Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32543:571SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 
Kreml Pavel
Novák Miroslav ml.
 
 
-5-11-4  0301
2.Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 
Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
9-849 3111
3.Pinda DušanNovák Miroslav ml.12-8-17-8 1312
4.Valuch DavidBařák Václav-4-4-11  0313
5.Nešpor Rostislav st.Kreml Pavel1069  3023
6.Hubáček VojtěchCharvát Petr-4-7-8  0324
7.Valuch DavidNovák Miroslav ml.-2-9-5  0325
8.Nešpor Rostislav st.Bařák Václav2134  3035
9.Hubáček VojtěchKreml Pavel-76-3-6 1336
10.Pinda DušanCharvát Petr638  3046
11.Nešpor Rostislav st.Novák Miroslav ml.377  3056
12.Hubáček VojtěchBařák Václav-11-7-5  0357
13.Pinda DušanKreml Pavel676  3067
14.Staněk MichalCharvát Petr-8-2-6  0368
15.Hubáček VojtěchNovák Miroslav ml.-7-84-2 1369
16.Pinda DušanBařák Václav-991212 3179
17.Staněk MichalKreml Pavel-10-98-6 13710
18.Nešpor Rostislav st.Charvát Petr769  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinda Dušan31Novák Miroslav ml.31
Valuch David02Bařák Václav22
Nešpor Rostislav st.40Kreml Pavel22
Hubáček Vojtěch04Charvát Petr22
Staněk Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Konečný Miroslav
 
 
Škoula Rudolf
Dočekal Pavel
 
 
     1301
2.Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
Pozděch Josef
Moudrý Rostislav
 
 
     3111
3.Oláh EduardMoudrý Rostislav     3021
4.Vašek ŠtefanPozděch Josef     2322
5.Hrubý PetrŠkoula Rudolf     3132
6.Konečný MiroslavDočekal Pavel     3242
7.Vašek ŠtefanMoudrý Rostislav     3252
8.Hrubý PetrPozděch Josef     1353
9.Konečný MiroslavŠkoula Rudolf     1354
10.Oláh EduardDočekal Pavel     3264
11.Hrubý PetrMoudrý Rostislav     1365
12.Konečný MiroslavPozděch Josef     1366
13.Oláh EduardŠkoula Rudolf     1367
14.Vašek ŠtefanDočekal Pavel     3077
15.Konečný MiroslavMoudrý Rostislav     3287
16.Oláh EduardPozděch Josef     3197
17.Vašek ŠtefanŠkoula Rudolf     30107
18.Hrubý PetrDočekal Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Eduard31Moudrý Rostislav13
Vašek Štefan31Pozděch Josef31
Hrubý Petr13Škoula Rudolf22
Konečný Miroslav22Dočekal Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Juras Martin
 
 
Zelinka Pavel
Příkaský Libor
 
 
     3010
2.Látal Roman
Juras Antonín
 
 
Rybecký Marek
Valuch Michal
 
 
     2311
3.Juras PavelZelinka Pavel     3221
4.Látal RomanValuch Michal     3131
5.Juras MartinRybecký Marek     3141
6.Juras AntonínPříkaský Libor     2342
7.Látal RomanZelinka Pavel     1343
8.Juras MartinValuch Michal     3153
9.Juras AntonínRybecký Marek     3163
10.Juras PavelPříkaský Libor     3173
11.Juras MartinZelinka Pavel     3083
12.Juras AntonínValuch Michal     3093
13.Juras PavelRybecký Marek     31103
14.Látal RomanPříkaský Libor     30113
15.Juras AntonínZelinka Pavel     03114
16.Juras PavelValuch Michal     32124
17.Látal RomanRybecký Marek     03125
18.Juras MartinPříkaský Libor     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juras Pavel40Zelinka Pavel22
Látal Roman22Valuch Michal04
Juras Martin40Rybecký Marek13
Juras Antonín22Příkaský Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
Kotásková Petra
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
     3210
2.Dohnálek Petr
Chvátal Petr
 
 
Mlynár Radoslav
Kotásková Michaela
 
 
     2311
3.Dohnálek PetrJelínek Zdeněk ml.     2312
4.Mikulčík LiborKotásková Petra     3122
5.Chvátal PetrMlynár Radoslav     3132
6.Novák RadekKotásková Michaela     3042
7.Mikulčík LiborJelínek Zdeněk ml.     0343
8.Chvátal PetrKotásková Petra     0344
9.Novák RadekMlynár Radoslav     3054
10.Dohnálek PetrKotásková Michaela     3064
11.Chvátal PetrJelínek Zdeněk ml.     0365
12.Novák RadekKotásková Petra     2366
13.Dohnálek PetrMlynár Radoslav     3176
14.Mikulčík LiborKotásková Michaela     0377
15.Novák RadekJelínek Zdeněk ml.     0378
16.Dohnálek PetrKotásková Petra     3088
17.Mikulčík LiborMlynár Radoslav     1389
18.Chvátal PetrKotásková Michaela     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnálek Petr31Jelínek Zdeněk ml.40
Mikulčík Libor13Kotásková Petra22
Chvátal Petr22Mlynár Radoslav13
Novák Radek22Kotásková Michaela13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40635:682TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Hradil Kryštof
 
 
Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 
-49-8-9 1301
2.Hrbáček Milan
Hrubý Otto
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
-9-7-8  0302
3.Hradil KryštofKůřil Pavel ml.-9-88-5 1303
4.Hrbáček MilanIngr David-98-1-8 1304
5.Charvát Vít st.Kůřil Radim7-6118 3114
6.Hrubý OttoKůřil Pavel st.8-6-9743224
7.Hrbáček MilanKůřil Pavel ml.868  3034
8.Charvát Vít st.Ingr David12-7-6-6 1335
9.Hrubý OttoKůřil Radim7-9108 3145
10.Hradil KryštofKůřil Pavel st.-3-6-8  0346
11.Charvát Vít st.Kůřil Pavel ml.9-6-88-112347
12.Hrubý OttoIngr David-7-89653257
13.Hradil KryštofKůřil Radim-3-7-8  0358
14.Hrbáček MilanKůřil Pavel st.-910-108-82359
15.Hrubý OttoKůřil Pavel ml.674  3069
16.Hradil KryštofIngr David-7-7-8  03610
17.Hrbáček MilanKůřil Radim76-9-5-323611
18.Charvát Vít st.Kůřil Pavel st.-97612 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hradil Kryštof04Kůřil Pavel ml.22
Hrbáček Milan13Ingr David31
Charvát Vít st.22Kůřil Radim22
Hrubý Otto40Kůřil Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Tomáš
Černý Zdeněk
 
 
Kojecký Jaroslav
Hering Roman
 
 
     3010
2.Bureš Martin
Žajdlík Ludvík
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
     1311
3.Černý ZdeněkJakubíček Vlastimil     1312
4.Bureš MartinKalod Radek st.     0313
5.Žajdlík LudvíkKojecký Jaroslav     3223
6.Martinek TomášHering Roman     3033
7.Bureš MartinJakubíček Vlastimil     0334
8.Žajdlík LudvíkKalod Radek st.     3144
9.Martinek TomášKojecký Jaroslav     3054
10.Černý ZdeněkHering Roman     3164
11.Žajdlík LudvíkJakubíček Vlastimil     0365
12.Martinek TomášKalod Radek st.     3175
13.Černý ZdeněkKojecký Jaroslav     3085
14.Bureš MartinHering Roman     2386
15.Martinek TomášJakubíček Vlastimil     3196
16.Černý ZdeněkKalod Radek st.     0397
17.Bureš MartinKojecký Jaroslav     0398
18.Žajdlík LudvíkHering Roman     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Zdeněk22Jakubíček Vlastimil31
Bureš Martin04Kalod Radek st.22
Žajdlík Ludvík22Kojecký Jaroslav13
Martinek Tomáš40Hering Roman22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy