Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:11 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Pavel
Kotásková Petra
 
 
Křižka Zdeněk
Fišman Jan
 
 
     3010
2.Chludil Radek
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
     3020
3.Horák PavelCharvát Petr     0321
4.Jelínek Zdeněk ml.Fišman Jan     3031
5.Chludil RadekKřižka Zdeněk     3041
6.Kotásková PetraBařák Václav     3151
7.Jelínek Zdeněk ml.Charvát Petr     3061
8.Chludil RadekFišman Jan     3071
9.Kotásková PetraKřižka Zdeněk     3081
10.Horák PavelBařák Václav     3191
11.Chludil RadekCharvát Petr     32101
12.Kotásková PetraFišman Jan     31111
13.Horák PavelKřižka Zdeněk     30121
14.Jelínek Zdeněk ml.Bařák Václav     30131
15.Kotásková PetraCharvát Petr     30141
16.Horák PavelFišman Jan     03142
17.Jelínek Zdeněk ml.Křižka Zdeněk     30152
18.Chludil RadekBařák Václav     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Pavel22Charvát Petr13
Jelínek Zdeněk ml.40Fišman Jan13
Chludil Radek40Křižka Zdeněk04
Kotásková Petra40Bařák Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Chvátal Antonín
Zelinka Pavel
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Rybecký Marek
Vymyslický Stanislav st.
 
 
     3020
3.Kůřil RadimRybecký Marek     3030
4.Ingr DavidVymyslický Stanislav st.     3040
5.Kůřil Pavel st.Chvátal Antonín     3150
6.Kůřil Pavel ml.Zelinka Pavel     3160
7.Ingr DavidRybecký Marek     3070
8.Kůřil Pavel st.Vymyslický Stanislav st.     3280
9.Kůřil Pavel ml.Chvátal Antonín     3090
10.Kůřil RadimZelinka Pavel     31100
11.Kůřil Pavel st.Rybecký Marek     30110
12.Kůřil Pavel ml.Vymyslický Stanislav st.     32120
13.Kůřil RadimChvátal Antonín     03121
14.Ingr DavidZelinka Pavel     31131
15.Kůřil Pavel ml.Rybecký Marek     30141
16.Kůřil RadimVymyslický Stanislav st.     23142
17.Ingr DavidChvátal Antonín     31152
18.Kůřil Pavel st.Zelinka Pavel     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim22Rybecký Marek04
Ingr David40Vymyslický Stanislav st.13
Kůřil Pavel st.40Chvátal Antonín13
Kůřil Pavel ml.40Zelinka Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     3010
2.Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
Krakovič Petr
Škoula Rudolf
 
 
     3120
3.Kalod Radek st.Škoula Rudolf     3030
4.Hering RomanKrakovič Petr     3140
5.Jakubíček VlastimilKovář Dušan     2341
6.Kojecký JaroslavDočekal Pavel     0342
7.Hering RomanŠkoula Rudolf     0343
8.Jakubíček VlastimilKrakovič Petr     3053
9.Kojecký JaroslavKovář Dušan     0354
10.Kalod Radek st.Dočekal Pavel     0355
11.Jakubíček VlastimilŠkoula Rudolf     2356
12.Kojecký JaroslavKrakovič Petr     0357
13.Kalod Radek st.Kovář Dušan     3067
14.Hering RomanDočekal Pavel     3277
15.Kojecký JaroslavŠkoula Rudolf     0378
16.Kalod Radek st.Krakovič Petr     3188
17.Hering RomanKovář Dušan     1389
18.Jakubíček VlastimilDočekal Pavel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalod Radek st.31Škoula Rudolf31
Hering Roman22Krakovič Petr13
Jakubíček Vlastimil13Kovář Dušan31
Kojecký Jaroslav04Dočekal Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel Eduard
Pukl Ondřej
 
 
Pinda Dušan
Hubáček Vojtěch
 
 
     3010
2.Žajdlík Ludvík
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     1311
3.Pukl OndřejKůřilová Jana     2312
4.Orel EduardPinda Dušan     3122
5.Grabovský Jaroslav ml.Nešpor Rostislav st.     2323
6.Žajdlík LudvíkHubáček Vojtěch     3033
7.Orel EduardKůřilová Jana     3243
8.Grabovský Jaroslav ml.Pinda Dušan     0344
9.Žajdlík LudvíkNešpor Rostislav st.     2345
10.Pukl OndřejHubáček Vojtěch     3055
11.Grabovský Jaroslav ml.Kůřilová Jana     0356
12.Žajdlík LudvíkPinda Dušan     1357
13.Pukl OndřejNešpor Rostislav st.     3067
14.Orel EduardStaněk Michal     3077
15.Žajdlík LudvíkKůřilová Jana     0378
16.Pukl OndřejPinda Dušan     2379
17.Orel EduardNešpor Rostislav st.     3189
18.Grabovský Jaroslav ml.Staněk Michal     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pukl Ondřej22Kůřilová Jana31
Orel Eduard40Pinda Dušan31
Grabovský Jaroslav ml.13Nešpor Rostislav st.22
Žajdlík Ludvík13Hubáček Vojtěch02
   Staněk Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:27707:646SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Oláh Eduard
Konečný Miroslav
 
 
8-398 3110
2.Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
7146  3020
3.Kuchařič Jiří ml.Konečný Miroslav666  3030
4.Charvát Vít st.Oláh Eduard778  3040
5.Hradil KryštofKomosný Miloslav5-7-88113250
6.Hrbáček MilanHrubý Petr7-1037 3160
7.Charvát Vít st.Konečný Miroslav8-5-79-52361
8.Hradil KryštofOláh Eduard-8-9-5  0362
9.Hrbáček MilanKomosný Miloslav7-78-863272
10.Kuchařič Jiří ml.Hrubý Petr-65-7693282
11.Hradil KryštofKonečný Miroslav-68510 3192
12.Hrbáček MilanOláh Eduard-6668 31102
13.Kuchařič Jiří ml.Komosný Miloslav9-699 31112
14.Charvát Vít st.Hrubý Petr97-1010 31122
15.Hrbáček MilanKonečný Miroslav8-710-8832132
16.Kuchařič Jiří ml.Oláh Eduard77-4-6-823133
17.Charvát Vít st.Komosný Miloslav-8-9-7  03134
18.Hradil KryštofHrubý Petr-101054 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchařič Jiří ml.31Konečný Miroslav13
Charvát Vít st.22Oláh Eduard22
Hradil Kryštof31Komosný Miloslav13
Hrbáček Milan40Hrubý Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
Juras Martin
Látal Roman
 
 
     3010
2.Urban Marek
Dohnálek Petr
 
 
Juras Antonín
Růčka Pavel
 
 
     3020
3.Novák RadekLátal Roman     3030
4.Mikulčík LiborGablas Kamil     3140
5.Dohnálek PetrRůčka Pavel     3050
6.Urban MarekJuras Martin     3260
7.Mikulčík LiborLátal Roman     3170
8.Dohnálek PetrGablas Kamil     3080
9.Urban MarekRůčka Pavel     3190
10.Novák RadekJuras Martin     30100
11.Dohnálek PetrLátal Roman     30110
12.Urban MarekGablas Kamil     30120
13.Novák RadekRůčka Pavel     30130
14.Mikulčík LiborJuras Martin     03131
15.Urban MarekLátal Roman     03132
16.Novák RadekGablas Kamil     30142
17.Mikulčík LiborRůčka Pavel     30152
18.Dohnálek PetrJuras Martin     23153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Radek40Látal Roman13
Mikulčík Libor31Gablas Kamil04
Dohnálek Petr31Růčka Pavel04
Urban Marek31Juras Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS