Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:15627:447TJ Spartak Čenkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinš Karel
Čížek Radek
 
 
Hovorka Karel
Skopec Martin
 
 
8106  3010
2.Moravec Patrik
Čepelák Miroslav
 
 
Říha Vladislav
Silavecká Ema
 
 
68-84 3120
3.Vinš KarelHovorka Karel352  3030
4.Čížek RadekSkopec Martin479  3040
5.Moravec PatrikŘíha Vladislav-112-57-112341
6.Čepelák MiroslavSilavecká Ema-88-10-9 1342
7.Čížek RadekHovorka Karel894  3052
8.Moravec PatrikSkopec Martin55-109 3162
9.Čepelák MiroslavŘíha Vladislav-2-5-9  0363
10.Vinš KarelSilavecká Ema414  3073
11.Moravec PatrikHovorka Karel393  3083
12.Čepelák MiroslavSkopec Martin-8-8-11  0384
13.Vinš KarelŘíha Vladislav553  3094
14.Čížek RadekSilavecká Ema8148  30104
15.Čepelák MiroslavHovorka Karel836  30114
16.Vinš KarelSkopec Martin376  30124
17.Čížek RadekŘíha Vladislav1010-96 31134
18.Moravec PatrikSilavecká Ema775  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vinš Karel40Hovorka Karel04
Čížek Radek40Skopec Martin13
Moravec Patrik31Říha Vladislav22
Čepelák Miroslav13Silavecká Ema13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24675:609SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
42-98 3110
2.Říha Bohumil
Medvecký Jan
 
 
Müller Jan
Chvojka Ivan
 
 
896  3020
3.Říha BohumilChvojka Ivan76-4-11103230
4.Medvecký JanŠutek Josef-8-910-6 1331
5.Suchopár MiroslavSamek Jaroslav868  3041
6.Petrovic PavelMüller Jan987  3051
7.Medvecký JanChvojka Ivan899  3061
8.Suchopár MiroslavŠutek Josef-9797 3171
9.Petrovic PavelSamek Jaroslav-243-983281
10.Říha BohumilMüller Jan898  3091
11.Suchopár MiroslavChvojka Ivan986  30101
12.Petrovic PavelŠutek Josef-9-98-10 13102
13.Říha BohumilSamek Jaroslav5-9-87632112
14.Medvecký JanMüller Jan9-7-9-13 13113
15.Petrovic PavelChvojka IvanWO    03114
16.Říha BohumilŠutek Josef-9109-81032124
17.Medvecký JanSamek Jaroslav98-99 31134
18.Suchopár MiroslavMüller Jan-9866 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Bohumil40Chvojka Ivan03
Medvecký Jan22Šutek Josef22
Suchopár Miroslav40Samek Jaroslav04
Petrovic Pavel21Müller Jan13
WO01WO10
tz 20°C tk 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:48486:656TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Michal
Poslední Pavel
 
 
Zvelebil Miloš ml.
Eisenreich Lukáš
 
 
-8-8-6  0301
2.Jarolímek Miroslav
Strnad Vladimír
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
11-8-3-9 1302
3.Procházka MichalZajíček Michal7-3-4-1 1303
4.Jarolímek MiroslavZvelebil Miloš ml.10-89-10-82304
5.Kostlán DušanEisenreich Lukáš7-5-3-9 1305
6.Strnad VladimírEisenreich Jindřich st.7-11107 3115
7.Jarolímek MiroslavZajíček Michal-5-5-5  0316
8.Kostlán DušanZvelebil Miloš ml.-7-6-9  0317
9.Strnad VladimírEisenreich Lukáš-8886 3127
10.Procházka MichalEisenreich Jindřich st.-3-7-5  0328
11.Kostlán DušanZajíček Michal-2-3-5  0329
12.Strnad VladimírZvelebil Miloš ml.-6-9-8  03210
13.Procházka MichalEisenreich Lukáš-3-9-8  03211
14.Jarolímek MiroslavHořejší Miroslav-81055 31311
15.Strnad VladimírZajíček Michal-3-9-5  03312
16.Procházka MichalZvelebil Miloš ml.-7-54-11 13313
17.Jarolímek MiroslavEisenreich Lukáš-6-7-10  03314
18.Kostlán DušanHořejší Miroslav8-4-7-6 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Michal04Zajíček Michal40
Jarolímek Miroslav13Zvelebil Miloš ml.40
Kostlán Dušan04Eisenreich Lukáš31
Strnad Vladimír22Eisenreich Jindřich st.11
   Hořejší Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DMS HlubošRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35625:614TJ Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlasák Jan
Plecitý Ondřej
 
 
Váňa Miroslav
Pistulka Miloslav
 
 
74-812 3110
2.Štverák Štěpán
Kovalčík Vladimír
 
 
Drozd Aleš
Šprysl Josef
 
 
-99710 3120
3.Plecitý TomášVáňa Miroslav-5-167-6 1321
4.Vlasák JanPistulka Miloslav785  3031
5.Plecitý OndřejDrozd Aleš-6-116-7 1332
6.Štverák ŠtěpánŠprysl Josef-3-77-5 1333
7.Vlasák JanVáňa Miroslav85-7-1-72334
8.Plecitý OndřejPistulka Miloslav-5-8-12  0335
9.Štverák ŠtěpánDrozd Aleš-5874 3145
10.Plecitý Tomᚊprysl Josef-4-12-7  0346
11.Plecitý OndřejVáňa Miroslav-3-312-9 1347
12.Štverák ŠtěpánPistulka Miloslav7-8-6-9 1348
13.Plecitý TomášDrozd Aleš-7-10-1  0349
14.Vlasák JanŠprysl Josef-8535 3159
15.Štverák ŠtěpánVáňa Miroslav7-1489 3169
16.Plecitý TomášPistulka MiloslavWO    3079
17.Vlasák JanDrozd Aleš534  3089
18.Plecitý OndřejŠprysl Josef-6-1297-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plecitý Tomáš03Váňa Miroslav31
Vlasák Jan31Pistulka Miloslav21
Plecitý Ondřej04Drozd Aleš22
Štverák Štěpán22Šprysl Josef31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1333:44705:701TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
-99-10-9 1301
2.Trachta Zdeněk
Kulas Josef
 
 
Soukup Michal
Müller Václav
 
 
-83-89-72302
3.Zelenka JiříChmelař Miroslav463  3012
4.Šarközy TiborSelucký David-89-98-62313
5.Trachta ZdeněkMüller Václav-948-963223
6.Kulas JosefSoukup Michal8-8-10-6 1324
7.Šarközy TiborChmelař Miroslav-99-7-6 1325
8.Trachta ZdeněkSelucký David-6-10-4  0326
9.Kulas JosefMüller Václav-9913-9-52327
10.Zelenka JiříSoukup Michal8-88-9103237
11.Trachta ZdeněkChmelař Miroslav-75-63-52338
12.Kulas JosefSelucký David-8-11-2  0339
13.Zelenka JiříMüller Václav51-42 3149
14.Šarközy TiborSoukup Michal8-5-7-7 13410
15.Kulas JosefChmelař Miroslav-8-888-923411
16.Zelenka JiříSelucký David-1099-10-923412
17.Šarközy TiborMüller VáclavWO    30512
18.Trachta ZdeněkSoukup Michal-899-9-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelenka Jiří31Chmelař Miroslav31
Šarközy Tibor03Selucký David40
Trachta Zdeněk13Müller Václav12
Kulas Josef04Soukup Michal31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28659:609SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Václav
Voska Lukáš
 
 
Bárta Radek
Kadlec Lukáš
 
 
7-1035 3110
2.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Málek Miloš
Šíp Martin
 
 
-8569 3120
3.Krejčí RomanMálek Miloš-85-8973230
4.Vopat LuborŠíp Martin10-9-4-12 1331
5.Němec VáclavBárta Radek999  3041
6.Voska LukášKadlec Lukáš9119  3051
7.Vopat LuborMálek Miloš-5-9-5  0352
8.Němec VáclavŠíp Martin-59-9-9 1353
9.Voska LukášBárta Radek1129  3063
10.Krejčí RomanKadlec Lukáš8-696 3173
11.Němec VáclavMálek Miloš-910-3-5 1374
12.Voska Lukᚊíp Martin7-7-6-11 1375
13.Krejčí RomanBárta Radek71-89 3185
14.Vopat LuborKadlec Lukáš63-9-883295
15.Voska LukášMálek Miloš-7-7-5  0396
16.Krejčí RomanŠíp Martin10-899 31106
17.Vopat LuborBárta Radek812-810 31116
18.Němec VáclavKadlec Lukáš235  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Roman40Málek Miloš31
Vopat Lubor22Šíp Martin31
Němec Václav22Bárta Radek04
Voska Lukáš22Kadlec Lukáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS