Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
Kůřil Pavel st.
Pantlík Ladislav
 
 
     1301
2.Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
     2302
3.Křižka ZdeněkKůřil Pavel ml.     3112
4.Charvát PetrPantlík Ladislav     2313
5.Kreml PavelKůřil Radim     2314
6.Fišman JanKůřil Pavel st.     0315
7.Charvát PetrKůřil Pavel ml.     3125
8.Kreml PavelPantlík Ladislav     3235
9.Fišman JanKůřil Radim     2336
10.Křižka ZdeněkKůřil Pavel st.     3246
11.Kreml PavelKůřil Pavel ml.     0347
12.Fišman JanPantlík Ladislav     3257
13.Křižka ZdeněkKůřil Radim     3067
14.Charvát PetrKůřil Pavel st.     3077
15.Fišman JanKůřil Pavel ml.     3287
16.Křižka ZdeněkPantlík Ladislav     3097
17.Charvát PetrKůřil Radim     32107
18.Kreml PavelKůřil Pavel st.     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křižka Zdeněk40Kůřil Pavel ml.13
Charvát Petr31Pantlík Ladislav13
Kreml Pavel13Kůřil Radim22
Fišman Jan22Kůřil Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
     3010
2.Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
     1311
3.Budiš TomášJakubíček Vlastimil     3121
4.Mlynár RadoslavKalod Radek st.     1322
5.Jelínek Zdeněk ml.Kojecký Jaroslav     3032
6.Kotásková PetraTihlařík Ondřej     3042
7.Mlynár RadoslavJakubíček Vlastimil     2343
8.Jelínek Zdeněk ml.Kalod Radek st.     3053
9.Kotásková PetraKojecký Jaroslav     3163
10.Budiš TomášTihlařík Ondřej     3073
11.Jelínek Zdeněk ml.Jakubíček Vlastimil     3183
12.Kotásková PetraKalod Radek st.     3293
13.Budiš TomášKojecký Jaroslav     30103
14.Mlynár RadoslavTihlařík Ondřej     30113
15.Kotásková PetraJakubíček Vlastimil     32123
16.Budiš TomášKalod Radek st.     03124
17.Mlynár RadoslavKojecký Jaroslav     30134
18.Jelínek Zdeněk ml.Tihlařík Ondřej     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Budiš Tomáš31Jakubíček Vlastimil13
Mlynár Radoslav22Kalod Radek st.22
Jelínek Zdeněk ml.40Kojecký Jaroslav04
Kotásková Petra40Tihlařík Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín
Valuch Michal
 
 
Jamný Pavel
Žajdlík Ludvík
 
 
     3210
2.Drábek Milan
Zelinka Pavel
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Teturová Barbora
 
 
     3220
3.Zelinka PavelŽajdlík Ludvík     0321
4.Valuch MichalGrabovský Jaroslav ml.     3031
5.Chvátal AntonínTeturová Barbora     3241
6.Drábek MilanJamný Pavel     3051
7.Valuch MichalŽajdlík Ludvík     3161
8.Chvátal AntonínGrabovský Jaroslav ml.     3171
9.Drábek MilanTeturová Barbora     1372
10.Zelinka PavelJamný Pavel     3082
11.Chvátal AntonínŽajdlík Ludvík     3292
12.Drábek MilanGrabovský Jaroslav ml.     30102
13.Zelinka PavelTeturová Barbora     13103
14.Valuch MichalJamný Pavel     30113
15.Drábek MilanŽajdlík Ludvík     30123
16.Zelinka PavelGrabovský Jaroslav ml.     13124
17.Valuch MichalTeturová Barbora     23125
18.Chvátal AntonínJamný Pavel     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelinka Pavel13Žajdlík Ludvík13
Valuch Michal31Grabovský Jaroslav ml.13
Chvátal Antonín40Teturová Barbora31
Drábek Milan31Jamný Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozděch Josef
Werner Jan
 
 
Hradil Kryštof
Hrubý Otto
 
 
     0301
2.Dočekal Pavel
Škoula Rudolf
 
 
Charvát Vít st.
Hrbáček Milan
 
 
     1302
3.Werner JanHrbáček Milan     3212
4.Pozděch JosefHrubý Otto     1313
5.Dočekal PavelHradil Kryštof     3023
6.Škoula RudolfCharvát Vít st.     2324
7.Pozděch JosefHrbáček Milan     0325
8.Dočekal PavelHrubý Otto     2326
9.Škoula RudolfHradil Kryštof     3136
10.Werner JanCharvát Vít st.     2337
11.Dočekal PavelHrbáček Milan     1338
12.Škoula RudolfHrubý Otto     3248
13.Werner JanHradil Kryštof     3158
14.Pozděch JosefCharvát Vít st.     0359
15.Škoula RudolfHrbáček Milan     3069
16.Werner JanHrubý Otto     03610
17.Pozděch JosefHradil Kryštof     30710
18.Dočekal PavelCharvát Vít st.     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Werner Jan22Hrbáček Milan22
Pozděch Josef13Hrubý Otto31
Dočekal Pavel22Hradil Kryštof04
Škoula Rudolf31Charvát Vít st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 

 
 
WO    3010
2.Okénková Martina
Pinda Dušan
 
 
Novák Radek
Mikulčík Libor
 
 
     2311
3.Okénková MartinaMikulčík Libor     3121
4.Pinda DušanNovák Radek     0322
5.Hubáček VojtěchChvátal Petr     0323
6.Valuch DavidWO    3033
7.Pinda DušanMikulčík Libor     3143
8.Hubáček VojtěchNovák Radek     1344
9.Valuch DavidChvátal Petr     1345
10.Okénková MartinaWO    3055
11.Hubáček VojtěchMikulčík Libor     0356
12.Valuch DavidNovák Radek     0357
13.Okénková MartinaChvátal Petr     3267
14.Pinda DušanWO    3077
15.Valuch DavidMikulčík Libor     0378
16.Okénková MartinaNovák Radek     0379
17.Pinda DušanChvátal Petr     3289
18.Hubáček VojtěchWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Okénková Martina21Mikulčík Libor22
Pinda Dušan21Novák Radek40
Hubáček Vojtěch03Chvátal Petr22
Valuch David03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Komosný Miloslav
 
 
Látal Roman
Juras Martin
 
 
     1301
2.Oláh Eduard
Konečný Miroslav
 
 
Juras Pavel
Růčka Pavel
 
 
     1302
3.Hrubý PetrLátal Roman     3112
4.Oláh EduardJuras Martin     1313
5.Komosný MiloslavRůčka Pavel     3123
6.Konečný MiroslavJuras Pavel     0324
7.Oláh EduardLátal Roman     3234
8.Mikula JánJuras Martin     0335
9.Konečný MiroslavRůčka Pavel     3045
10.Hrubý PetrJuras Pavel     1346
11.Mikula JánLátal Roman     3256
12.Konečný MiroslavJuras Martin     2357
13.Hrubý PetrRůčka Pavel     3067
14.Oláh EduardJuras Pavel     0368
15.Konečný MiroslavLátal Roman     3278
16.Hrubý PetrJuras Martin     0379
17.Oláh EduardRůčka Pavel     3089
18.Mikula JánJuras Pavel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrubý Petr22Látal Roman04
Oláh Eduard22Juras Martin40
Komosný Miloslav10Růčka Pavel04
Konečný Miroslav22Juras Pavel40
Mikula Ján12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy