Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
     3110
2.Pozděch Josef
Škoula Rudolf
 
 
Novák Miroslav ml.
Kreml Pavel
 
 
     2311
3.Kovář DušanKřižka Zdeněk     0312
4.Škoula RudolfKreml Pavel     3022
5.Vavřínek DominikNovák Miroslav ml.     3232
6.Dočekal PavelCharvát Petr     3142
7.Škoula RudolfKřižka Zdeněk     1343
8.Vavřínek DominikKreml Pavel     3053
9.Dočekal PavelNovák Miroslav ml.     2354
10.Pozděch JosefCharvát Petr     0355
11.Vavřínek DominikKřižka Zdeněk     2356
12.Dočekal PavelKreml Pavel     3166
13.Pozděch JosefNovák Miroslav ml.     2367
14.Škoula RudolfCharvát Petr     3177
15.Dočekal PavelKřižka Zdeněk     3187
16.Pozděch JosefKreml Pavel     3197
17.Škoula RudolfNovák Miroslav ml.     31107
18.Vavřínek DominikCharvát Petr     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovář Dušan01Křižka Zdeněk31
Škoula Rudolf31Kreml Pavel04
Vavřínek Dominik22Novák Miroslav ml.22
Dočekal Pavel31Charvát Petr22
Pozděch Josef12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34616:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Valuch David
 
 
Chvátal Antonín
Valuch Michal
 
 
6-410-783210
2.Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 
Rybecký Marek
Zelinka Pavel
 
 
44-62 3120
3.Valuch DavidChvátal Antonín11-2-9-7 1321
4.Pinda DušanValuch Michal48-88 3131
5.Nešpor Rostislav st.Rybecký Marek768  3041
6.Staněk MichalZelinka Pavel-5-7-9  0342
7.Pinda DušanChvátal Antonín1212-4-9-82343
8.Nešpor Rostislav st.Valuch Michal669  3053
9.Staněk MichalRybecký Marek-3-9-4  0354
10.Valuch DavidZelinka Pavel-11-739-92355
11.Nešpor Rostislav st.Chvátal Antonín413-3-253265
12.Staněk MichalValuch Michal4-11-7-7 1366
13.Valuch DavidRybecký Marek-4-7-4  0367
14.Pinda DušanZelinka Pavel4-4127 3177
15.Staněk MichalChvátal Antonín-5-6-7  0378
16.Valuch DavidValuch Michal-4910-10-42379
17.Pinda DušanRybecký Marek745  3089
18.Nešpor Rostislav st.Zelinka Pavel1085  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valuch David04Chvátal Antonín31
Pinda Dušan31Valuch Michal22
Nešpor Rostislav st.40Rybecký Marek22
Staněk Michal04Zelinka Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Konečný Miroslav
 
 
Kotásková Petra
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
     2301
2.Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
     2302
3.Oláh EduardMlynár Radoslav     3012
4.Vašek ŠtefanKotásková Petra     0313
5.Konečný MiroslavBudiš Tomáš     1314
6.Hrubý PetrJelínek Zdeněk ml.     1315
7.Vašek ŠtefanMlynár Radoslav     3025
8.Konečný MiroslavKotásková Petra     0326
9.Hrubý PetrBudiš Tomáš     2327
10.Oláh EduardJelínek Zdeněk ml.     0328
11.Konečný MiroslavMlynár Radoslav     3138
12.Hrubý PetrKotásková Petra     0339
13.Oláh EduardBudiš Tomáš     3149
14.Vašek ŠtefanJelínek Zdeněk ml.     03410
15.Hrubý PetrMlynár Radoslav     31510
16.Oláh EduardKotásková Petra     31610
17.Komosný MiloslavBudiš Tomáš     03611
18.Konečný MiroslavJelínek Zdeněk ml.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oláh Eduard31Mlynár Radoslav04
Vašek Štefan12Kotásková Petra31
Konečný Miroslav13Budiš Tomáš31
Hrubý Petr13Jelínek Zdeněk ml.40
Komosný Miloslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Roman
Gablas Kamil
 
 
Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 
     1301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
     0302
3.Juras MartinKůřil Pavel ml.     3112
4.Vašík MiroslavIngr David     1313
5.Gablas KamilKůřil Radim     1314
6.Látal RomanKůřil Pavel st.     2315
7.Vašík MiroslavKůřil Pavel ml.     0316
8.Gablas KamilIngr David     3126
9.Látal RomanKůřil Radim     0327
10.Juras MartinKůřil Pavel st.     3137
11.Gablas KamilKůřil Pavel ml.     1338
12.Látal RomanIngr David     0339
13.Juras MartinKůřil Radim     3149
14.Vašík MiroslavKůřil Pavel st.     03410
15.Látal RomanKůřil Pavel ml.     03411
16.Juras MartinIngr David     23412
17.Vašík MiroslavKůřil Radim     23413
18.Gablas KamilKůřil Pavel st.     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juras Martin31Kůřil Pavel ml.31
Vašík Miroslav04Ingr David31
Gablas Kamil22Kůřil Radim31
Látal Roman04Kůřil Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Mikulčík Libor
 
 
Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
     3010
2.Novák Radek
Chvátal Petr
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
     0311
3.Dohnálek PetrJakubíček Vlastimil     3221
4.Mikulčík LiborKalod Radek st.     2322
5.Chvátal PetrKojecký Jaroslav     2323
6.Novák RadekTihlařík Ondřej     3133
7.Mikulčík LiborJakubíček Vlastimil     0334
8.Chvátal PetrKalod Radek st.     0335
9.Novák RadekKojecký Jaroslav     3045
10.Dohnálek PetrTihlařík Ondřej     3055
11.Chvátal PetrJakubíček Vlastimil     3165
12.Novák RadekKalod Radek st.     0366
13.Dohnálek PetrKojecký Jaroslav     3076
14.Mikulčík LiborTihlařík Ondřej     3086
15.Novák RadekJakubíček Vlastimil     0387
16.Dohnálek PetrKalod Radek st.     0388
17.Mikulčík LiborKojecký Jaroslav     3098
18.Chvátal PetrTihlařík Ondřej     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnálek Petr31Jakubíček Vlastimil22
Mikulčík Libor22Kalod Radek st.40
Chvátal Petr22Kojecký Jaroslav13
Novák Radek22Tihlařík Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43642:705TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Martinek Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
979  3010
2.Hradil Kryštof
Kordula Petr
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Orel Eduard
 
 
5-129-8-112311
3.Hradil KryštofOrel Eduard-4-9-10  0312
4.Kordula PetrGrabovský Jaroslav ml.-98-6-13 1313
5.Charvát Vít st.Martinek Tomáš-8-88-8 1314
6.Hrbáček MilanŽajdlík Ludvík86-77 3124
7.Kordula PetrOrel Eduard-3-11-2  0325
8.Charvát Vít st.Grabovský Jaroslav ml.-89-7663235
9.Hrbáček MilanMartinek Tomáš9-8-910-112336
10.Hradil KryštofŽajdlík Ludvík-8-9-9  0337
11.Charvát Vít st.Orel Eduard-4887 3147
12.Hrbáček MilanGrabovský Jaroslav ml.-75-10-8 1348
13.Hradil KryštofMartinek Tomáš-7-9-8  0349
14.Kordula PetrŽajdlík Ludvík-8-5-7  03410
15.Hrbáček MilanOrel Eduard-106-78-723411
16.Hradil KryštofGrabovský Jaroslav ml.-5999 31511
17.Kordula PetrMartinek Tomáš-59-7-7 13512
18.Charvát Vít st.Žajdlík Ludvík7-89-6632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof13Orel Eduard31
Kordula Petr04Grabovský Jaroslav ml.22
Charvát Vít st.31Martinek Tomáš40
Hrbáček Milan13Žajdlík Ludvík22
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy