Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49415:666SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
5-6-47-82301
2.
 
 
Suchopár Miroslav
Michal Tomáš
 
 
WO    0302
3.Králíčková JanaŘíha Bohumil-39-6-6 1303
4.Šarközy TiborMedvecký Jan-9-2-7  0304
5.Suchopár MiroslavWO    0305
6.Zelenka JiříMichal Tomáš-8666 3115
7.Šarközy TiborŘíha Bohumil-9-997-72316
8.Medvecký JanWO    0317
9.Zelenka JiříSuchopár Miroslav66-78 3127
10.Králíčková JanaMichal Tomáš9-15-7-6 1328
11.Říha BohumilWO    0329
12.Zelenka JiříMedvecký Jan-59-6-7 13210
13.Králíčková JanaBubeníček Ondřej-10-6-6  03211
14.Šarközy TiborMichal Tomáš-9-7-4  03212
15.Zelenka JiříŘíha Bohumil97-5-9632312
16.Králíčková JanaMedvecký Jan-5-7-6  03313
17.Šarközy TiborBubeníček Ondřej5-2-6-9 13314
18.Michal TomášWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králíčková Jana04Říha Bohumil21
Šarközy Tibor04Medvecký Jan30
Zelenka Jiří31Suchopár Miroslav01
   Michal Tomáš21
   Bubeníček Ondřej20
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15655:487SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Václav
Mezek Josef
 
 
Vinš Petr
Švec Ladislav
 
 
-86-59-72301
2.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Šmejkal Pavel
Kosová Magdalena
 
 
635  3011
3.Krejčí RomanŠvec Ladislav955  3021
4.Mezek JosefŠmejkal Pavel-8610-973231
5.Vopat LuborVinš Petr684  3041
6.Němec VáclavKosová Magdalena475  3051
7.Mezek JosefŠvec Ladislav-89-4-9 1352
8.Vopat LuborŠmejkal Pavel7-1193 3162
9.Němec VáclavVinš Petr-9758 3172
10.Krejčí RomanKosová Magdalena578  3082
11.Vopat LuborŠvec Ladislav956  3092
12.Němec VáclavŠmejkal Pavel847  30102
13.Krejčí RomanVinš Petr9-1065 31112
14.Mezek JosefKosová Magdalena89-77 31122
15.Němec VáclavŠvec Ladislav569  30132
16.Krejčí RomanŠmejkal Pavel458  30142
17.Mezek JosefVinš Petr-9-59-6 13143
18.Vopat LuborKosová Magdalena854  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Roman40Švec Ladislav13
Mezek Josef22Šmejkal Pavel04
Vopat Lubor40Vinš Petr13
Němec Václav40Kosová Magdalena04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická, DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19599:462TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Čajan Karel
Kovalčík Vladimír
 
 
789  3010
2.Müller Václav
Viktora Michal
 
 
Krýsl Roman
Stočes František
 
 
6-872 3120
3.Chmelař MiroslavČajan Karel543  3030
4.Selucký DavidKovalčík Vladimír68-99 3140
5.Müller VáclavStočes František5-974 3150
6.Viktora MichalKrýsl Roman-5-12-6  0351
7.Selucký DavidČajan Karel718  3061
8.Müller VáclavKovalčík Vladimír8-99-763271
9.Viktora MichalStočes František8-9-7-8 1372
10.Chmelař MiroslavKrýsl Roman789  3082
11.Müller VáclavČajan Karel638  3092
12.Viktora MichalKovalčík Vladimír-8-7-8  0393
13.Chmelař MiroslavStočes František665  30103
14.Selucký DavidKrýsl Roman565  30113
15.Viktora MichalČajan KarelWO    30123
16.Chmelař MiroslavKovalčík Vladimír59-68 31133
17.Selucký DavidStočes František-8377 31143
18.Müller VáclavKrýsl RomanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chmelař Miroslav40Čajan Karel03
Selucký David40Kovalčík Vladimír13
Müller Václav30Stočes František13
Viktora Michal03Krýsl Roman12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37598:650TJ Tatran Sedlčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Miloš
Bárta Radek
 
 
Strnad Vladimír
Jarolímek Miroslav
 
 
899  3010
2.Kadlec Lukáš
Csanyi Daniel
 
 
Poslední Pavel
Procházka Michal
 
 
-3-5-2  0311
3.Bárta RadekStrnad Vladimír7-61210 3121
4.Málek MilošJarolímek Miroslav688  3031
5.Csanyi DanielPoslední Pavel-4-3-4  0332
6.Kadlec LukášProcházka Michal9-7-68-82333
7.Málek MilošStrnad Vladimír-10-116-9 1334
8.Csanyi DanielJarolímek Miroslav-710-6-4 1335
9.Kadlec LukášPoslední Pavel-6-7-5  0336
10.Bárta RadekProcházka Michal76-86 3146
11.Csanyi DanielStrnad Vladimír-5-5-6  0347
12.Kadlec LukášJarolímek Miroslav87-7-9-102348
13.Bárta RadekPoslední Pavel-8-876-92349
14.Málek MilošProcházka Michal778  3059
15.Kadlec LukášStrnad Vladimír-94-5-6 13510
16.Bárta RadekJarolímek Miroslav8-795 31610
17.Málek MilošPoslední Pavel69-107 31710
18.Csanyi DanielProcházka Michal8-6-11-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Radek31Strnad Vladimír31
Málek Miloš31Jarolímek Miroslav22
Csanyi Daniel04Poslední Pavel31
Kadlec Lukáš04Procházka Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ RožmitálRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22624:528TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Müller Jan
Sláma Stanislav ml.
 
 
1096  3010
2.Zvelebil Miloš ml.
Hořejší Miroslav
 
 
Samek Jaroslav
Jaroš Antonín
 
 
-7-8-9  0311
3.Zajíček MichalMüller Jan9-847 3121
4.Zvelebil Miloš ml.Sláma Stanislav ml.-9888 3131
5.Hořejší MiroslavSamek Jaroslav-7-5-8  0332
6.Eisenreich Jindřich st.Jaroš Antonín8-8-8773242
7.Zvelebil Miloš ml.Müller Jan-9346 3152
8.Hořejší MiroslavSláma Stanislav ml.1046  3062
9.Eisenreich Jindřich st.Samek Jaroslav65-9-2-62363
10.Zajíček MichalJaroš Antonín10910  3073
11.Hořejší MiroslavMüller Jan717  3083
12.Eisenreich Jindřich st.Sláma Stanislav ml.779  3093
13.Zajíček MichalSamek Jaroslav9114  30103
14.Zvelebil Miloš ml.Jaroš Antonín679  30113
15.Eisenreich Jindřich st.Müller Jan7-98-9832123
16.Zajíček MichalSláma Stanislav ml.123  30133
17.Zvelebil Miloš ml.Samek Jaroslav-7-4-6  03134
18.Hořejší MiroslavJaroš Antonín-39-8-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Michal40Müller Jan04
Zvelebil Miloš ml.31Sláma Stanislav ml.04
Hořejší Miroslav22Samek Jaroslav31
Eisenreich Jindřich st.31Jaroš Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13651:440TJ Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Drozd Aleš
 
 
Skopec Martin
Kadeřábek Ondřej
 
 
445  3010
2.Řehoř Radek
Váňa Miroslav
 
 
Říha Vladislav
Silavecká Ema
 
 
94-98 3120
3.Šprysl JosefSkopec Martin454  3030
4.Váňa MiroslavSilavecká Ema345  3040
5.Řehoř RadekŘíha Vladislav-7-868-42341
6.Drozd AlešKadeřábek Ondřej-98-9353251
7.Váňa MiroslavSkopec Martin744  3061
8.Řehoř RadekSilavecká Ema833  3071
9.Drozd AlešŘíha Vladislav-7898 3181
10.Šprysl JosefKadeřábek Ondřej697  3091
11.Řehoř RadekSkopec Martin-7-8-7  0392
12.Drozd AlešSilavecká Ema786  30102
13.Šprysl JosefŘíha Vladislav767  30112
14.Váňa MiroslavKadeřábek Ondřej844  30122
15.Drozd AlešSkopec Martin2-816 31132
16.Šprysl JosefSilavecká Ema667  30142
17.Váňa MiroslavŘíha Vladislav7-10-87932152
18.Řehoř RadekKadeřábek Ondřej986  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šprysl Josef40Skopec Martin13
Váňa Miroslav40Silavecká Ema04
Řehoř Radek22Říha Vladislav13
Drozd Aleš40Kadeřábek Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS