Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1621:52 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařák Václav
Charvát Petr
 
 
Teturová Barbora
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     2301
2.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
     1302
3.Bařák VáclavMartinek Tomáš     0303
4.Charvát PetrTeturová Barbora     1304
5.Kreml PavelGrabovský Jaroslav ml.     3214
6.Fišman JanŽajdlík Ludvík     1315
7.Charvát PetrMartinek Tomáš     2316
8.Kreml PavelTeturová Barbora     0317
9.Fišman JanGrabovský Jaroslav ml.     1318
10.Bařák VáclavŽajdlík Ludvík     1319
11.Kreml PavelMartinek Tomáš     03110
12.Fišman JanTeturová Barbora     13111
13.Bařák VáclavGrabovský Jaroslav ml.     13112
14.Charvát PetrŽajdlík Ludvík     03113
15.Fišman JanMartinek Tomáš     13114
16.Bařák VáclavTeturová Barbora     32214
17.Charvát PetrGrabovský Jaroslav ml.     23215
18.Kreml PavelŽajdlík Ludvík     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bařák Václav13Martinek Tomáš40
Charvát Petr04Teturová Barbora31
Kreml Pavel13Grabovský Jaroslav ml.31
Fišman Jan04Žajdlík Ludvík40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35515:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
Charvát Vít st.
Hrbáček Milan
 
 
6-1074 3110
2.
 
 
Kordula Petr
Hradil Kryštof
 
 
WO    0311
3.Kojecký JaroslavHrbáček Milan11-10-7-7 1312
4.Kalod Radek st.Charvát Vít st.6-11-6573222
5.Jakubíček VlastimilKordula Petr375  3032
6.Hradil KryštofWO    0333
7.Kalod Radek st.Hrbáček Milan-7987 3143
8.Jakubíček VlastimilCharvát Vít st.376  3053
9.Kordula PetrWO    0354
10.Kojecký JaroslavHradil Kryštof-1228-9-92355
11.Jakubíček VlastimilHrbáček Milan9-87-9103265
12.Charvát Vít st.WO    0366
13.Kojecký JaroslavKordula Petr7-5-8-4 1367
14.Kalod Radek st.Hradil Kryštof8-8910 3177
15.Hrbáček MilanWO    0378
16.Kojecký JaroslavCharvát Vít st.-7-7-12  0379
17.Kalod Radek st.Kordula Petr97-92 3189
18.Jakubíček VlastimilHradil Kryštof3149  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kojecký Jaroslav04Hrbáček Milan12
Kalod Radek st.40Charvát Vít st.12
Jakubíček Vlastimil40Kordula Petr12
   Hradil Kryštof12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 

 
 
WO    3010
2.Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
Dohnálek Petr
Novák Radek
 
 
     3020
3.Kůřil RadimDohnálek Petr     2321
4.Ingr DavidNovák Radek     3031
5.Kůřil Pavel st.Novák Miroslav st.     1332
6.Kůřil Pavel ml.WO    3042
7.Ingr DavidDohnálek Petr     3252
8.Kůřil Pavel st.Novák Radek     0353
9.Kůřil Pavel ml.Novák Miroslav st.     3263
10.Kůřil RadimWO    3073
11.Kůřil Pavel st.Dohnálek Petr     2374
12.Kůřil Pavel ml.Novák Radek     3184
13.Kůřil RadimNovák Miroslav st.     3194
14.Ingr DavidWO    30104
15.Kůřil Pavel ml.Dohnálek Petr     03105
16.Kůřil RadimNovák Radek     23106
17.Ingr DavidNovák Miroslav st.     32116
18.Kůřil Pavel st.WO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kůřil Radim12Dohnálek Petr31
Ingr David30Novák Radek22
Kůřil Pavel st.03Novák Miroslav st.13
Kůřil Pavel ml.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
Juras Martin
Látal Roman
 
 
     3110
2.Horák Pavel
Budiš Tomáš
 
 
Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
     2311
3.Kotásková PetraLátal Roman     3221
4.Budiš TomášKopčil Miloslav     3131
5.Jelínek Zdeněk ml.Juras Martin     3241
6.Horák PavelVašík Miroslav     3151
7.Budiš TomášLátal Roman     0352
8.Jelínek Zdeněk ml.Kopčil Miloslav     3062
9.Horák PavelJuras Martin     2363
10.Kotásková PetraVašík Miroslav     3173
11.Jelínek Zdeněk ml.Látal Roman     3083
12.Horák PavelKopčil Miloslav     3193
13.Kotásková MichaelaJuras Martin     0394
14.Budiš TomášJuras Antonín     31104
15.Horák PavelLátal Roman     30114
16.Kotásková MichaelaKopčil Miloslav     32124
17.Budiš TomášJuras Martin     13125
18.Jelínek Zdeněk ml.Juras Antonín     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra20Látal Roman13
Budiš Tomáš22Kopčil Miloslav04
Jelínek Zdeněk ml.40Juras Martin31
Horák Pavel31Vašík Miroslav02
Kotásková Michaela11Juras Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:24 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Milan
Rybecký Marek
 
 
Hrubý Petr
Konečný Miroslav
 
 
     3210
2.Chvátal Antonín
Valuch Michal
 
 
Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
     1311
3.Valuch MichalVašek Štefan     3021
4.Drábek MilanOláh Eduard     3231
5.Zelinka PavelPolachová Jana     3241
6.Chvátal AntonínKonečný Miroslav     3251
7.Drábek MilanHrubý Petr     3061
8.Zelinka PavelOláh Eduard     0362
9.Chvátal AntonínPolachová Jana     3072
10.Valuch MichalKonečný Miroslav     2373
11.Zelinka PavelHrubý Petr     3283
12.Rybecký MarekOláh Eduard     2384
13.Valuch MichalPolachová Jana     3094
14.Drábek MilanKonečný Miroslav     30104
15.Rybecký MarekHrubý Petr     31114
16.Valuch MichalOláh Eduard     30124
17.Drábek MilanPolachová Jana     30134
18.Zelinka PavelKonečný Miroslav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valuch Michal31Vašek Štefan01
Drábek Milan40Oláh Eduard22
Zelinka Pavel31Polachová Jana04
Chvátal Antonín20Konečný Miroslav13
Rybecký Marek11Hrubý Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:14 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dočekal Pavel
 
 
Kůřilová Jana
Sedlák Roman
 
 
     3110
2.Moudrý Rostislav
Pozděch Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Pozděch JosefStaněk Michal     3030
4.Moudrý RostislavSedlák Roman     3240
5.Dočekal PavelKůřilová Jana     3250
6.Škoula RudolfWO    3060
7.Moudrý RostislavStaněk Michal     3170
8.Dočekal PavelSedlák Roman     3080
9.Škoula RudolfKůřilová Jana     3290
10.Pozděch JosefWO    30100
11.Dočekal PavelStaněk Michal     30110
12.Škoula RudolfSedlák Roman     30120
13.Pozděch JosefKůřilová Jana     13121
14.Moudrý RostislavWO    30131
15.Škoula RudolfStaněk Michal     30141
16.Pozděch JosefSedlák Roman     30151
17.Moudrý RostislavKůřilová Jana     03152
18.Dočekal PavelWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pozděch Josef21Staněk Michal04
Moudrý Rostislav21Sedlák Roman04
Dočekal Pavel30Kůřilová Jana22
Škoula Rudolf30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy