Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11624:498SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
Šarközy Tibor
Trachta Zdeněk
 
 
896  3010
2.Říha Bohumil
Medvecký Jan
 
 
Ženíšek Jakub
Macke Michal
 
 
958  3020
3.Říha BohumilTrachta Zdeněk978  3030
4.Medvecký JanŠarközy Tibor879  3040
5.Petrovic PavelŽeníšek Jakub889  3050
6.Suchopár MiroslavMacke Michal054  3060
7.Medvecký JanTrachta Zdeněk989  3070
8.Petrovic PavelŠarközy Tibor688  3080
9.Suchopár MiroslavŽeníšek Jakub686  3090
10.Říha BohumilMacke Michal9-1099 31100
11.Petrovic PavelTrachta Zdeněk-8988 31110
12.Suchopár MiroslavŠarközy Tibor-10862 31120
13.Říha BohumilŽeníšek Jakub55-96 31130
14.Michal TomášMacke Michal98-8-9-1023131
15.Suchopár MiroslavTrachta Zdeněk989  30141
16.Říha BohumilŠarközy Tibor8-1098 31151
17.Michal Tomᚎeníšek JakubWO    03152
18.Petrovic PavelMacke Michal989  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Bohumil40Trachta Zdeněk04
Medvecký Jan20Šarközy Tibor04
Petrovic Pavel40Ženíšek Jakub03
Suchopár Miroslav40Macke Michal13
Michal Tomáš01   
WO01WO10
tz 20°C tk 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Chraštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31570:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Patrik
Vinš Karel
 
 
Zloch Petr
Macoun Jakub
 
 
995  3010
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
-9-7-10  0311
3.Moravec PatrikKrejčí Roman-6-12-12  0312
4.Ječmen JaroslavZloch Petr-4-10-11  0313
5.Ondráček OldřichVopat Lubor-69-9563223
6.Vinš KarelMacoun Jakub696  3033
7.Ječmen JaroslavKrejčí Roman-9-5-9  0334
8.Ondráček OldřichZloch Petr-6-13-6  0335
9.Vinš KarelVopat Lubor658  3045
10.Moravec PatrikMacoun Jakub3-68-543255
11.Ondráček OldřichKrejčí Roman8-6-5-6 1356
12.Vinš KarelZloch Petr7106  3066
13.Moravec PatrikVopat Lubor-55-8-3 1367
14.Ječmen JaroslavMacoun Jakub533  3077
15.Vinš KarelKrejčí Roman-9-411-5 1378
16.Moravec PatrikZloch Petr538  3088
17.Ječmen JaroslavVopat Lubor9-2-6-11 1389
18.Ondráček OldřichMacoun Jakub1088  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Patrik22Krejčí Roman40
Ječmen Jaroslav13Zloch Petr22
Ondráček Oldřich22Vopat Lubor22
Vinš Karel31Macoun Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DMS HlubošRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29599:567TJ Sokol Hluboš-Paseky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štverák Štěpán
Kovalčík Vladimír
 
 
Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
-9-58-6 1301
2.Plecitý Ondřej
Plecitý Tomáš
 
 
Hušek Antonín
Kubeček Pavel
 
 
878  3011
3.Kovalčík VladimírChmelař Miroslav5-8-10863221
4.Plecitý TomášSelucký David49-99 3131
5.Plecitý OndřejHušek Antonín-911-8-4 1332
6.Štverák ŠtěpánKubeček Pavel431  3042
7.Plecitý TomášChmelař Miroslav79-811 3152
8.Plecitý OndřejSelucký David684  3062
9.Štverák ŠtěpánHušek Antonín-88-8-3 1363
10.Kovalčík VladimírKubeček Pavel466  3073
11.Plecitý OndřejChmelař Miroslav-31095 3183
12.Štverák ŠtěpánSelucký David7-4-10-9 1384
13.Kovalčík VladimírHušek Antonín-7-4-3  0385
14.Plecitý TomášKubeček Pavel848  3095
15.Štverák ŠtěpánChmelař Miroslav-8-6-6  0396
16.Kovalčík VladimírSelucký David-8-5-8  0397
17.Plecitý TomášHušek Antonín-89-79-72398
18.Plecitý OndřejKubeček Pavel638  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovalčík Vladimír22Chmelař Miroslav13
Plecitý Tomáš31Selucký David22
Plecitý Ondřej31Hušek Antonín40
Štverák Štěpán13Kubeček Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16673:452TJ Tatran Sedlčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lesák Jakub
Strnad Vladimír
 
 
Málek Miloš
Lískovec Ivan
 
 
767  3010
2.Poslední Pavel
Procházka Michal
 
 
Kadlec Lukáš
Csanyi Daniel
 
 
488  3020
3.Strnad VladimírMálek Miloš-7-67-10 1321
4.Procházka MichalLískovec Ivan-10-117-8 1322
5.Poslední PavelKadlec Lukáš5-1099 3132
6.Lesák JakubCsanyi Daniel364  3042
7.Procházka MichalMálek Miloš12-6-8-7 1343
8.Poslední PavelLískovec Ivan7-7813 3153
9.Lesák JakubKadlec Lukáš745  3063
10.Strnad VladimírCsanyi Daniel667  3073
11.Poslední PavelMálek Miloš9-712-9103283
12.Lesák JakubLískovec Ivan859  3093
13.Strnad VladimírKadlec Lukáš-886-11732103
14.Procházka MichalCsanyi Daniel7-964 31113
15.Lesák JakubMálek MilošWO    30123
16.Strnad VladimírLískovec IvanWO    30133
17.Procházka MichalKadlec LukášWO    30143
18.Poslední PavelCsanyi Daniel355  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Vladimír21Málek Miloš21
Procházka Michal12Lískovec Ivan12
Poslední Pavel40Kadlec Lukáš03
Lesák Jakub30Csanyi Daniel04
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala DrahlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:44551:677TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
Eisenreich Lukáš
Zvelebil Miloš ml.
 
 
-9-38-11 1301
2.Chvojka Ivan
Müller Jan
 
 
Zajíček Michal
Hořejší Miroslav
 
 
-5-6-11  0302
3.Šutek JosefZajíček Michal7-7-9-4 1303
4.Chvojka IvanZvelebil Miloš ml.-987-693213
5.Müller JanEisenreich Lukáš-4-6-10  0314
6.Samek JaroslavHořejší Miroslav787  3024
7.Chvojka IvanZajíček Michal-6-9-6  0325
8.Müller JanZvelebil Miloš ml.-4-5-8  0326
9.Samek JaroslavEisenreich Lukáš87-7-8-42327
10.Šutek JosefHořejší Miroslav610-79 3137
11.Müller JanZajíček Michal-4-5-10  0338
12.Samek JaroslavZvelebil Miloš ml.7-9-8-8 1339
13.Šutek JosefEisenreich Lukáš-9911-893249
14.Chvojka IvanHořejší Miroslav-106117 3159
15.Samek JaroslavZajíček MichalWO    03510
16.Šutek JosefZvelebil Miloš ml.-9-9-5  03511
17.Chvojka IvanEisenreich Lukáš-87-99932611
18.Müller JanHořejší Miroslav-7-5-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šutek Josef22Zajíček Michal30
Chvojka Ivan31Zvelebil Miloš ml.31
Müller Jan04Eisenreich Lukáš22
Samek Jaroslav12Hořejší Miroslav13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ školní, tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49402:653TJ Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorka Karel
Skopec Martin
 
 
Pistulka Miloslav
Drozd Aleš
 
 
-6459 3110
2.
 
 
Máša Jan
Váňa Miroslav
 
 
WO    0311
3.Váňa MiroslavWO    0312
4.Skopec MartinDrozd Aleš-6109-5-52313
5.Hovorka KarelPistulka Miloslav-128-5-7 1314
6.Říha VladislavMáša Jan-9-3-7  0315
7.Skopec MartinVáňa Miroslav-7-10-7  0316
8.Hovorka KarelDrozd Aleš-9-710-8 1317
9.Říha VladislavPistulka Miloslav-6-810-17 1318
10.Máša JanWO    0319
11.Hovorka KarelVáňa Miroslav-9-4-6  03110
12.Říha VladislavDrozd Aleš5612  30210
13.Pistulka MiloslavWO    03211
14.Skopec MartinMáša Jan-4-98-6 13212
15.Říha VladislavVáňa Miroslav-8-10-9  03213
16.Drozd AlešWO    03214
17.Skopec MartinPistulka Miloslav-9-85-9 13215
18.Hovorka KarelMáša Jan-7-6-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopec Martin04Váňa Miroslav30
Hovorka Karel04Drozd Aleš21
Říha Vladislav13Pistulka Miloslav30
   Máša Jan30
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS