JanŘíha Vladislav-9-66453261
8.Sláma Stanislav ml.Skopec Martin5-34-9-92362
9.Samek JaroslavHovorka Karel573  3072
10.Šutek JosefPinkava Pavel876  3082
11.Sláma Stanislav ml.Říha Vladislav452  3092
12.Samek JaroslavSkopec Martin-8875 31102
13.Šutek JosefHovorka Karel-8144-7932112
14.Müller JanPinkava Pavel46-64 31122
15.Samek JaroslavŘíha Vladislav677  30132
16.Šutek JosefSkopec Martin8149  30142
17.Müller JanHovorka Karel-13-12147632152
18.Sláma Stanislav ml.Pinkava Pavel5710  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šutek Josef40Říha Vladislav04
Müller Jan31Skopec Martin22
Sláma Stanislav ml.31Hovorka Karel04
Samek Jaroslav40Pinkava Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DMS HlubošRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:32702:662TJ Sokol Hluboš-Paseky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovalčík Vladimír
Štverák Štěpán
 
 
Kunc Zdeněk
Homolka Libor
 
 
6-610-593210
2.Vlasák Jan
Plecitý Ondřej
 
 
Procházka Michal
Jarolímek Miroslav
 
 
778  3020
3.Kovalčík VladimírKunc Zdeněk6-669 3130
4.Vlasák JanProcházka Michal45-97 3140
5.Plecitý OndřejJarolímek Miroslav9-59-1383250
6.Štverák ŠtěpánHomolka Libor636  3060
7.Vlasák JanKunc Zdeněk67-43 3170
8.Plecitý OndřejProcházka Michal16-88-3-62371
9.Štverák ŠtěpánJarolímek Miroslav-94-9-6 1372
10.Kovalčík VladimírHomolka Libor611-77 3182
11.Plecitý OndřejKunc Zdeněk7-994 3192
12.Štverák ŠtěpánProcházka Michal86-89 31102
13.Kovalčík VladimírJarolímek Miroslav2-10-6-7 13103
14.Vlasák JanHomolka Libor-86-38-723104
15.Štverák ŠtěpánKunc Zdeněk12-65-81032114
16.Kovalčík VladimírProcházka Michal-7-646-923115
17.Vlasák JanJarolímek MiroslavWO    03116
18.Plecitý OndřejHomolka Libor-736-7732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovalčík Vladimír22Kunc Zdeněk04
Vlasák Jan21Procházka Michal22
Plecitý Ondřej31Jarolímek Miroslav21
Štverák Štěpán31Homolka Libor13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19689:572SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
Vinš Karel
Čížek Radek
 
 
679  3010
2.Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
Ondráček Oldřich
Ječmen Jaroslav
 
 
-8-96993220
3.Říha BohumilČížek Radek47-75 3130
4.Medvecký JanVinš Karel-9365 3140
5.Suchopár MiroslavJečmen Jaroslav8-98-8-92341
6.Petrovic PavelOndráček Oldřich9145  3051
7.Medvecký JanČížek Radek-103-94-92352
8.Suchopár MiroslavVinš Karel989  3062
9.Petrovic PavelJečmen Jaroslav8511  3072
10.Říha BohumilOndráček Oldřich789  3082
11.Suchopár MiroslavČížek Radek865  3092
12.Petrovic PavelVinš Karel889  30102
13.Říha BohumilJečmen Jaroslav9-12119 31112
14.Medvecký JanOndráček Oldřich899  30122
15.Petrovic PavelČížek Radek-86710 31132
16.Říha BohumilVinš Karel-9-1-1  03133
17.Medvecký JanJečmen Jaroslav4-98-6-923134
18.Suchopár MiroslavOndráček Oldřich-9879 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Bohumil31Čížek Radek13
Medvecký Jan22Vinš Karel13
Suchopár Miroslav31Ječmen Jaroslav22
Petrovic Pavel40Ondráček Oldřich04
tz. 19°C tk. 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS