Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46599:684TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinš Karel
Čížek Radek
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-5-59-8 1301
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Čížková Sylva
Soukup Michal
 
 
-7-8-8  0302
3.Vinš KarelSelucký David-4-78-6 1303
4.Čížek RadekChmelař Miroslav-7-987-112304
5.Ječmen JaroslavČížková Sylva-76-9-4 1305
6.Ondráček OldřichSoukup Michal-89-5653215
7.Čížek RadekSelucký David-544-883225
8.Ječmen JaroslavChmelař Miroslav-9-7-5  0326
9.Ondráček OldřichČížková Sylva-9-7812-82327
10.Vinš KarelSoukup Michal677  3037
11.Ječmen JaroslavSelucký David8-11-5-6 1338
12.Ondráček OldřichChmelař Miroslav10-87-9-62339
13.Vinš KarelČížková Sylva-115-4-8 13310
14.Čížek RadekSoukup Michal-108-37-1023311
15.Ondráček OldřichSelucký David-7-8-2  03312
16.Vinš KarelChmelař MiroslavWO    03313
17.Čížek RadekČížková SylvaWO    30413
18.Čepelák MiroslavSoukup Michal-10-59-10 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vinš Karel12Selucký David31
Čížek Radek12Chmelař Miroslav30
Ječmen Jaroslav03Čížková Sylva30
Ondráček Oldřich13Soukup Michal22
Čepelák Miroslav01   
WO11WO11
Teplota začátek zápasu 19°C Teplota konec zápasu 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31684:650SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
Málek Miloš
Černý Pavel
 
 
899  3010
2.Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
9-8-10-6 1311
3.Medvecký JanŠíp Martin-588-7-122312
4.Říha BohumilMálek Miloš-11-9-8  0313
5.Petrovic PavelBárta Radek489  3023
6.Suchopár MiroslavČerný Pavel2-945 3133
7.Říha BohumilŠíp Martin-8-9-4  0334
8.Petrovic PavelMálek Miloš6-88-9113244
9.Suchopár MiroslavBárta Radek989  3054
10.Medvecký JanČerný Pavel8-10-29-52355
11.Petrovic PavelŠíp Martin6-987 3165
12.Suchopár MiroslavMálek Miloš7-658 3175
13.Medvecký JanBárta Radek8-748 3185
14.Říha BohumilČerný Pavel98-7-1083295
15.Suchopár MiroslavŠíp Martin-88-8-10 1396
16.Medvecký JanMálek Miloš-9-8-15  0397
17.Říha BohumilBárta Radek79-87 31107
18.Petrovic PavelČerný Pavel9-898 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Medvecký Jan13Šíp Martin31
Říha Bohumil22Málek Miloš22
Petrovic Pavel40Bárta Radek04
Suchopár Miroslav31Černý Pavel13
tz 19°C tk 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46641:694TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
-13-8-9  0301
2.Kulas Josef
Ženíšek Jakub
 
 
Eisenreich Lukáš
Dropa Miloš
 
 
-9-9-9  0302
3.Šarközy TiborZajíček Michal-8-5-7  0303
4.Ženíšek JakubEisenreich Lukáš-59-510-52304
5.Zelenka JiříEisenreich Jindřich st.348  3014
6.Kulas JosefDropa Miloš-8-98-6 1315
7.Ženíšek JakubZajíček Michal-98-9-8 1316
8.Zelenka JiříEisenreich Lukáš-12-7-8  0317
9.Kulas JosefEisenreich Jindřich st.-9-98-9 1318
10.Šarközy TiborDropa Miloš6-8-79-92319
11.Zelenka JiříZajíček Michal-99-8873229
12.Kulas JosefEisenreich Lukáš-99-9-7 13210
13.Šarközy TiborEisenreich Jindřich st.8-9-98-1023211
14.Ženíšek JakubDropa Miloš8-8-87-923212
15.Kulas JosefZajíček Michal-9-9-6  03213
16.Šarközy TiborEisenreich Lukáš-8-7-6  03214
17.Ženíšek JakubEisenreich Jindřich st.657  30314
18.Zelenka JiříDropa Miloš7-8-99932414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šarközy Tibor04Zajíček Michal31
Ženíšek Jakub13Eisenreich Lukáš40
Zelenka Jiří31Eisenreich Jindřich st.22
Kulas Josef04Dropa Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43662:704TJ Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Váňa Miroslav
Máša Jan
 
 
1058  3010
2.Voska Lukáš
Macoun Jakub
 
 
Drozd Aleš
Pistulka Miloslav
 
 
7-6-109-92311
3.Vopat LuborVáňa Miroslav-1049-953221
4.Krejčí RomanŠprysl Josef-122-8823231
5.Voska LukášPistulka Miloslav7-5-129-82332
6.Macoun JakubMáša Jan-9-7-9  0333
7.Krejčí RomanVáňa Miroslav7-9-78-82334
8.Voska Lukᚊprysl Josef-888-5-82335
9.Macoun JakubPistulka Miloslav-3-5-6  0336
10.Vopat LuborMáša Jan-5-3-8  0337
11.Voska LukášVáňa Miroslav-76-6-7 1338
12.Macoun JakubDrozd Aleš-7-99-8 1339
13.Vopat LuborPistulka Miloslav-978-783249
14.Krejčí RomanMáša Jan59-7-7-1223410
15.Macoun JakubVáňa Miroslav-7-8-7  03411
16.Vopat LuborDrozd Aleš897  30511
17.Krejčí RomanPistulka Miloslav69-157 31611
18.Mezek JosefMáša Jan-3-9-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vopat Lubor31Váňa Miroslav31
Krejčí Roman22Šprysl Josef11
Voska Lukáš03Pistulka Miloslav22
Macoun Jakub04Máša Jan40
Mezek Josef01Drozd Aleš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21697:579TJ Tatran Sedlčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarolímek Miroslav
Kunc Zdeněk
 
 
Skopec Martin
Hovorka Karel
 
 
676  3010
2.Procházka Michal
Strnad Vladimír
 
 
Pinkava Pavel
Říha Vladislav
 
 
-97-57-62311
3.Kunc ZdeněkŘíha Vladislav-86-8-7 1312
4.Procházka MichalPinkava Pavel79-67 3122
5.Jarolímek MiroslavHovorka Karel8-697 3132
6.Strnad VladimírSkopec Martin75-87 3142
7.Procházka MichalŘíha Vladislav1037  3052
8.Jarolímek MiroslavPinkava Pavel9-1812 3162
9.Strnad VladimírHovorka Karel569  3072
10.Kunc ZdeněkSkopec Martin676  3082
11.Jarolímek MiroslavŘíha Vladislav-74-1-9 1383
12.Strnad VladimírPinkava Pavel446  3093
13.Kunc ZdeněkHovorka Karel-11111-8632103
14.Procházka MichalSkopec Martin7-8-791032113
15.Strnad VladimírŘíha Vladislav2083  30123
16.Kunc ZdeněkPinkava Pavel48-118 31133
17.Procházka MichalHovorka Karel629  30143
18.Jarolímek MiroslavSkopec Martin-4-12108-823144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunc Zdeněk31Říha Vladislav22
Procházka Michal40Pinkava Pavel04
Jarolímek Miroslav22Hovorka Karel04
Strnad Vladimír40Skopec Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DMS HlubošRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39607:641TJ Sokol Drahlín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovalčík Vladimír
Štverák Štěpán
 
 
Samek Jaroslav
Šutek Josef
 
 
-7-10-8  0301
2.Čajan Karel
Plecitý Tomáš
 
 
Chvojka Ivan
Sláma Stanislav ml.
 
 
-6846 3111
3.Kovalčík VladimírŠutek Josef-9366 3121
4.Plecitý TomášChvojka Ivan-5-7-10  0322
5.Čajan KarelSamek Jaroslav-37-105-82323
6.Štverák ŠtěpánSláma Stanislav ml.5-69-1253233
7.Plecitý Tomᚊutek Josef-9-8-6  0334
8.Čajan KarelChvojka Ivan-45811 3144
9.Štverák ŠtěpánSamek Jaroslav6-7-3-6 1345
10.Kovalčík VladimírSláma Stanislav ml.-576-693255
11.Čajan KarelŠutek Josef-39-58-82356
12.Štverák ŠtěpánChvojka Ivan10-366 3166
13.Kovalčík VladimírSamek Jaroslav-5-4-3  0367
14.Plecitý TomášSláma Stanislav ml.462  3077
15.Štverák ŠtěpánŠutek Josef46-5-8-92378
16.Kovalčík VladimírChvojka Ivan8-675 3188
17.Plecitý TomášSamek Jaroslav9-8-7-8 1389
18.Čajan KarelSláma Stanislav ml.-4-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovalčík Vladimír31Šutek Josef31
Plecitý Tomáš13Chvojka Ivan13
Čajan Karel13Samek Jaroslav40
Štverák Štěpán22Sláma Stanislav ml.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS