Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišman Jan
Bařák Václav
 
 
Rybecký Marek
Drábek Milan
 
 
     0301
2.Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
Chvátal Antonín
Zelinka Pavel
 
 
     2302
3.Křižka ZdeněkRybecký Marek     0303
4.Charvát PetrChvátal Antonín     2304
5.Bařák VáclavZelinka Pavel     3114
6.Fišman JanDrábek Milan     2315
7.Charvát PetrRybecký Marek     3025
8.Bařák VáclavChvátal Antonín     0326
9.Fišman JanZelinka Pavel     0327
10.Křižka ZdeněkDrábek Milan     1328
11.Bařák VáclavRybecký Marek     1329
12.Fišman JanChvátal Antonín     23210
13.Křižka ZdeněkZelinka Pavel     30310
14.Charvát PetrDrábek Milan     13311
15.Fišman JanRybecký Marek     32411
16.Křižka ZdeněkChvátal Antonín     31511
17.Charvát PetrZelinka Pavel     32611
18.Bařák VáclavDrábek Milan     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křižka Zdeněk22Rybecký Marek22
Charvát Petr22Chvátal Antonín31
Bařák Václav13Zelinka Pavel13
Fišman Jan13Drábek Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     0301
2.Kotásková Petra
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
Škoula Rudolf
Krakovič Petr
 
 
     3111
3.Mlynár RadoslavŠkoula Rudolf     2312
4.Budiš TomášKrakovič Petr     2313
5.Kotásková PetraDočekal Pavel     2314
6.Jelínek Zdeněk ml.Kovář Dušan     3024
7.Budiš Tomᚊkoula Rudolf     0325
8.Kotásková PetraKrakovič Petr     3235
9.Jelínek Zdeněk ml.Dočekal Pavel     3045
10.Mlynár RadoslavKovář Dušan     0346
11.Kotásková PetraŠkoula Rudolf     3056
12.Jelínek Zdeněk ml.Krakovič Petr     3066
13.Mlynár RadoslavDočekal Pavel     3276
14.Budiš TomášKovář Dušan     1377
15.Jelínek Zdeněk ml.Škoula Rudolf     3087
16.Mlynár RadoslavKrakovič Petr     1388
17.Budiš TomášDočekal Pavel     3098
18.Kotásková PetraKovář Dušan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlynár Radoslav13Škoula Rudolf22
Budiš Tomáš13Krakovič Petr22
Kotásková Petra22Dočekal Pavel13
Jelínek Zdeněk ml.40Kovář Dušan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:20 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Sedlák Roman
Okénková Martina
 
 
     2301
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Valuch David
Hubáček Vojtěch
 
 
     1302
3.Ingr DavidOkénková Martina     3112
4.Kůřil RadimHubáček Vojtěch     3022
5.Kůřil Pavel st.Sedlák Roman     3132
6.Kůřil Pavel ml.Valuch David     3042
7.Kůřil RadimOkénková Martina     3252
8.Kůřil Pavel st.Hubáček Vojtěch     3062
9.Kůřil Pavel ml.Sedlák Roman     3172
10.Ingr DavidValuch David     3082
11.Kůřil Pavel st.Okénková Martina     3192
12.Kůřil Pavel ml.Hubáček Vojtěch     32102
13.Ingr DavidSedlák Roman     31112
14.Kůřil RadimValuch David     32122
15.Kůřil Pavel ml.Okénková Martina     32132
16.Ingr DavidHubáček Vojtěch     30142
17.Kůřil RadimSedlák Roman     30152
18.Kůřil Pavel st.Valuch David     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ingr David40Okénková Martina04
Kůřil Radim40Hubáček Vojtěch04
Kůřil Pavel st.40Sedlák Roman04
Kůřil Pavel ml.40Valuch David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
Oláh Eduard
Hrubý Petr
 
 
     1301
2.Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
Konečný Miroslav
Polachová Jana
 
 
     3011
3.Kojecký JaroslavPolachová Jana     0312
4.Tihlařík OndřejKonečný Miroslav     3222
5.Jakubíček VlastimilOláh Eduard     3032
6.Kalod Radek st.Hrubý Petr     3042
7.Tihlařík OndřejPolachová Jana     0343
8.Jakubíček VlastimilKonečný Miroslav     3053
9.Kalod Radek st.Oláh Eduard     0354
10.Kojecký JaroslavHrubý Petr     2355
11.Jakubíček VlastimilPolachová Jana     3265
12.Kalod Radek st.Konečný Miroslav     3075
13.Kojecký JaroslavOláh Eduard     0376
14.Tihlařík OndřejHrubý Petr     0377
15.Kalod Radek st.Polachová Jana     3087
16.Kojecký JaroslavKonečný Miroslav     3097
17.Tihlařík OndřejOláh Eduard     1398
18.Jakubíček VlastimilHrubý Petr     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Jaroslav13Polachová Jana22
Tihlařík Ondřej13Konečný Miroslav04
Jakubíček Vlastimil40Oláh Eduard31
Kalod Radek st.31Hrubý Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel Eduard
Žajdlík Ludvík
 
 
Juras Martin
Juras Pavel
 
 
     0301
2.Černý Zdeněk
Martinek Tomáš
 
 
Látal Roman
Kopčil Miloslav
 
 
     3011
3.Orel EduardKopčil Miloslav     3021
4.Černý ZdeněkJuras Martin     1322
5.Martinek TomášJuras Pavel     0323
6.Žajdlík LudvíkLátal Roman     2324
7.Černý ZdeněkKopčil Miloslav     3034
8.Martinek TomášJuras Martin     2335
9.Žajdlík LudvíkJuras Pavel     0336
10.Orel EduardLátal Roman     3046
11.Martinek TomášKopčil Miloslav     3056
12.Žajdlík LudvíkJuras Martin     0357
13.Orel EduardJuras Pavel     2358
14.Černý ZdeněkLátal Roman     1359
15.Žajdlík LudvíkKopčil Miloslav     3069
16.Orel EduardJuras Martin     3279
17.Černý ZdeněkJuras Pavel     13710
18.Martinek TomášLátal Roman     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orel Eduard31Kopčil Miloslav04
Černý Zdeněk13Juras Martin31
Martinek Tomáš22Juras Pavel40
Žajdlík Ludvík13Látal Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:42657:743SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Hradil Kryštof
 
 
Dohnálek Petr
Novák Miroslav st.
 
 
-3-7146-82301
2.Šrédl Pavel
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Urban Marek
Chvátal Petr
 
 
-789-663211
3.Kordula PetrDohnálek Petr-6-712-8 1312
4.Hradil KryštofNovák Miroslav st.7-5812 3122
5.Kuchařič Jiří ml.Urban Marek-7-9-9  0323
6.Hrbáček MilanChvátal Petr79-95 3133
7.Hradil KryštofDohnálek Petr-2-7-5  0334
8.Kuchařič Jiří ml.Novák Miroslav st.9-5-9-7 1335
9.Hrbáček MilanUrban Marek-5-7121273245
10.Kordula PetrChvátal Petr1010-5-793255
11.Kuchařič Jiří ml.Dohnálek Petr-5-6-9  0356
12.Hrbáček MilanNovák Miroslav st.9-7-8-7 1357
13.Kordula PetrUrban Marek-9-4-5  0358
14.Hradil KryštofChvátal Petr11-5-10-15 1359
15.Hrbáček MilanDohnálek Petr-589-9133269
16.Kordula PetrNovák Miroslav st.7-10-81493279
17.Hradil KryštofUrban Marek-8-7-10  03710
18.Kuchařič Jiří ml.Chvátal Petr767  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr22Dohnálek Petr31
Hradil Kryštof13Novák Miroslav st.22
Kuchařič Jiří ml.13Urban Marek31
Hrbáček Milan31Chvátal Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy