Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45555:676SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
7-6-8-7 1301
2.Müller Václav
Soukup Michal
 
 
Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
-3563 3111
3.Chmelař MiroslavSuchopár Miroslav59-811 3121
4.Müller VáclavPetrovic Pavel-6-7-8  0322
5.Soukup MichalMedvecký Jan9-8-10-4 1323
6.Selucký DavidŘíha Bohumil88-125 3133
7.Müller VáclavSuchopár Miroslav-68-8-8 1334
8.Soukup MichalPetrovic Pavel-9-98-7 1335
9.Selucký DavidMedvecký Jan39-7-873245
10.Chmelař MiroslavŘíha Bohumil11-9-9-11 1346
11.Soukup MichalSuchopár Miroslav-7-6-5  0347
12.Selucký DavidPetrovic Pavel-910-7-5 1348
13.Chmelař MiroslavMedvecký Jan6-10811 3158
14.Müller VáclavŘíha Bohumil8-5-5-9 1359
15.Selucký DavidSuchopár Miroslav7-9-10-9 13510
16.Chmelař MiroslavPetrovic Pavel-10-6-5  03511
17.Müller VáclavMedvecký JanWO    03512
18.Soukup MichalŘíha BohumilWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Miroslav22Suchopár Miroslav31
Müller Václav03Petrovic Pavel40
Soukup Michal03Medvecký Jan12
Selucký David22Říha Bohumil21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:20620:510TJ Tatran Sedlčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Miloš
Kadlec Lukáš
 
 
Čepelák Miroslav
Kosová Magdalena
 
 
862  3010
2.Šíp Martin
Bárta Radek
 
 
Moravec Patrik
Čížek Radek
 
 
6-9-88103220
3.Kadlec LukášČepelák Miroslav-4757 3130
4.Málek MilošKosová Magdalena5511  3040
5.Bárta RadekMoravec Patrik-5-5-7  0341
6.Šíp MartinČížek Radek874  3051
7.Málek MilošČepelák Miroslav993  3061
8.Bárta RadekKosová Magdalena4104  3071
9.Šíp MartinMoravec Patrik249  3081
10.Kadlec LukášČížek Radek-5-8-8  0382
11.Bárta RadekČepelák Miroslav4-8108 3192
12.Šíp MartinKosová Magdalena668  30102
13.Kadlec LukášMoravec Patrik-1-9-9  03103
14.Málek MilošČížek Radek9-910-8632113
15.Šíp MartinČepelák Miroslav4210  30123
16.Kadlec LukášKosová Magdalena889  30133
17.Málek MilošMoravec Patrik-8-999732143
18.Bárta RadekČížek Radek4-8-3-9 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Lukáš22Čepelák Miroslav04
Málek Miloš40Kosová Magdalena04
Bárta Radek22Moravec Patrik22
Šíp Martin40Čížek Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Chraštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ RožmitálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30604:583TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Miroslav
Eisenreich Lukáš
 
 
Zloch Petr
Němec Václav
 
 
878  3010
2.Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
567  3020
3.Eisenreich LukášZloch Petr-6-4-8  0321
4.Hořejší MiroslavKrejčí Roman-10-810-8 1322
5.Eisenreich Jindřich st.Vopat Lubor-7-88-7 1323
6.Zajíček MichalNěmec Václav874  3033
7.Hořejší MiroslavZloch Petr-6-7-6  0334
8.Eisenreich Jindřich st.Krejčí Roman-8-78-11 1335
9.Zajíček MichalVopat Lubor-6895 3145
10.Eisenreich LukášNěmec Václav-58105 3155
11.Eisenreich Jindřich st.Zloch Petr-9-78-5 1356
12.Zajíček MichalKrejčí Roman788  3066
13.Eisenreich LukášVopat Lubor547  3076
14.Hořejší MiroslavNěmec Václav-886-9103286
15.Zajíček MichalZloch Petr658  3096
16.Eisenreich LukášKrejčí Roman-58-12-9 1397
17.Zvelebil Miloš ml.Vopat Lubor-8-9-3  0398
18.Eisenreich Jindřich st.Němec Václav-1063-0832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Eisenreich Lukáš22Zloch Petr31
Hořejší Miroslav12Krejčí Roman31
Eisenreich Jindřich st.13Vopat Lubor22
Zajíček Michal40Němec Václav04
Zvelebil Miloš ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ KlučeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PříbramRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:29704:637TJ Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprysl Josef
Pistulka Miloslav
 
 
Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
-98-78-112301
2.Drozd Aleš
Váňa Miroslav
 
 
Králíčková Jana
Ženíšek Jakub
 
 
87-89 3111
3.Šprysl JosefŠarközy Tibor95-46 3121
4.Pistulka MiloslavKrálíčková Jana788  3031
5.Váňa MiroslavŽeníšek Jakub254  3041
6.Drozd AlešZelenka Jiří-795-8-72342
7.Pistulka MiloslavŠarközy Tibor9-788 3152
8.Váňa MiroslavKrálíčková Jana64-89 3162
9.Drozd AlešŽeníšek Jakub89-6-8-72363
10.Šprysl JosefZelenka Jiří8-97-12-72364
11.Váňa MiroslavŠarközy Tibor517  3074
12.Drozd AlešKrálíčková Jana988  3084
13.Šprysl JosefŽeníšek Jakub-8-769103294
14.Pistulka MiloslavZelenka Jiří-6-5-6  0395
15.Drozd AlešŠarközy Tibor-8796 31105
16.Šprysl JosefKrálíčková Jana-8639 31115
17.Pistulka MiloslavŽeníšek Jakub8-79-5-1223116
18.Váňa MiroslavZelenka Jiří6-6-8-8 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šprysl Josef31Šarközy Tibor04
Pistulka Miloslav22Králíčková Jana04
Váňa Miroslav31Ženíšek Jakub22
Drozd Aleš22Zelenka Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Příbram AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ ŠKOLNÍ 75, PŘÍBRAM 8,261 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47527:673TJ Sokol Hluboš-Paseky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazanec Petr
Skopec Martin
 
 
Kovalčík Vladimír
Čajan Karel
 
 
-4-4-2  0301
2.Pinkava Pavel
Bláha Jiří
 
 
Krýsl Roman
Štverák Štěpán
 
 
-9-9-8  0302
3.Pinkava PavelČajan Karel-48-47-72303
4.Bláha JiříKovalčík Vladimír-5-4-5  0304
5.Mazanec PetrŠtverák Štěpán-13-98853214
6.Skopec MartinKrýsl Roman-121077 3124
7.Bláha JiříČajan Karel-44-11-5 1325
8.Mazanec PetrKovalčík Vladimír-9954 3135
9.Skopec MartinŠtverák Štěpán-5-68-9 1336
10.Pinkava PavelKrýsl Roman-98-2-10 1337
11.Mazanec PetrČajan Karel2-910-6-62338
12.Skopec MartinKovalčík Vladimír-4-6-5  0339
13.Pinkava PavelŠtverák Štěpán-2-8-7  03310
14.Bláha JiříKrýsl Roman-8-8-7  03311
15.Skopec MartinČajan Karel-2-8-9  03312
16.Pinkava PavelKovalčík Vladimír-6-3-2  03313
17.Bláha JiříŠtverák Štěpán-812-4-7 13314
18.Mazanec PetrKrýsl Roman96-89 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pinkava Pavel04Čajan Karel40
Bláha Jiří04Kovalčík Vladimír31
Mazanec Petr31Štverák Štěpán31
Skopec Martin13Krýsl Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala DrahlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30617:609TJ Sokol Drahlín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
Strnad Vladimír
Procházka Michal
 
 
764  3010
2.Chvojka Ivan
Müller Jan
 
 
Kunc Zdeněk
Poslední Pavel
 
 
-6-7-9  0311
3.Šutek JosefKunc Zdeněk910-12-10103221
4.Chvojka IvanStrnad Vladimír-7-39-5 1322
5.Müller JanProcházka Michal-78-4-7 1323
6.Samek JaroslavPoslední Pavel8-858 3133
7.Chvojka IvanKunc Zdeněk-910-9573243
8.Müller JanStrnad Vladimír-2-9-6  0344
9.Samek JaroslavProcházka Michal876  3054
10.Šutek JosefPoslední Pavel87-86 3164
11.Müller JanKunc Zdeněk-98-9-8 1365
12.Samek JaroslavStrnad Vladimír684  3075
13.Šutek JosefProcházka Michal-87109 3185
14.Chvojka IvanPoslední Pavel-5-4-1  0386
15.Samek JaroslavKunc Zdeněk578  3096
16.Šutek JosefStrnad Vladimír7-757 31106
17.Chvojka IvanProcházka Michal-69810 31116
18.Müller JanPoslední Pavel-8-59-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šutek Josef40Kunc Zdeněk13
Chvojka Ivan22Strnad Vladimír22
Müller Jan04Procházka Michal13
Samek Jaroslav40Poslední Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS