Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:39575:641TJ Tatran Sedlčany D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Patrik
Čížek Radek
 
 
Kunc Zdeněk
Poslední Pavel
 
 
-8-8-9  0301
2.Čepelák Miroslav
Švec Ladislav
 
 
Strnad Vladimír
Procházka Michal
 
 
-2-486-72302
3.Čížek RadekKunc Zdeněk6-539 3112
4.Moravec PatrikStrnad Vladimír46-79 3122
5.Švec LadislavProcházka Michal-8-6-7  0323
6.Čepelák MiroslavPoslední Pavel-8-8-5  0324
7.Moravec PatrikKunc Zdeněk7-27-873234
8.Švec LadislavStrnad Vladimír-8-5-5  0335
9.Čepelák MiroslavProcházka Michal12-810-633245
10.Čížek RadekPoslední Pavel-5-914-8 1346
11.Švec LadislavKunc Zdeněk-9-7-8  0347
12.Čepelák MiroslavStrnad Vladimír-10-4-5  0348
13.Čížek RadekProcházka Michal1272  3058
14.Moravec PatrikPoslední Pavel77-59 3168
15.Čepelák MiroslavKunc Zdeněk13-6-9-4 1369
16.Čížek RadekStrnad Vladimír-8-49693279
17.Moravec PatrikProcházka Michal595  3089
18.Švec LadislavPoslední Pavel-5-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížek Radek31Kunc Zdeněk22
Moravec Patrik40Strnad Vladimír22
Švec Ladislav04Procházka Michal13
Čepelák Miroslav13Poslední Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:29714:671SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
Kovalčík Vladimír
Čajan Karel
 
 
4-945 3110
2.Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
Plecitý Ondřej
Plecitý Tomáš
 
 
-5-8-15  0311
3.Říha BohumilPlecitý Ondřej-88710 3121
4.Suchopár MiroslavPlecitý Tomáš8-108-7-92322
5.Petrovic PavelČajan Karel654  3032
6.Medvecký JanŠtverák Štěpán8-788 3142
7.Suchopár MiroslavPlecitý Ondřej-6-1108-82343
8.Petrovic PavelPlecitý Tomáš810-4-9113253
9.Medvecký JanČajan Karel14-12-79103263
10.Říha BohumilŠtverák Štěpán-1-12-6  0364
11.Petrovic PavelPlecitý Ondřej798  3074
12.Medvecký JanPlecitý Tomáš8-996 3184
13.Říha BohumilČajan Karel6-8-6-4 1385
14.Suchopár MiroslavŠtverák Štěpán67-88 3195
15.Medvecký JanPlecitý Ondřej8-6-69832105
16.Říha BohumilPlecitý Tomáš-98-961032115
17.Suchopár MiroslavČajan Karel986  30125
18.Petrovic PavelKovalčík Vladimír86-96 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Bohumil22Plecitý Ondřej13
Suchopár Miroslav22Plecitý Tomáš13
Petrovic Pavel40Čajan Karel13
Medvecký Jan40Štverák Štěpán12
   Kovalčík Vladimír01
tz 20°C tk 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20654:434TJ Klučenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jiří
Ženíšek Jakub
 
 

 
 
WO    3010
2.Trachta Zdeněk
Kulas Josef
 
 
Skopec Martin
Mazanec Petr
 
 
-3-8-9  0311
3.Ženíšek JakubWO    3021
4.Zelenka JiříMazanec Petr98-9-973231
5.Trachta ZdeněkSkopec Martin87-97 3141
6.Kulas JosefŘíha Vladislav797  3051
7.Zelenka JiříWO    3061
8.Trachta ZdeněkMazanec Petr-9-9-9  0362
9.Kulas JosefSkopec Martin-109103 3172
10.Ženíšek JakubŘíha Vladislav8-89-983282
11.Trachta ZdeněkWO    3092
12.Kulas JosefMazanec Petr8-9-98-92393
13.Ženíšek JakubSkopec Martin667  30103
14.Zelenka JiříŘíha Vladislav8-797 31113
15.Kulas JosefWO    30123
16.Ženíšek JakubMazanec Petr-10-6-10  03124
17.Zelenka JiříSkopec Martin562  30134
18.Trachta ZdeněkŘíha Vladislav89-86 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ženíšek Jakub21Mazanec Petr31
Zelenka Jiří30Skopec Martin04
Trachta Zdeněk21Říha Vladislav04
Kulas Josef21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37680:681SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
-1099-8-82301
2.Němec Václav
Voska Lukáš
 
 
Chvojka Ivan
Sláma Stanislav ml.
 
 
107-77 3111
3.Krejčí RomanŠutek Josef44-86 3121
4.Voska LukášChvojka Ivan-9-31-7 1322
5.Vopat LuborSamek Jaroslav-510-98-82323
6.Němec VáclavSláma Stanislav ml.7-7-8983233
7.Voska Lukᚊutek Josef-6846 3143
8.Vopat LuborChvojka Ivan12-1210-883253
9.Němec VáclavSamek Jaroslav-6-5-6  0354
10.Krejčí RomanSláma Stanislav ml.-5-7-10  0355
11.Vopat LuborŠutek Josef8-12108 3165
12.Němec VáclavChvojka Ivan7-292 3175
13.Krejčí RomanSamek Jaroslav-79-5-7 1376
14.Voska LukášSláma Stanislav ml.-9-811173286
15.Němec VáclavŠutek Josef5-8-2-10 1387
16.Krejčí RomanChvojka Ivan611-68 3197
17.Voska LukášSamek Jaroslav-7-5-6  0398
18.Vopat LuborSláma Stanislav ml.4-666 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Roman22Šutek Josef13
Voska Lukáš22Chvojka Ivan13
Vopat Lubor31Samek Jaroslav40
Němec Václav22Sláma Stanislav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37670:709TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Sylva
Soukup Michal
 
 
Zajíček Michal
Eisenreich Jindřich st.
 
 
-910-7-9 1301
2.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Zvelebil Miloš ml.
Eisenreich Lukáš
 
 
998  3011
3.Chmelař MiroslavZajíček Michal7-7-9893221
4.Soukup MichalZvelebil Miloš ml.89-9-8-92322
5.Selucký DavidEisenreich Lukáš774  3032
6.Čížková SylvaEisenreich Jindřich st.89-99 3142
7.Soukup MichalZajíček Michal-6-5-4  0343
8.Selucký DavidZvelebil Miloš ml.575  3053
9.Čížková SylvaEisenreich Lukáš9-8-99-72354
10.Chmelař MiroslavHořejší Miroslav98-7-13-52355
11.Selucký DavidZajíček Michal-79-8-4 1356
12.Čížková SylvaZvelebil Miloš ml.-6-9-11  0357
13.Chmelař MiroslavEisenreich Lukáš-911-121573267
14.Soukup MichalHořejší Miroslav-5-6-7  0368
15.Čížková SylvaZajíček Michal1510-2-9-92369
16.Chmelař MiroslavZvelebil Miloš ml.9-8108 3179
17.Soukup MichalEisenreich Lukáš-6-6-5  03710
18.Selucký DavidHořejší Miroslav-59314 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Miroslav31Zajíček Michal31
Soukup Michal04Zvelebil Miloš ml.22
Selucký David31Eisenreich Lukáš22
Čížková Sylva13Eisenreich Jindřich st.01
   Hořejší Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42428:640TJ Sokol Příbram C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Šprysl Josef
Máša Jan
 
 
WO    0301
2.Šíp Martin
Málek Miloš
 
 
Drozd Aleš
Váňa Miroslav
 
 
610-77 3111
3.Bárta RadekŠprysl Josef-7-999-52312
4.Málek MilošPistulka Miloslav3-8-9-11 1313
5.Šíp MartinDrozd Aleš568  3023
6.Váňa MiroslavWO    0324
7.Málek MilošŠprysl Josef-77117 3134
8.Šíp MartinPistulka Miloslav1075  3044
9.Drozd AlešWO    0345
10.Bárta RadekVáňa Miroslav-710-108-122346
11.Šíp MartinŠprysl Josef107-85 3156
12.Pistulka MiloslavWO    0357
13.Bárta RadekMáša Jan7-5-8-10 1358
14.Málek MilošVáňa Miroslav6-3-10-9 1359
15.Šprysl JosefWO    03510
16.Bárta RadekPistulka MiloslavWO    03511
17.Málek MilošMáša Jan-87-8-8 13512
18.Šíp MartinVáňa MiroslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bárta Radek03Šprysl Josef12
Málek Miloš13Pistulka Miloslav11
Šíp Martin30Drozd Aleš01
   Váňa Miroslav20
   Máša Jan20
WO07WO70

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS