Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čenkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hluboš-Paseky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26676:599TJ Spartak Čenkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmen Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
Čajan Karel
Kovalčík Vladimír
 
 
-897-8-92301
2.Ondráček Oldřich
Čepelák Miroslav
 
 
Štverák Štěpán
Štverák Josef ml.
 
 
12-6106 3111
3.Ječmen JaroslavKovalčík Vladimír866  3021
4.Moravec PatrikČajan Karel-11-832-82322
5.Ondráček OldřichŠtverák Štěpán11-8-7-6 1323
6.Čepelák MiroslavŠtverák Josef ml.-8816 3133
7.Moravec PatrikKovalčík Vladimír-629-883243
8.Ondráček OldřichČajan Karel96-69 3153
9.Čepelák MiroslavŠtverák Štěpán-5-512-10 1354
10.Ječmen JaroslavŠtverák Josef ml.587  3064
11.Ondráček OldřichKovalčík Vladimír875  3074
12.Čepelák MiroslavČajan Karel105-6-7-92375
13.Ječmen JaroslavŠtverák Štěpán9-98-4113285
14.Moravec PatrikŠtverák Josef ml.689  3095
15.Čepelák MiroslavKovalčík Vladimír-4-5-8  0396
16.Ječmen JaroslavČajan Karel826  30106
17.Moravec PatrikŠtverák Štěpán5-189 31116
18.Ondráček OldřichŠtverák Josef ml.556  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ječmen Jaroslav40Kovalčík Vladimír13
Moravec Patrik31Čajan Karel22
Ondráček Oldřich31Štverák Štěpán22
Čepelák Miroslav13Štverák Josef ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24612:557SK Březnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
Kunc Zdeněk
Poslední Pavel
 
 
8-467 3110
2.Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
Procházka Michal
Strnad Vladimír
 
 
986  3020
3.Říha BohumilKunc Zdeněk1037  3030
4.Petrovic PavelStrnad Vladimír946  3040
5.Suchopár MiroslavProcházka Michal-8954 3150
6.Medvecký JanPoslední Pavel6-88-9-52351
7.Petrovic PavelKunc Zdeněk623  3061
8.Suchopár MiroslavStrnad Vladimír688  3071
9.Medvecký JanProcházka Michal10-5-6953281
10.Říha BohumilPoslední Pavel-95-118-102382
11.Suchopár MiroslavKunc Zdeněk468  3092
12.Medvecký JanStrnad Vladimír-12-8-10  0393
13.Říha BohumilProcházka Michal9-8-99-102394
14.Petrovic PavelPoslední Pavel89-88 31104
15.Medvecký JanKunc Zdeněk548  30114
16.Říha BohumilStrnad Vladimír86-88 31124
17.Petrovic PavelProcházka MichalWO    03125
18.Suchopár MiroslavPoslední PavelWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říha Bohumil22Kunc Zdeněk04
Petrovic Pavel30Strnad Vladimír13
Suchopár Miroslav30Procházka Michal12
Medvecký Jan22Poslední Pavel21
WO02WO20
tz 21°C tk 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KlučeniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drahlín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična KlučeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38623:656TJ Sokol Drahlín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Jiří
Šarközy Tibor
 
 
Šutek Josef
Samek Jaroslav
 
 
8-9-9-9 1301
2.Kulas Josef
Králíčková Jana
 
 
Chvojka Ivan
Sláma Stanislav ml.
 
 
88-98 3111
3.Šarközy TiborŠutek Josef-1011-2-6 1312
4.Králíčková JanaChvojka Ivan-7-10-3  0313
5.Kulas JosefSamek Jaroslav9-9-5-5 1314
6.Zelenka JiříSláma Stanislav ml.867  3024
7.Králíčková JanaŠutek Josef-5-5-5  0325
8.Kulas JosefChvojka Ivan-7-57783235
9.Zelenka JiříSamek Jaroslav596  3045
10.Šarközy TiborSláma Stanislav ml.56-39 3155
11.Kulas JosefŠutek Josef-88-10-10 1356
12.Zelenka JiříChvojka Ivan89-6-963266
13.Šarközy TiborSamek Jaroslav-8-8-8  0367
14.Králíčková JanaSláma Stanislav ml.88-97 3177
15.Zelenka JiříŠutek Josef73-94 3187
16.Šarközy TiborChvojka Ivan87-9-11-142388
17.Králíčková JanaSamek Jaroslav-5-5-7  0389
18.Kulas JosefSláma Stanislav ml.-6-69-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šarközy Tibor13Šutek Josef31
Králíčková Jana13Chvojka Ivan22
Kulas Josef13Samek Jaroslav31
Zelenka Jiří40Sláma Stanislav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Chraštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Příbram ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
budova ZMŠ ChrašticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:13576:368SK Chraštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Roman
Vopat Lubor
 
 
Mazanec Petr
Skopec Martin
 
 
2910  3010
2.Němec Václav
Voska Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Krejčí RomanMazanec Petr1495  3030
4.Voska LukášŘíha Vladislav5612  3040
5.Vopat LuborSkopec Martin568  3050
6.Němec VáclavWO    3060
7.Voska LukášMazanec Petr739  3070
8.Vopat LuborŘíha Vladislav-8679 3180
9.Němec VáclavSkopec Martin-1-6-3  0381
10.Krejčí RomanWO    3091
11.Vopat LuborMazanec Petr867  30101
12.Němec VáclavŘíha Vladislav6-5-3-10 13102
13.Krejčí RomanSkopec Martin-978-9932112
14.Voska LukášWO    30122
15.Němec VáclavMazanec PetrWO    03123
16.Krejčí RomanŘíha Vladislav966  30133
17.Voska LukášSkopec Martin-7974 31143
18.Vopat LuborWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krejčí Roman30Mazanec Petr03
Voska Lukáš30Říha Vladislav13
Vopat Lubor30Skopec Martin13
Němec Václav02   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbram CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34699:683TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
Váňa Miroslav
Máša Jan
 
 
-68-7593210
2.Müller Václav
Soukup Michal
 
 
Drozd Aleš
Pistulka Miloslav
 
 
788  3020
3.Chmelař MiroslavVáňa Miroslav8-7-8693230
4.Selucký DavidŠprysl Josef-7-43-8 1331
5.Müller VáclavPistulka Miloslav76-7-8103241
6.Čížková SylvaMáša Jan89-68 3151
7.Selucký DavidVáňa Miroslav5-8-79-102352
8.Müller VáclavŠprysl Josef7-7-7-9 1353
9.Čížková SylvaPistulka Miloslav899  3063
10.Chmelař MiroslavMáša Jan11-93-8-72364
11.Müller VáclavVáňa Miroslav-15-1020-6 1365
12.Soukup MichalŠprysl Josef89-10-8-102366
13.Chmelař MiroslavDrozd Aleš7-876 3176
14.Selucký DavidMáša Jan427  3086
15.Soukup MichalVáňa Miroslav8-8-8493296
16.Chmelař MiroslavŠprysl Josef-8-99-5 1397
17.Selucký DavidDrozd Aleš379  30107
18.Müller VáclavMáša JanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chmelař Miroslav22Váňa Miroslav22
Selucký David22Šprysl Josef40
Müller Václav12Pistulka Miloslav02
Čížková Sylva20Máša Jan12
Soukup Michal11Drozd Aleš02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Rožmitál BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:50444:691TJ Spartak Rožmitál B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Eisenreich Lukáš
Zvelebil Miloš ml.
 
 
WO    0301
2.Šíp Martin
Málek Miloš
 
 
Zajíček Michal
Hořejší Miroslav
 
 
12-28-4-82302
3.Bárta RadekZajíček Michal-2-10-6  0303
4.Málek MilošZvelebil Miloš ml.-6-810-7 1304
5.Šíp MartinEisenreich Lukáš911-810 3114
6.Hořejší MiroslavWO    0315
7.Málek MilošZajíček Michal-6-5-6  0316
8.Šíp MartinZvelebil Miloš ml.-86-10-9 1317
9.Eisenreich LukášWO    0318
10.Bárta RadekHořejší Miroslav-8-3-9  0319
11.Šíp MartinZajíček Michal8-7-4-8 13110
12.Zvelebil Miloš ml.WO    03111
13.Bárta RadekEisenreich Lukáš-8-10-13  03112
14.Málek MilošHořejší Miroslav8-97-10432212
15.Zajíček MichalWO    03213
16.Bárta RadekZvelebil Miloš ml.68-3-5-523214
17.Málek MilošEisenreich Lukáš5-8-7-8 13215
18.Šíp MartinHořejší Miroslav9-11-96432315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bárta Radek04Zajíček Michal30
Málek Miloš13Zvelebil Miloš ml.30
Šíp Martin22Eisenreich Lukáš21
   Hořejší Miroslav12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS