Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RadniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28 TJ Sokol Radnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přibil Jiří
Kotva Jan
 
 
Zoubele Slavomír
Mikuta Stanislav
 
 
     1301
2.Milfait Václav
Loukota Petr
 
 
Sloup Pavel
Šperl Jan
 
 
     0302
3.Přibil JiříŠperl Jan     3012
4.Loukota PetrZoubele Slavomír     3222
5.Kotva JanSloup Pavel     1323
6.Milfait VáclavMikuta Stanislav     3133
7.Loukota PetrŠperl Jan     3143
8.Kotva JanZoubele Slavomír     0344
9.Milfait VáclavSloup Pavel     3054
10.Přibil JiříMikuta Stanislav     3064
11.Kotva JanŠperl Jan     1365
12.Milfait VáclavZoubele Slavomír     3275
13.Přibil JiříSloup Pavel     3085
14.Loukota PetrMikuta Stanislav     3295
15.Milfait VáclavŠperl Jan     30105
16.Přibil JiříZoubele Slavomír     23106
17.Loukota PetrSloup Pavel     31116
18.Krchov JosefMikuta Stanislav     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přibil Jiří31Šperl Jan13
Loukota Petr40Zoubele Slavomír22
Kotva Jan03Sloup Pavel13
Milfait Václav40Mikuta Stanislav04
Krchov Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kornatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klabava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD KornaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:32675:644SK Kornatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustr Michal
Šustr Jindřich
 
 
Kozelka Martin
Šauer Robert
 
 
-5-7-9  0301
2.Šula Milan
Podsedník Jan
 
 
Bradna Zdeněk
Čech Jiří
 
 
5-48-963211
3.Šustr MichalŠauer Robert-10797 3121
4.Podsedník JanDuraj Vojtěch6-65-873231
5.Šula MilanKozelka Martin-844-1043241
6.Šustr JindřichČech Jiří6-79-573251
7.Podsedník JanŠauer Robert8-4-41093261
8.Šula MilanDuraj Vojtěch8-79-8-62362
9.Šustr JindřichKozelka Martin-3-6-5  0363
10.Šustr MichalČech Jiří987  3073
11.Šula MilanŠauer Robert686  3083
12.Šustr JindřichDuraj Vojtěch-9-9-5  0384
13.Šustr MichalKozelka Martin311-9-883294
14.Podsedník JanČech Jiří487  30104
15.Šustr JindřichŠauer Robert-78-6-7 13105
16.Šustr MichalDuraj Vojtěch7-72-8-823106
17.Podsedník JanKozelka Martin988  30116
18.Šula MilanČech Jiří8-789 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustr Michal31Šauer Robert13
Podsedník Jan40Duraj Vojtěch31
Šula Milan31Kozelka Martin13
Šustr Jindřich13Čech Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokycany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hrádek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Michal
Voříšek Jiří st.
 
 
Matoušová Aneta
Matoušová Jana
 
 
     0301
2.Straka Michal
Valenta Miroslav
 
 
Rousek Petr
Oplová Renáta
 
 
     1302
3.Voříšek Jiří st.Matoušová Aneta     0303
4.Filip MichalMatoušová Jana     3013
5.Straka MichalRousek Petr     3223
6.Valenta MiroslavOplová Renáta     3133
7.Filip MichalMatoušová Aneta     0334
8.Straka MichalMatoušová Jana     3044
9.Valenta MiroslavRousek Petr     3254
10.Voříšek Jiří st.Oplová Renáta     0355
11.Straka MichalMatoušová Aneta     0356
12.Valenta MiroslavMatoušová Jana     3066
13.Voříšek Jiří st.Rousek Petr     3076
14.Filip MichalOplová Renáta     3086
15.Valenta MiroslavMatoušová Aneta     1387
16.Voříšek Jiří st.Matoušová Jana     0388
17.Filip MichalRousek Petr     3198
18.Straka MichalOplová Renáta     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voříšek Jiří st.13Matoušová Aneta40
Filip Michal31Matoušová Jana13
Straka Michal22Rousek Petr04
Valenta Miroslav31Oplová Renáta22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CheznoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19 Cheznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jakub
Kopp Stanislav
 
 
Plaček Martin
Psohlavec Tomáš
 
 
     3210
2.Holý Miloš
Marek Libor
 
 
Marek Pavel
Váňa Martin
 
 
     3120
3.Holý MilošPlaček Martin     3030
4.Kopp StanislavPsohlavec Tomáš     3140
5.Marek LiborVáňa Martin     3150
6.Marek JakubMarek Pavel     3060
7.Kopp StanislavPlaček Martin     2361
8.Marek LiborPsohlavec Tomáš     0362
9.Marek JakubVáňa Martin     3272
10.Holý MilošMarek Pavel     0373
11.Marek LiborPlaček Martin     3083
12.Marek JakubPsohlavec Tomáš     3093
13.Holý MilošVáňa Martin     30103
14.Kopp StanislavMarek Pavel     31113
15.Marek JakubPlaček Martin     31123
16.Holý MilošPsohlavec Tomáš     30133
17.Kopp StanislavVáňa Martin     31143
18.Marek LiborMarek PavelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Miloš31Plaček Martin13
Kopp Stanislav31Psohlavec Tomáš13
Marek Libor21Váňa Martin04
Marek Jakub40Marek Pavel12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD TĚNĚRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:29 TJ Sokol Těně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajdl Roman
Poch Petr
 
 
Gašparovič Martin
Somolík Miloš
 
 
     2301
2.Dobrý Jan
Tomášek Martin
 
 
Lev Josef
Boháček Václav
 
 
     3011
3.Poch PetrGašparovič Martin     3221
4.Dobrý JanBoháček Václav     3131
5.Krajdl RomanLev Josef     3141
6.Tomášek MartinSomolík Miloš     3151
7.Dobrý JanGašparovič Martin     1352
8.Krajdl RomanBoháček Václav     3162
9.Tomášek MartinLev Josef     1363
10.Poch PetrSomolík Miloš     3073
11.Krajdl RomanGašparovič Martin     3183
12.Tomášek MartinBoháček Václav     3193
13.Poch PetrLev Josef     31103
14.Dobrý JanSomolík Miloš     31113
15.Tomášek MartinGašparovič Martin     32123
16.Poch PetrBoháček VáclavWO    03124
17.Dobrý JanLev Josef     32134
18.Krajdl RomanSomolík MilošWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poch Petr30Gašparovič Martin13
Dobrý Jan31Boháček Václav03
Krajdl Roman30Lev Josef13
Tomášek Martin31Somolík Miloš03
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy