Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křižka Zdeněk
Kreml Pavel
 
 
Novák Miroslav st.
Urban Marek
 
 
     3010
2.Charvát Petr
Novák Miroslav ml.
 
 
Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
     0311
3.Charvát PetrDohnálek Petr     0312
4.Novák Miroslav ml.Mikulčík Libor     3122
5.Kreml PavelNovák Miroslav st.     3032
6.Křižka ZdeněkUrban Marek     1333
7.Novák Miroslav ml.Dohnálek Petr     1334
8.Kreml PavelMikulčík Libor     1335
9.Křižka ZdeněkNovák Miroslav st.     1336
10.Charvát PetrUrban Marek     0337
11.Kreml PavelDohnálek Petr     1338
12.Křižka ZdeněkMikulčík Libor     3148
13.Charvát PetrNovák Miroslav st.     3058
14.Novák Miroslav ml.Urban Marek     3268
15.Křižka ZdeněkDohnálek Petr     3278
16.Charvát PetrMikulčík Libor     0379
17.Novák Miroslav ml.Novák Miroslav st.     3289
18.Kreml PavelUrban Marek     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Petr13Dohnálek Petr31
Novák Miroslav ml.31Mikulčík Libor22
Kreml Pavel22Novák Miroslav st.13
Křižka Zdeněk22Urban Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30666:603SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradil Kryštof
Kordula Petr
 
 
Juras Martin
Kopčil Miloslav
 
 
885  3010
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Gablas Kamil
Látal Roman
 
 
789  3020
3.Hradil KryštofLátal Roman-97-7-7 1321
4.Kordula PetrGablas Kamil4-66-8123231
5.Charvát Vít st.Juras Martin-9-8-11  0332
6.Hrbáček MilanKopčil Miloslav9-117-853242
7.Kordula PetrLátal Roman24-11-7-62343
8.Charvát Vít st.Gablas Kamil1085  3053
9.Hrbáček MilanJuras Martin-9-3-9  0354
10.Hradil KryštofKopčil Miloslav8-10-9-10 1355
11.Charvát Vít st.Látal Roman748  3065
12.Hrbáček MilanGablas Kamil-83-10773275
13.Hradil KryštofJuras Martin-8-6-9  0376
14.Kordula PetrKopčil Miloslav584  3086
15.Hrbáček MilanLátal Roman566  3096
16.Hradil KryštofGablas Kamil-91110-10932106
17.Kordula PetrJuras Martin8-6-6-4 13107
18.Charvát Vít st.Kopčil Miloslav5-799 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradil Kryštof13Látal Roman22
Kordula Petr22Gablas Kamil04
Charvát Vít st.31Juras Martin40
Hrbáček Milan31Kopčil Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:15 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teturová Barbora
Žajdlík Ludvík
 
 

 
 
WO    3010
2.Grabovský Jaroslav ml.
Bureš Martin
 
 
Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
     3120
3.Žajdlík LudvíkHřebíček Miroslav     3030
4.Teturová BarboraKomosný Miloslav     3140
5.Grabovský Jaroslav ml.Hrubý Petr     2341
6.Bureš MartinWO    3051
7.Teturová BarboraHřebíček Miroslav     3061
8.Grabovský Jaroslav ml.Komosný Miloslav     3071
9.Bureš MartinHrubý Petr     1372
10.Žajdlík LudvíkWO    3082
11.Grabovský Jaroslav ml.Hřebíček Miroslav     3092
12.Bureš MartinKomosný Miloslav     31102
13.Žajdlík LudvíkHrubý Petr     13103
14.Teturová BarboraWO    30113
15.Bureš MartinHřebíček Miroslav     30123
16.Žajdlík LudvíkKomosný Miloslav     30133
17.Teturová BarboraHrubý Petr     03134
18.Grabovský Jaroslav ml.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žajdlík Ludvík21Hřebíček Miroslav04
Teturová Barbora21Komosný Miloslav04
Grabovský Jaroslav ml.21Hrubý Petr40
Bureš Martin21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28653:595SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
Pinda Dušan
Zelinka Vlastimil
 
 
-710-61393210
2.Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
Nešpor Rostislav st.
Okénková Martina
 
 
1058  3020
3.Tihlařík OndřejPinda Dušan-7-210-2 1321
4.Kalod Radek st.Okénková Martina7-999 3131
5.Jakubíček VlastimilNešpor Rostislav st.-9-109-5 1332
6.Kojecký JaroslavZelinka Vlastimil551  3042
7.Kalod Radek st.Pinda Dušan-9-8-10  0343
8.Jakubíček VlastimilOkénková Martina-98-3563253
9.Kojecký JaroslavNešpor Rostislav st.4-8-9-5 1354
10.Tihlařík OndřejZelinka Vlastimil637  3064
11.Jakubíček VlastimilPinda Dušan6-889 3174
12.Kojecký JaroslavOkénková Martina8-3-55-32375
13.Tihlařík OndřejNešpor Rostislav st.-108-2563285
14.Kalod Radek st.Zelinka Vlastimil525  3095
15.Kojecký JaroslavPinda Dušan-10-6-10  0396
16.Tihlařík OndřejOkénková Martina-109-712732106
17.Kalod Radek st.Nešpor Rostislav st.989  30116
18.Jakubíček VlastimilZelinka Vlastimil533  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tihlařík Ondřej31Pinda Dušan31
Kalod Radek st.31Okénková Martina13
Jakubíček Vlastimil31Nešpor Rostislav st.22
Kojecký Jaroslav13Zelinka Vlastimil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Vavřínek Dominik
Šikuta Michal
 
 
     3210
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Dočekal Pavel
Moudrý Rostislav
 
 
     3120
3.Kůřil RadimMoudrý Rostislav     3030
4.Ingr DavidŠikuta Michal     3040
5.Kůřil Pavel st.Vavřínek Dominik     3050
6.Kůřil Pavel ml.Dočekal Pavel     2351
7.Ingr DavidMoudrý Rostislav     3061
8.Kůřil Pavel st.Šikuta Michal     3071
9.Kůřil Pavel ml.Vavřínek Dominik     1372
10.Kůřil RadimDočekal Pavel     0373
11.Kůřil Pavel st.Moudrý Rostislav     3183
12.Kůřil Pavel ml.Šikuta Michal     3093
13.Kůřil RadimVavřínek Dominik     32103
14.Hojač PavelDočekal Pavel     03104
15.Kůřil Pavel ml.Moudrý Rostislav     31114
16.Kůřil RadimŠikuta Michal     31124
17.Hojač PavelVavřínek Dominik     03125
18.Kůřil Pavel st.Dočekal Pavel     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim31Moudrý Rostislav04
Ingr David20Šikuta Michal04
Kůřil Pavel st.31Vavřínek Dominik22
Kůřil Pavel ml.22Dočekal Pavel40
Hojač Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
Chvátal Antonín
Příkaský Libor
 
 
     1301
2.Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
Zelinka Pavel
Rybecký Marek
 
 
     3111
3.Kotásková PetraChvátal Antonín     0312
4.Budiš TomášZelinka Pavel     0313
5.Jelínek Zdeněk ml.Příkaský Libor     3023
6.Mlynár RadoslavRybecký Marek     2324
7.Budiš TomášChvátal Antonín     3034
8.Jelínek Zdeněk ml.Zelinka Pavel     3044
9.Mlynár RadoslavPříkaský Libor     3154
10.Kotásková PetraRybecký Marek     3264
11.Jelínek Zdeněk ml.Chvátal Antonín     3074
12.Mlynár RadoslavZelinka Pavel     3284
13.Kotásková PetraPříkaský Libor     3094
14.Budiš TomášRybecký Marek     1395
15.Mlynár RadoslavChvátal Antonín     2396
16.Kotásková PetraZelinka Pavel     30106
17.Budiš TomášPříkaský Libor     03107
18.Jelínek Zdeněk ml.Rybecký Marek     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotásková Petra31Chvátal Antonín22
Budiš Tomáš13Zelinka Pavel13
Jelínek Zdeněk ml.40Příkaský Libor13
Mlynár Radoslav22Rybecký Marek22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy