Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
Kordula Petr
Hradil Kryštof
 
 
     3220
3.Charvát PetrCharvát Vít st.     2321
4.Bařák VáclavKordula Petr     3131
5.Kreml PavelHradil Kryštof     0332
6.Fišman JanWO    3042
7.Bařák VáclavCharvát Vít st.     1343
8.Kreml PavelKordula Petr     3053
9.Fišman JanHradil Kryštof     3263
10.Charvát PetrWO    3073
11.Kreml PavelCharvát Vít st.     2374
12.Fišman JanKordula Petr     3084
13.Charvát PetrHradil Kryštof     3094
14.Bařák VáclavWO    30104
15.Fišman JanCharvát Vít st.     03105
16.Charvát PetrKordula Petr     30115
17.Bařák VáclavHradil Kryštof     03116
18.Kreml PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Charvát Petr21Charvát Vít st.40
Bařák Václav12Kordula Petr04
Kreml Pavel12Hradil Kryštof22
Fišman Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav ml.
Bureš Martin
 
 
Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
     1301
2.Teturová Barbora
Žajdlík Ludvík
 
 
Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
     3011
3.Grabovský Jaroslav ml.Novák Radek     1312
4.Teturová BarboraMikulčík Libor     0313
5.Bureš MartinChvátal Petr     3223
6.Žajdlík LudvíkNovák Miroslav st.     3033
7.Teturová BarboraNovák Radek     0334
8.Bureš MartinMikulčík Libor     3044
9.Žajdlík LudvíkChvátal Petr     3154
10.Grabovský Jaroslav ml.Novák Miroslav st.     3164
11.Bureš MartinNovák Radek     0365
12.Žajdlík LudvíkMikulčík Libor     1366
13.Grabovský Jaroslav ml.Chvátal Petr     0367
14.Teturová BarboraNovák Miroslav st.     2368
15.Žajdlík LudvíkNovák Radek     1369
16.Grabovský Jaroslav ml.Mikulčík Libor     3179
17.Teturová BarboraChvátal Petr     3189
18.Bureš MartinNovák Miroslav st.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grabovský Jaroslav ml.22Novák Radek40
Teturová Barbora13Mikulčík Libor22
Bureš Martin22Chvátal Petr13
Žajdlík Ludvík22Novák Miroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13669:490SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
Gablas Kamil
Vašík Miroslav
 
 
668  3010
2.Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
Juras Martin
Kopčil Miloslav
 
 
4107  3020
3.Tihlařík OndřejKopčil Miloslav949  3030
4.Kalod Radek st.Juras Martin4-9109 3140
5.Jakubíček VlastimilLátal Roman1087  3050
6.Kojecký JaroslavGablas Kamil-555-3-102351
7.Kalod Radek st.Kopčil Miloslav587  3061
8.Jakubíček VlastimilJuras Martin-10-9111073271
9.Kojecký JaroslavLátal Roman6-9-8-9 1372
10.Tihlařík OndřejGablas Kamil763  3082
11.Jakubíček VlastimilKopčil Miloslav655  3092
12.Kojecký JaroslavVašík Miroslav4-997 31102
13.Tihlařík OndřejLátal Roman1041  30112
14.Kalod Radek st.Gablas Kamil-7699 31122
15.Kojecký JaroslavKopčil Miloslav677  30132
16.Tihlařík OndřejVašík Miroslav296  30142
17.Kalod Radek st.Látal Roman976  30152
18.Jakubíček VlastimilGablas Kamil-3-1039732162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tihlařík Ondřej40Kopčil Miloslav04
Kalod Radek st.40Juras Martin02
Jakubíček Vlastimil40Látal Roman13
Kojecký Jaroslav22Gablas Kamil13
   Vašík Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:44 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Komosný Miloslav
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     0301
2.Konečný Miroslav
Hrubý Petr
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0302
3.Oláh EduardKůřil Pavel ml.     1303
4.Komosný MiloslavIngr David     0304
5.Hrubý PetrKůřil Radim     1305
6.Konečný MiroslavKůřil Pavel st.     1306
7.Komosný MiloslavKůřil Pavel ml.     0307
8.Hrubý PetrIngr David     2308
9.Konečný MiroslavKůřil Radim     1309
10.Oláh EduardKůřil Pavel st.     03010
11.Hrubý PetrKůřil Pavel ml.     32110
12.Konečný MiroslavIngr David     30210
13.Oláh EduardKůřil Radim     23211
14.Komosný MiloslavKůřil Pavel st.     13212
15.Konečný MiroslavKůřil Pavel ml.     23213
16.Oláh EduardIngr David     30313
17.Komosný MiloslavKůřil Radim     13314
18.Hrubý PetrKůřil Pavel st.     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oláh Eduard13Kůřil Pavel ml.31
Komosný Miloslav04Ingr David22
Hrubý Petr22Kůřil Radim40
Konečný Miroslav13Kůřil Pavel st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 
     3010
2.Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
Nešpor Rostislav st.
Pinda Dušan
 
 
     3120
3.Kotásková PetraPinda Dušan     2321
4.Mlynár RadoslavHubáček Vojtěch     3131
5.Budiš TomášNešpor Rostislav st.     2332
6.Jelínek Zdeněk ml.Valuch David     3042
7.Mlynár RadoslavPinda Dušan     0343
8.Budiš TomášHubáček Vojtěch     3053
9.Jelínek Zdeněk ml.Nešpor Rostislav st.     3063
10.Kotásková PetraValuch David     3073
11.Budiš TomášPinda Dušan     3283
12.Jelínek Zdeněk ml.Hubáček Vojtěch     3093
13.Kotásková PetraNešpor Rostislav st.     1394
14.Mlynár RadoslavValuch David     30104
15.Jelínek Zdeněk ml.Pinda Dušan     31114
16.Kotásková PetraHubáček Vojtěch     30124
17.Mlynár RadoslavNešpor Rostislav st.     13125
18.Budiš TomášValuch David     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotásková Petra22Pinda Dušan22
Mlynár Radoslav22Hubáček Vojtěch04
Budiš Tomáš31Nešpor Rostislav st.31
Jelínek Zdeněk ml.40Valuch David04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybecký Marek
Zelinka Pavel
 
 
Pozděch Josef
Vavřínek Dominik
 
 
     2301
2.Valuch Michal
Chvátal Antonín
 
 
Dočekal Pavel
Škoula Rudolf
 
 
     1302
3.Rybecký MarekPozděch Josef     3112
4.Valuch MichalVavřínek Dominik     1313
5.Zelinka PavelŠkoula Rudolf     1314
6.Chvátal AntonínDočekal Pavel     3124
7.Valuch MichalPozděch Josef     3234
8.Zelinka PavelVavřínek Dominik     0335
9.Chvátal AntonínŠkoula Rudolf     1336
10.Rybecký MarekDočekal Pavel     3046
11.Zelinka PavelPozděch Josef     2347
12.Chvátal AntonínVavřínek Dominik     0348
13.Rybecký MarekŠkoula Rudolf     0349
14.Valuch MichalDočekal Pavel     13410
15.Chvátal AntonínPozděch Josef     31510
16.Rybecký MarekVavřínek Dominik     23511
17.Valuch MichalŠkoula Rudolf     30611
18.Zelinka PavelDočekal Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rybecký Marek22Pozděch Josef13
Valuch Michal22Vavřínek Dominik40
Zelinka Pavel04Škoula Rudolf31
Chvátal Antonín22Dočekal Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy