Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valuch Michal
Chvátal Antonín
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     3010
2.Rybecký Marek
Drábek Milan
 
 
Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
     3120
3.Valuch MichalCharvát Petr     3030
4.Chvátal AntonínFišman Jan     3140
5.Rybecký MarekKreml Pavel     3050
6.Drábek MilanKřižka Zdeněk     3260
7.Chvátal AntonínCharvát Petr     2361
8.Rybecký MarekFišman Jan     3271
9.Drábek MilanKreml Pavel     3181
10.Valuch MichalKřižka Zdeněk     3191
11.Zelinka PavelCharvát Petr     1392
12.Drábek MilanFišman Jan     31102
13.Valuch MichalKreml Pavel     31112
14.Chvátal AntonínKřižka Zdeněk     13113
15.Drábek MilanCharvát Petr     30123
16.Valuch MichalFišman Jan     31133
17.Chvátal AntonínKreml Pavel     30143
18.Zelinka PavelKřižka Zdeněk     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valuch Michal40Charvát Petr22
Chvátal Antonín22Fišman Jan04
Rybecký Marek20Kreml Pavel04
Drábek Milan40Křižka Zdeněk13
Zelinka Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:44 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Pozděch Josef
 
 
Budiš Tomáš
Horák Pavel
 
 
     3210
2.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
     0311
3.Moudrý RostislavKotásková Petra     1312
4.Pozděch JosefJelínek Zdeněk ml.     1313
5.Dočekal PavelBudiš Tomáš     1314
6.Škoula RudolfHorák Pavel     3024
7.Pozděch JosefKotásková Petra     3234
8.Dočekal PavelJelínek Zdeněk ml.     0335
9.Škoula RudolfBudiš Tomáš     3145
10.Moudrý RostislavHorák Pavel     3255
11.Dočekal PavelKotásková Petra     1356
12.Škoula RudolfJelínek Zdeněk ml.     0357
13.Moudrý RostislavBudiš Tomáš     3267
14.Pozděch JosefHorák Pavel     1368
15.Škoula RudolfKotásková Petra     2369
16.Moudrý RostislavJelínek Zdeněk ml.     03610
17.Pozděch JosefBudiš Tomáš     32710
18.Dočekal PavelHorák Pavel     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moudrý Rostislav22Kotásková Petra31
Pozděch Josef22Jelínek Zdeněk ml.40
Dočekal Pavel04Budiš Tomáš13
Škoula Rudolf22Horák Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24641:558Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Okénková Martina
Nešpor Rostislav st.
 
 
Kostelanský Stanislav
Hojač Pavel
 
 
-7-998-62301
2.Staněk Michal
Pinda Dušan
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
-9-5-9  0302
3.Pinda DušanKůřil Pavel ml.-7766 3112
4.Staněk MichalKostelanský Stanislav699  3022
5.Nešpor Rostislav st.Kůřil Radim97-128 3132
6.Okénková MartinaHojač Pavel855  3042
7.Staněk MichalKůřil Pavel ml.-3-7-4  0343
8.Nešpor Rostislav st.Kostelanský Stanislav7812  3053
9.Okénková MartinaKůřil Radim15-9-7-10 1354
10.Pinda DušanHojač Pavel496  3064
11.Nešpor Rostislav st.Kůřil Pavel ml.5-9710 3174
12.Okénková MartinaKostelanský Stanislav843  3084
13.Pinda DušanKůřil Radim8-9119 3194
14.Staněk MichalHojač Pavel-8-5-5  0395
15.Okénková MartinaKůřil Pavel ml.-7891 31105
16.Pinda DušanKostelanský Stanislav3-10210 31115
17.Staněk MichalKůřil Radim-75-11-12 13116
18.Nešpor Rostislav st.Hojač Pavel2610  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pinda Dušan40Kůřil Pavel ml.13
Staněk Michal13Kostelanský Stanislav04
Nešpor Rostislav st.40Kůřil Radim22
Okénková Martina31Hojač Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Miroslav
Hrubý Petr
 
 
Kalod Radek st.
Jakubíček Vlastimil
 
 
     0301
2.Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
     3011
3.Oláh EduardJakubíček Vlastimil     0312
4.Konečný MiroslavKalod Radek st.     1313
5.Hrubý PetrTihlařík Ondřej     3123
6.Vašek ŠtefanKojecký Jaroslav     3233
7.Konečný MiroslavJakubíček Vlastimil     0334
8.Hrubý PetrKalod Radek st.     0335
9.Vašek ŠtefanTihlařík Ondřej     2336
10.Oláh EduardKojecký Jaroslav     3246
11.Hrubý PetrJakubíček Vlastimil     0347
12.Vašek ŠtefanKalod Radek st.     1348
13.Oláh EduardTihlařík Ondřej     3058
14.Konečný MiroslavKojecký Jaroslav     3268
15.Vašek ŠtefanJakubíček Vlastimil     3178
16.Oláh EduardKalod Radek st.     3188
17.Konečný MiroslavTihlařík Ondřej     0389
18.Hrubý PetrKojecký Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Eduard31Jakubíček Vlastimil31
Konečný Miroslav13Kalod Radek st.31
Hrubý Petr22Tihlařík Ondřej22
Vašek Štefan22Kojecký Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:52 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Martin
Látal Roman
 
 
Černý Zdeněk
Bureš Martin
 
 
     0301
2.Juras Antonín
Vašík Miroslav
 
 
Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
     1302
3.Látal RomanČerný Zdeněk     0303
4.Kopčil MiloslavMartinek Tomáš     0304
5.Gablas KamilBureš Martin     0305
6.Juras MartinŽajdlík Ludvík     2306
7.Kopčil MiloslavČerný Zdeněk     1307
8.Gablas KamilMartinek Tomáš     1308
9.Juras MartinBureš Martin     3118
10.Látal RomanŽajdlík Ludvík     2319
11.Gablas KamilČerný Zdeněk     23110
12.Juras MartinMartinek Tomáš     03111
13.Látal RomanBureš Martin     13112
14.Kopčil MiloslavŽajdlík Ludvík     13113
15.Juras MartinČerný Zdeněk     23114
16.Látal RomanMartinek Tomáš     03115
17.Kopčil MiloslavBureš Martin     13116
18.Vašík MiroslavŽajdlík Ludvík     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Látal Roman04Černý Zdeněk40
Kopčil Miloslav04Martinek Tomáš40
Gablas Kamil03Bureš Martin31
Juras Martin13Žajdlík Ludvík40
Vašík Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:37 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Novák Radek
 
 
Charvát Vít st.
Hrbáček Milan
 
 
     0301
2.Novák Miroslav st.
Mikulčík Libor
 
 
Kordula Petr
Šrédl Pavel
 
 
     0302
3.Dohnálek PetrHrbáček Milan     2303
4.Novák RadekŠrédl Pavel     3013
5.Novák Miroslav st.Kordula Petr     1314
6.Mikulčík LiborCharvát Vít st.     0315
7.Novák RadekHrbáček Milan     3025
8.Novák Miroslav st.Šrédl Pavel     0326
9.Mikulčík LiborKordula Petr     0327
10.Dohnálek PetrCharvát Vít st.     3137
11.Novák Miroslav st.Hrbáček Milan     1338
12.Mikulčík LiborŠrédl Pavel     0339
13.Dohnálek PetrKordula Petr     3049
14.Novák RadekCharvát Vít st.     03410
15.Mikulčík LiborHrbáček Milan     03411
16.Dohnálek PetrŠrédl Pavel     30511
17.Novák RadekKordula Petr     30611
18.Novák Miroslav st.Charvát Vít st.     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dohnálek Petr31Hrbáček Milan31
Novák Radek31Šrédl Pavel22
Novák Miroslav st.04Kordula Petr22
Mikulčík Libor04Charvát Vít st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy