Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
     0301
2.Novák Miroslav ml.
Kreml Pavel
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     3211
3.Novák Miroslav ml.Jelínek Zdeněk ml.     2312
4.Charvát PetrKotásková Petra     3222
5.Kreml PavelMlynár Radoslav     0323
6.Křižka ZdeněkBudiš Tomáš     3233
7.Charvát PetrJelínek Zdeněk ml.     0334
8.Kreml PavelKotásková Petra     0335
9.Křižka ZdeněkMlynár Radoslav     3145
10.Novák Miroslav ml.Budiš Tomáš     3055
11.Kreml PavelJelínek Zdeněk ml.     0356
12.Křižka ZdeněkKotásková Petra     3166
13.Novák Miroslav ml.Mlynár Radoslav     3176
14.Charvát PetrBudiš Tomáš     3086
15.Křižka ZdeněkJelínek Zdeněk ml.     1387
16.Novák Miroslav ml.Kotásková Petra     1388
17.Charvát PetrMlynár Radoslav     3098
18.Kreml PavelBudiš Tomáš     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Miroslav ml.22Jelínek Zdeněk ml.40
Charvát Petr31Kotásková Petra22
Kreml Pavel04Mlynár Radoslav13
Křižka Zdeněk31Budiš Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín
Valuch Michal
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     3110
2.Zelinka Pavel
Rybecký Marek
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
     1311
3.Chvátal AntonínKůřil Pavel ml.     1312
4.Zelinka PavelIngr David     1313
5.Valuch MichalKůřil Radim     1314
6.Rybecký MarekKůřil Pavel st.     0315
7.Zelinka PavelKůřil Pavel ml.     2316
8.Valuch MichalIngr David     3126
9.Rybecký MarekKůřil Radim     0327
10.Chvátal AntonínKůřil Pavel st.     1328
11.Valuch MichalKůřil Pavel ml.     3038
12.Rybecký MarekIngr David     2339
13.Chvátal AntonínKůřil Radim     13310
14.Zelinka PavelKůřil Pavel st.     13311
15.Rybecký MarekKůřil Pavel ml.     03312
16.Chvátal AntonínIngr David     31412
17.Zelinka PavelKůřil Radim     23413
18.Valuch MichalKůřil Pavel st.     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvátal Antonín13Kůřil Pavel ml.31
Zelinka Pavel04Ingr David22
Valuch Michal31Kůřil Radim40
Rybecký Marek04Kůřil Pavel st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krakovič Petr
Škoula Rudolf
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
     3110
2.Dočekal Pavel
Pozděch Josef
 
 
Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
     0311
3.Pozděch JosefJakubíček Vlastimil     0312
4.Škoula RudolfHering Roman     3022
5.Dočekal PavelKalod Radek st.     3032
6.Krakovič PetrKojecký Jaroslav     1333
7.Škoula RudolfJakubíček Vlastimil     1334
8.Dočekal PavelHering Roman     3244
9.Krakovič PetrKalod Radek st.     0345
10.Pozděch JosefKojecký Jaroslav     2346
11.Dočekal PavelJakubíček Vlastimil     0347
12.Krakovič PetrHering Roman     3257
13.Pozděch JosefKalod Radek st.     3267
14.Škoula RudolfKojecký Jaroslav     3077
15.Krakovič PetrJakubíček Vlastimil     3287
16.Pozděch JosefHering Roman     3197
17.Škoula RudolfKalod Radek st.     1398
18.Dočekal PavelKojecký Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pozděch Josef22Jakubíček Vlastimil31
Škoula Rudolf22Hering Roman04
Dočekal Pavel31Kalod Radek st.22
Krakovič Petr22Kojecký Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31651:604Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinda Dušan
Okénková Martina
 
 
Martinek Tomáš
Černý Zdeněk
 
 
10-6-8-10 1301
2.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Bureš Martin
Žajdlík Ludvík
 
 
559  3011
3.Pinda DušanMartinek Tomáš-8-8-4  0312
4.Okénková MartinaBureš Martin9-71110 3122
5.Nešpor Rostislav st.Černý Zdeněk679  3032
6.Kůřilová JanaŽajdlík Ludvík-10-81-7 1333
7.Okénková MartinaMartinek Tomáš-3-10-10  0334
8.Nešpor Rostislav st.Bureš Martin13-859 3144
9.Kůřilová JanaČerný Zdeněk9910  3054
10.Pinda DušanŽajdlík Ludvík4-8-65-72355
11.Nešpor Rostislav st.Martinek Tomáš-88-9-8 1356
12.Kůřilová JanaBureš Martin324  3066
13.Pinda DušanČerný Zdeněk2-1077 3176
14.Okénková MartinaŽajdlík Ludvík-98128 3186
15.Kůřilová JanaMartinek Tomáš-97-9-9 1387
16.Pinda DušanBureš Martin-9-2-8  0388
17.Okénková MartinaČerný Zdeněk-97108 3198
18.Nešpor Rostislav st.Žajdlík Ludvík-11-485432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinda Dušan13Martinek Tomáš40
Okénková Martina31Bureš Martin13
Nešpor Rostislav st.31Černý Zdeněk04
Kůřilová Jana22Žajdlík Ludvík22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
Kordula Petr
Hradil Kryštof
 
 
     3010
2.Polachová Jana
Konečný Miroslav
 
 
Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
     2311
3.Polachová JanaCharvát Vít st.     2312
4.Oláh EduardHrbáček Milan     3222
5.Vašek ŠtefanKordula Petr     3132
6.Konečný MiroslavHradil Kryštof     0333
7.Oláh EduardCharvát Vít st.     3243
8.Vašek ŠtefanHrbáček Milan     0344
9.Konečný MiroslavKordula Petr     3154
10.Polachová JanaHradil Kryštof     0355
11.Vašek ŠtefanCharvát Vít st.     2356
12.Konečný MiroslavHrbáček Milan     1357
13.Polachová JanaKordula Petr     3067
14.Oláh EduardHradil Kryštof     3077
15.Konečný MiroslavCharvát Vít st.     2378
16.Polachová JanaHrbáček Milan     2379
17.Oláh EduardKordula Petr     3089
18.Vašek ŠtefanHradil Kryštof     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polachová Jana13Charvát Vít st.31
Oláh Eduard40Hrbáček Milan31
Vašek Štefan22Kordula Petr04
Konečný Miroslav13Hradil Kryštof22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:32 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Juras Martin
 
 
Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
     3110
2.Kopčil Miloslav
Látal Roman
 
 
Novák Miroslav st.
Urban Marek
 
 
WO    3020
3.Juras MartinMikulčík Libor     3130
4.Kopčil MiloslavNovák Radek     0331
5.Juras PavelNovák Miroslav st.     3041
6.Látal RomanUrban Marek     0342
7.Kopčil MiloslavMikulčík Libor     0343
8.Juras PavelNovák Radek     0344
9.Látal RomanNovák Miroslav st.     0345
10.Juras MartinUrban Marek     3055
11.Juras PavelMikulčík Libor     3165
12.Látal RomanNovák Radek     1366
13.Juras MartinNovák Miroslav st.     3176
14.Kopčil MiloslavUrban Marek     0377
15.Látal RomanMikulčík Libor     1378
16.Juras MartinNovák Radek     3288
17.Kopčil MiloslavNovák Miroslav st.     3298
18.Juras PavelUrban Marek     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juras Martin40Mikulčík Libor22
Kopčil Miloslav13Novák Radek31
Juras Pavel31Novák Miroslav st.13
Látal Roman04Urban Marek22
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy