Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
Kalod Radek st.
Jakubíček Vlastimil
 
 
     3110
2.Kreml Pavel
Bařák Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Charvát PetrKojecký Jaroslav     3230
4.Bařák VáclavJakubíček Vlastimil     0331
5.Kreml PavelKalod Radek st.     1332
6.Křižka ZdeněkWO    3042
7.Bařák VáclavKojecký Jaroslav     3052
8.Kreml PavelJakubíček Vlastimil     2353
9.Křižka ZdeněkKalod Radek st.     0354
10.Charvát PetrWO    3064
11.Kreml PavelKojecký Jaroslav     3174
12.Křižka ZdeněkJakubíček Vlastimil     0375
13.Charvát PetrKalod Radek st.     1376
14.Bařák VáclavWO    3086
15.Křižka ZdeněkKojecký Jaroslav     1387
16.Charvát PetrJakubíček Vlastimil     0388
17.Bařák VáclavKalod Radek st.     2389
18.Kreml PavelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Charvát Petr12Kojecký Jaroslav13
Bařák Václav12Jakubíček Vlastimil40
Kreml Pavel12Kalod Radek st.40
Křižka Zdeněk03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
     3110
2.Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
Bureš Martin
Orel Eduard
 
 
     3020
3.Kůřil RadimOrel Eduard     3130
4.Ingr DavidMartinek Tomáš     1331
5.Kůřil Pavel st.Bureš Martin     3241
6.Kůřil Pavel ml.Žajdlík Ludvík     3051
7.Ingr DavidOrel Eduard     3261
8.Kůřil Pavel st.Martinek Tomáš     2362
9.Kůřil Pavel ml.Bureš Martin     1363
10.Kůřil RadimŽajdlík Ludvík     3073
11.Kůřil Pavel st.Orel Eduard     1374
12.Kůřil Pavel ml.Martinek Tomáš     1375
13.Kůřil RadimBureš Martin     3085
14.Ingr DavidŽajdlík Ludvík     3195
15.Kůřil Pavel ml.Orel Eduard     2396
16.Kůřil RadimMartinek Tomáš     1397
17.Ingr DavidBureš Martin     32107
18.Kůřil Pavel st.Žajdlík Ludvík     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim31Orel Eduard22
Ingr David31Martinek Tomáš40
Kůřil Pavel st.13Bureš Martin13
Kůřil Pavel ml.13Žajdlík Ludvík13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
Hradil Kryštof
Šrédl Pavel
 
 
     3110
2.Kotásková Petra
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
     3120
3.Mlynár RadoslavHrbáček Milan     0321
4.Budiš Tomᚊrédl Pavel     0322
5.Kotásková PetraHradil Kryštof     3032
6.Jelínek Zdeněk ml.Charvát Vít st.     3042
7.Budiš TomášHrbáček Milan     0343
8.Kotásková PetraŠrédl Pavel     3053
9.Jelínek Zdeněk ml.Hradil Kryštof     3163
10.Mlynár RadoslavCharvát Vít st.     1364
11.Kotásková PetraHrbáček Milan     3274
12.Jelínek Zdeněk ml.Šrédl Pavel     3084
13.Mlynár RadoslavHradil Kryštof     1385
14.Budiš TomášCharvát Vít st.     2386
15.Jelínek Zdeněk ml.Hrbáček Milan     3096
16.Mlynár RadoslavŠrédl Pavel     0397
17.Budiš TomášHradil Kryštof     32107
18.Kotásková PetraCharvát Vít st.     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlynár Radoslav04Hrbáček Milan22
Budiš Tomáš13Šrédl Pavel22
Kotásková Petra40Hradil Kryštof13
Jelínek Zdeněk ml.40Charvát Vít st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valuch Michal
Chvátal Antonín
 
 
Novák Radek
Mikulčík Libor
 
 
     0301
2.Rybecký Marek
Rybecký Jakub
 
 
Chvátal Petr
Dohnálek Petr
 
 
     2302
3.Chvátal AntonínDohnálek Petr     0303
4.Valuch MichalMikulčík Libor     2304
5.Rybecký MarekNovák Radek     0305
6.Rybecký JakubChvátal Petr     3115
7.Valuch MichalDohnálek Petr     0316
8.Rybecký MarekMikulčík Libor     3126
9.Rybecký JakubNovák Radek     0327
10.Chvátal AntonínChvátal Petr     2328
11.Rybecký MarekDohnálek Petr     0329
12.Rybecký JakubMikulčík Libor     3039
13.Chvátal AntonínNovák Radek     03310
14.Valuch MichalChvátal Petr     23311
15.Rybecký JakubDohnálek Petr     03312
16.Chvátal AntonínMikulčík Libor     32412
17.Valuch MichalNovák Radek     13413
18.Rybecký MarekChvátal Petr     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvátal Antonín13Dohnálek Petr40
Valuch Michal04Mikulčík Libor13
Rybecký Marek22Novák Radek40
Rybecký Jakub22Chvátal Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:23 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moudrý Rostislav
Vavřínek Dominik
 
 
Juras Martin
Látal Roman
 
 
     1301
2.Dočekal Pavel
Škoula Rudolf
 
 

 
 
WO    3011
3.Moudrý RostislavLátal Roman     1312
4.Vavřínek DominikJuras Martin     0313
5.Dočekal PavelHolman Jiří     3023
6.Škoula RudolfWO    3033
7.Vavřínek DominikLátal Roman     2334
8.Dočekal PavelJuras Martin     1335
9.Škoula RudolfHolman Jiří     3045
10.Moudrý RostislavWO    3055
11.Dočekal PavelLátal Roman     3165
12.Škoula RudolfJuras Martin     0366
13.Moudrý RostislavHolman Jiří     3076
14.Vavřínek DominikWO    3086
15.Škoula RudolfLátal Roman     3096
16.Moudrý RostislavJuras Martin     0397
17.Vavřínek DominikHolman Jiří     31107
18.Dočekal PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moudrý Rostislav12Látal Roman22
Vavřínek Dominik12Juras Martin40
Dočekal Pavel21Holman Jiří04
Škoula Rudolf21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25555:543Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Valuch David
 
 
Hrubý Petr
Komosný Miloslav
 
 
899  3010
2.Pinda Dušan
Okénková Martina
 
 
Oláh Eduard
Konečný Miroslav
 
 
1475  3020
3.Okénková MartinaKonečný Miroslav9-77-633230
4.Pinda DušanOláh Eduard779  3040
5.Staněk MichalKomosný Miloslav-9-6-10  0341
6.Valuch DavidHrubý Petr410-8-493251
7.Pinda DušanKonečný Miroslav986  3061
8.Staněk MichalOláh Eduard-8-10-6  0362
9.Valuch DavidKomosný Miloslav-3-4-9  0363
10.Okénková MartinaHrubý Petr8129  3073
11.Staněk MichalKonečný Miroslav-7-8-6  0374
12.Valuch DavidOláh Eduard-3-18-3 1375
13.Okénková MartinaKomosný Miloslav9103  3085
14.Pinda DušanHrubý Petr983  3095
15.Valuch DavidKonečný Miroslav-68-6-5 1396
16.Okénková MartinaOláh Eduard1195  30106
17.Pinda DušanKomosný Miloslav527  30116
18.Staněk MichalHrubý Petr-6-8-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Okénková Martina40Konečný Miroslav22
Pinda Dušan40Oláh Eduard22
Staněk Michal04Komosný Miloslav22
Valuch David13Hrubý Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy