Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polachová Jana
Hrubý Petr
 
 
Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
     0301
2.Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
Novák Miroslav ml.
Bařák Václav
 
 
     3111
3.Polachová JanaKřižka Zdeněk     3221
4.Oláh EduardBařák Václav     3131
5.Vašek ŠtefanNovák Miroslav ml.     3041
6.Hrubý PetrCharvát Petr     0342
7.Oláh EduardKřižka Zdeněk     1343
8.Vašek ŠtefanBařák Václav     3053
9.Hrubý PetrNovák Miroslav ml.     1354
10.Polachová JanaCharvát Petr     1355
11.Vašek ŠtefanKřižka Zdeněk     1356
12.Hrubý PetrBařák Václav     3066
13.Polachová JanaNovák Miroslav ml.     3076
14.Oláh EduardCharvát Petr     3086
15.Hrubý PetrKřižka Zdeněk     1387
16.Polachová JanaBařák Václav     3097
17.Oláh EduardNovák Miroslav ml.     32107
18.Vašek ŠtefanCharvát Petr     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polachová Jana31Křižka Zdeněk31
Oláh Eduard31Bařák Václav04
Vašek Štefan22Novák Miroslav ml.13
Hrubý Petr13Charvát Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Martin
Juras Pavel
 
 
Pinda Dušan
Staněk Michal
 
 
     3010
2.Látal Roman
Kopčil Miloslav
 
 
Nešpor Rostislav st.
Okénková Martina
 
 
     1311
3.Látal RomanPinda Dušan     3221
4.Juras PavelOkénková Martina     3131
5.Kopčil MiloslavNešpor Rostislav st.     0332
6.Juras MartinStaněk Michal     3042
7.Juras PavelPinda Dušan     0343
8.Kopčil MiloslavOkénková Martina     0344
9.Juras MartinNešpor Rostislav st.     0345
10.Látal RomanStaněk Michal     3055
11.Kopčil MiloslavPinda Dušan     0356
12.Juras MartinOkénková Martina     2357
13.Látal RomanNešpor Rostislav st.     3067
14.Juras PavelStaněk Michal     3077
15.Juras MartinPinda Dušan     3287
16.Látal RomanOkénková Martina     0388
17.Juras PavelNešpor Rostislav st.     0389
18.Kopčil MiloslavStaněk Michal     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman31Pinda Dušan22
Juras Pavel22Okénková Martina31
Kopčil Miloslav13Nešpor Rostislav st.31
Juras Martin22Staněk Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Radek
Mikulčík Libor
 
 
Dočekal Pavel
Škoula Rudolf
 
 
     3110
2.Dohnálek Petr
Urban Marek
 
 
Šibal Denis
Pozděch Josef
 
 
     3020
3.Dohnálek PetrŠibal Denis     3030
4.Mikulčík LiborPozděch Josef     3040
5.Novák RadekŠkoula Rudolf     3150
6.Urban MarekDočekal Pavel     0351
7.Mikulčík LiborŠibal Denis     3161
8.Novák RadekPozděch Josef     3071
9.Urban MarekŠkoula Rudolf     0372
10.Dohnálek PetrDočekal Pavel     3082
11.Novák RadekŠibal Denis     3092
12.Urban MarekPozděch Josef     2393
13.Dohnálek PetrŠkoula Rudolf     31103
14.Mikulčík LiborDočekal Pavel     30113
15.Urban MarekŠibal Denis     03114
16.Dohnálek PetrPozděch Josef     31124
17.Mikulčík LiborŠkoula Rudolf     32134
18.Novák RadekDočekal Pavel     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dohnálek Petr40Šibal Denis13
Mikulčík Libor40Pozděch Josef13
Novák Radek31Škoula Rudolf13
Urban Marek04Dočekal Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Petr
Hradil Kryštof
 
 
Drábek Milan
Rybecký Marek
 
 
     1301
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Valuch Michal
Chvátal Antonín
 
 
     3111
3.Hradil KryštofDrábek Milan     2312
4.Kordula PetrValuch Michal     3222
5.Charvát Vít st.Chvátal Antonín     3232
6.Hrbáček MilanRybecký Marek     3142
7.Kordula PetrDrábek Milan     0343
8.Charvát Vít st.Valuch Michal     3053
9.Hrbáček MilanChvátal Antonín     3163
10.Hradil KryštofRybecký Marek     2364
11.Charvát Vít st.Drábek Milan     0365
12.Hrbáček MilanValuch Michal     3175
13.Hradil KryštofChvátal Antonín     1376
14.Kordula PetrRybecký Marek     3186
15.Hrbáček MilanDrábek Milan     0387
16.Hradil KryštofValuch Michal     0388
17.Kordula PetrChvátal Antonín     3298
18.Charvát Vít st.Rybecký Marek     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof04Drábek Milan40
Kordula Petr31Valuch Michal13
Charvát Vít st.31Chvátal Antonín13
Hrbáček Milan31Rybecký Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel Eduard
Bureš Martin
 
 
Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
     3010
2.Teturová Barbora
Martinek Tomáš
 
 
Kotásková Petra
Kotásková Michaela
 
 
     3120
3.Orel EduardKotásková Petra     3130
4.Bureš MartinKotásková Michaela     3040
5.Teturová BarboraBudiš Tomáš     1341
6.Martinek TomášMlynár Radoslav     3051
7.Bureš MartinKotásková Petra     1352
8.Teturová BarboraKotásková Michaela     2353
9.Martinek TomášBudiš Tomáš     3163
10.Orel EduardMlynár Radoslav     3073
11.Teturová BarboraKotásková Petra     3283
12.Martinek TomášKotásková Michaela     3193
13.Orel EduardBudiš Tomáš     32103
14.Bureš MartinMlynár Radoslav     30113
15.Martinek TomášKotásková Petra     31123
16.Orel EduardKotásková Michaela     30133
17.Bureš MartinBudiš Tomáš     32143
18.Teturová BarboraMlynár Radoslav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orel Eduard40Kotásková Petra13
Bureš Martin31Kotásková Michaela13
Teturová Barbora22Budiš Tomáš13
Martinek Tomáš40Mlynár Radoslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39602:649TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Kojecký Dalibor
 
 
Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 
-3-89-6 1301
2.Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
3-6-8-9 1302
3.Kojecký JaroslavKůřil Pavel ml.-6-99-6 1303
4.Kalod Radek st.Ingr David6-98-8-62304
5.Jakubíček VlastimilKůřil Radim121010  3014
6.Kojecký DaliborKůřil Pavel st.-646-5-52315
7.Kalod Radek st.Kůřil Pavel ml.3510  3025
8.Jakubíček VlastimilIngr David-4-57683235
9.Kojecký DaliborKůřil Radim-6-6-1  0336
10.Kojecký JaroslavKůřil Pavel st.-7-98-3 1337
11.Jakubíček VlastimilKůřil Pavel ml.-756-1563247
12.Kojecký DaliborIngr David-3-579-72348
13.Kojecký JaroslavKůřil Radim-4-4-8  0349
14.Kalod Radek st.Kůřil Pavel st.823  3059
15.Kojecký DaliborKůřil Pavel ml.-7-6-4  03510
16.Kojecký JaroslavIngr David-9-938932610
17.Kalod Radek st.Kůřil Radim-11-8-7  03611
18.Jakubíček VlastimilKůřil Pavel st.769  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kojecký Jaroslav13Kůřil Pavel ml.22
Kalod Radek st.22Ingr David22
Jakubíček Vlastimil40Kůřil Radim31
Kojecký Dalibor04Kůřil Pavel st.22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy