Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31638:622SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Fišman Jan
Bařák Václav
 
 
-55-10-8 1301
2.Hradil Kryštof
Hrubý Otto
 
 
Křižka Zdeněk
Kreml Pavel
 
 
-8-611823211
3.Hradil KryštofFišman Jan9-11-58-62312
4.Hrbáček MilanKřižka Zdeněk-4557 3122
5.Charvát Vít st.Kreml Pavel-8-99-7 1323
6.Hrubý OttoBařák Václav624  3033
7.Hrbáček MilanFišman Jan811-710 3143
8.Charvát Vít st.Křižka Zdeněk-9-7-8  0344
9.Hrubý OttoKreml Pavel-8597 3154
10.Hradil KryštofBařák Václav-6-49893264
11.Charvát Vít st.Fišman Jan686  3074
12.Hrubý OttoKřižka Zdeněk798  3084
13.Hradil KryštofKreml Pavel-88-7-9 1385
14.Hrbáček MilanBařák Václav855  3095
15.Hrubý OttoFišman Jan-58-871232105
16.Hradil KryštofKřižka Zdeněk-7-4-4  03106
17.Hrbáček MilanKreml Pavel98-77 31116
18.Charvát Vít st.Bařák Václav-5-4-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof13Fišman Jan13
Hrbáček Milan40Křižka Zdeněk22
Charvát Vít st.13Kreml Pavel22
Hrubý Otto40Bařák Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Novák Radek
 
 
Žajdlík Ludvík
Orel Eduard
 
 
     3010
2.Novák Miroslav st.
Urban Marek
 
 

 
 
WO    3020
3.Dohnálek PetrOrel Eduard     3130
4.Urban MarekMarek Jakub     3140
5.Novák RadekŽajdlík Ludvík     3050
6.Novák Miroslav st.WO    3060
7.Urban MarekOrel Eduard     0361
8.Novák RadekMarek Jakub     3071
9.Novák Miroslav st.Žajdlík Ludvík     2372
10.Dohnálek PetrWO    3082
11.Novák RadekOrel Eduard     3292
12.Novák Miroslav st.Marek Jakub     30102
13.Dohnálek PetrŽajdlík Ludvík     30112
14.Urban MarekWO    30122
15.Novák Miroslav st.Orel Eduard     30132
16.Dohnálek PetrMarek Jakub     30142
17.Urban MarekŽajdlík Ludvík     03143
18.Novák RadekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dohnálek Petr30Orel Eduard13
Urban Marek12Marek Jakub04
Novák Radek30Žajdlík Ludvík22
Novák Miroslav st.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:30 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Martin
Juras Pavel
 
 
Jakubíček Vlastimil
Tihlařík Ondřej
 
 
     3110
2.Látal Roman
Juras Antonín
 
 
Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
     0311
3.Juras MartinJakubíček Vlastimil     3121
4.Holman JiříHering Roman     0322
5.Juras PavelKalod Radek st.     3032
6.Látal RomanTihlařík Ondřej     3042
7.Holman JiříJakubíček Vlastimil     0343
8.Juras PavelHering Roman     3253
9.Látal RomanKalod Radek st.     0354
10.Juras MartinTihlařík Ondřej     0355
11.Juras PavelJakubíček Vlastimil     3065
12.Látal RomanHering Roman     1366
13.Juras MartinKalod Radek st.     3076
14.Holman JiříTihlařík Ondřej     0377
15.Látal RomanJakubíček Vlastimil     3187
16.Juras MartinHering Roman     3197
17.Holman JiříKalod Radek st.     1398
18.Juras PavelTihlařík Ondřej     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juras Martin31Jakubíček Vlastimil13
Holman Jiří04Hering Roman22
Juras Pavel40Kalod Radek st.22
Látal Roman22Tihlařík Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:22 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Konečný Miroslav
Polachová Jana
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
     3020
3.Kůřil RadimOláh Eduard     3130
4.Ingr DavidVašek Štefan     3140
5.Kůřil Pavel st.Konečný Miroslav     3150
6.Kůřil Pavel ml.Polachová Jana     3060
7.Ingr DavidOláh Eduard     3270
8.Kůřil Pavel st.Vašek Štefan     1371
9.Kůřil Pavel ml.Konečný Miroslav     3081
10.Kůřil RadimPolachová Jana     3291
11.Kůřil Pavel st.Oláh Eduard     31101
12.Kůřil Pavel ml.Hrubý Petr     30111
13.Kůřil RadimKonečný Miroslav     32121
14.Ingr DavidPolachová Jana     31131
15.Kůřil Pavel ml.Oláh Eduard     31141
16.Kůřil RadimHrubý Petr     31151
17.Ingr DavidKonečný Miroslav     23152
18.Kůřil Pavel st.Polachová Jana     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim40Oláh Eduard04
Ingr David31Vašek Štefan11
Kůřil Pavel st.31Konečný Miroslav13
Kůřil Pavel ml.40Polachová Jana04
   Hrubý Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38597:659SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinda Dušan
Hubáček Vojtěch
 
 
Kotásková Petra
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
97-11-4-72301
2.Nešpor Rostislav st.
Okénková Martina
 
 
Horák Pavel
Mlynár Radoslav
 
 
99-10-773211
3.Pinda DušanJelínek Zdeněk ml.-9-9-10  0312
4.Okénková MartinaKotásková Petra76-149 3122
5.Nešpor Rostislav st.Mlynár Radoslav-810410 3132
6.Hubáček VojtěchHorák Pavel-12-3-2  0333
7.Okénková MartinaJelínek Zdeněk ml.-4-4-2  0334
8.Nešpor Rostislav st.Kotásková Petra-886-853244
9.Hubáček VojtěchMlynár Radoslav-79-9-9 1345
10.Pinda DušanHorák Pavel611-88 3155
11.Nešpor Rostislav st.Jelínek Zdeněk ml.-18-4-6 1356
12.Hubáček VojtěchKotásková Petra-5-5-7  0357
13.Pinda DušanMlynár Radoslav-57128 3167
14.Okénková MartinaHorák Pavel985  3077
15.Hubáček VojtěchJelínek Zdeněk ml.-7-2-4  0378
16.Pinda DušanKotásková Petra-827-10-52379
17.Okénková MartinaMlynár Radoslav1138  3089
18.Nešpor Rostislav st.Horák Pavel-7-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinda Dušan22Jelínek Zdeněk ml.40
Okénková Martina31Kotásková Petra22
Nešpor Rostislav st.22Mlynár Radoslav13
Hubáček Vojtěch04Horák Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Chvátal Antonín
Drábek Milan
 
 
     3010
2.Krakovič Petr
Škoula Rudolf
 
 
Rybecký Marek
Zelinka Pavel
 
 
     3220
3.Škoula RudolfDrábek Milan     0321
4.Kovář DušanChvátal Antonín     3031
5.Pozděch JosefRybecký Marek     0332
6.Krakovič PetrZelinka Pavel     3142
7.Kovář DušanDrábek Milan     1343
8.Pozděch JosefChvátal Antonín     2344
9.Krakovič PetrRybecký Marek     3254
10.Škoula RudolfZelinka Pavel     3064
11.Pozděch JosefDrábek Milan     0365
12.Krakovič PetrChvátal Antonín     2366
13.Škoula RudolfRybecký Marek     3076
14.Kovář DušanZelinka Pavel     3186
15.Krakovič PetrDrábek Milan     2387
16.Škoula RudolfChvátal Antonín     3097
17.Kovář DušanRybecký Marek     32107
18.Pozděch JosefZelinka Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škoula Rudolf31Drábek Milan40
Kovář Dušan31Chvátal Antonín22
Pozděch Josef04Rybecký Marek13
Krakovič Petr22Zelinka Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy