Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36 TJ Sokol Klabava C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duraj Vojtěch
Čech Jiří
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     3010
2.Kozelka Martin
Šauer Robert
 
 
Mikuta Stanislav
Krejčí Michal
 
 
     3120
3.Čech JiříŠperl Jan     2321
4.Duraj VojtěchSloup Pavel     2322
5.Šauer RobertMikuta Stanislav     3132
6.Kozelka MartinKrejčí Michal     3042
7.Duraj VojtěchŠperl Jan     3152
8.Šauer RobertSloup Pavel     1353
9.Kozelka MartinMikuta Stanislav     2354
10.Čech JiříKrejčí Michal     3264
11.Šauer RobertŠperl Jan     0365
12.Kozelka MartinSloup Pavel     3175
13.Čech JiříMikuta Stanislav     3285
14.Lorenc TomášKrejčí Michal     0386
15.Kozelka MartinŠperl Jan     2387
16.Čech JiříSloup Pavel     2388
17.Lorenc TomášMikuta Stanislav     3298
18.Šauer RobertKrejčí Michal     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Jiří22Šperl Jan31
Duraj Vojtěch11Sloup Pavel31
Šauer Robert22Mikuta Stanislav13
Kozelka Martin22Krejčí Michal13
Lorenc Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:8 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Kotva Jan
 
 
Rousek Petr
Valdhans Miloslav
 
 
     3110
2.Milfait Václav
Loukota Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Přibil JiříRousek Petr     3130
4.Krchov JosefValdhans Miloslav     3040
5.Milfait VáclavDrnec Jiří     3050
6.Dienstbier BohuslavWO    3060
7.Krchov JosefRousek Petr     1361
8.Milfait VáclavValdhans Miloslav     3071
9.Dienstbier BohuslavDrnec Jiří     3081
10.Přibil JiříWO    3091
11.Milfait VáclavRousek Petr     30101
12.Dienstbier BohuslavValdhans Miloslav     30111
13.Přibil JiříDrnec Jiří     30121
14.Krchov JosefWO    30131
15.Dienstbier BohuslavRousek Petr     13132
16.Přibil JiříValdhans Miloslav     30142
17.Krchov JosefDrnec Jiří     30152
18.Milfait VáclavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Přibil Jiří30Rousek Petr22
Krchov Josef21Valdhans Miloslav04
Milfait Václav30Drnec Jiří04
Dienstbier Bohuslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD KornaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:43703:729TJ Sokol Holoubkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šula Milan
Sýkora Václav
 
 
Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
6-874 3110
2.Meier Jiří
Šimek Milan
 
 
Gryga Michal
Plaček Martin
 
 
-88-4863220
3.Sýkora VáclavPlaček Martin7-6-6-7 1321
4.Šimek MilanGryga Michal275  3031
5.Šula MilanVáňa Martin55-9-9-92332
6.Meier JiříMarek Pavel-9-169-4 1333
7.Šimek MilanPlaček Martin-9-5510-82334
8.Šula MilanGryga Michal116-6-993244
9.Meier JiříVáňa Martin-9-7-9  0345
10.Sýkora VáclavMarek Pavel-8-9-8  0346
11.Šula MilanPlaček Martin9-889 3156
12.Meier JiříGryga Michal-99-98-82357
13.Sýkora VáclavVáňa Martin-48813 3167
14.Šimek MilanMarek Pavel-98-93-32368
15.Meier JiříPlaček Martin-13-712-10 1369
16.Sýkora VáclavGryga Michal-97-6-5 13610
17.Šimek MilanVáňa Martin-87-7-3 13611
18.Šula MilanMarek Pavel-8-6510-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sýkora Václav13Plaček Martin31
Šimek Milan13Gryga Michal22
Šula Milan22Váňa Martin31
Meier Jiří04Marek Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29 SK Rokycany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Michal
Voříšek Jiří st.
 
 
Loukota Ondřej
Boháček Václav
 
 
     3210
2.Čejka Petr
Valenta Miroslav
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     1311
3.Voříšek Jiří st.Gašparovič Martin     0312
4.Filip MichalBoháček Václav     0313
5.Čejka PetrLoukota Ondřej     3123
6.Valenta MiroslavSomolík Miloš     3133
7.Filip MichalGašparovič Martin     0334
8.Čejka PetrBoháček Václav     3144
9.Valenta MiroslavLoukota Ondřej     3054
10.Voříšek Jiří st.Somolík Miloš     1355
11.Čejka PetrGašparovič Martin     3265
12.Valenta MiroslavBoháček Václav     3075
13.Voříšek Jiří st.Loukota Ondřej     1376
14.Filip MichalSomolík Miloš     3086
15.Valenta MiroslavGašparovič Martin     0387
16.Voříšek Jiří st.Boháček Václav     3197
17.Filip MichalLoukota Ondřej     30107
18.Čejka PetrSomolík Miloš     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voříšek Jiří st.13Gašparovič Martin31
Filip Michal22Boháček Václav13
Čejka Petr40Loukota Ondřej13
Valenta Miroslav31Somolík Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Miloš
Šťastný Jaroslav
 
 
Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
     3210
2.Kopp Stanislav
Marek Jakub
 
 
Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
     2311
3.Holý MilošKrajdl Roman     3021
4.Kopp StanislavPoch Petr     3231
5.Šťastný JaroslavTomášek Martin     1332
6.Marek JakubDobrý Jan     3142
7.Kopp StanislavKrajdl Roman     0343
8.Šťastný JaroslavPoch Petr     0344
9.Marek JakubTomášek Martin     3154
10.Holý MilošDobrý Jan     3164
11.Šťastný JaroslavKrajdl Roman     0365
12.Marek JakubPoch Petr     1366
13.Holý MilošTomášek Martin     3176
14.Kopp StanislavDobrý Jan     0377
15.Marek JakubKrajdl Roman     2378
16.Holý MilošPoch Petr     3088
17.Kopp StanislavTomášek Martin     1389
18.Šťastný JaroslavDobrý Jan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Miloš40Krajdl Roman31
Kopp Stanislav13Poch Petr22
Šťastný Jaroslav04Tomášek Martin22
Marek Jakub22Dobrý Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy