Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     3020
3.Kůřil RadimFišman Jan     3030
4.Ingr DavidCharvát Petr     3240
5.Kůřil Pavel st.Kreml Pavel     3150
6.Kůřil Pavel ml.WO    3060
7.Ingr DavidFišman Jan     3270
8.Kůřil Pavel st.Charvát Petr     2371
9.Kůřil Pavel ml.Kreml Pavel     3281
10.Kůřil RadimWO    3091
11.Kůřil Pavel st.Fišman Jan     0392
12.Kůřil Pavel ml.Charvát Petr     32102
13.Kůřil RadimKreml Pavel     30112
14.Ingr DavidWO    30122
15.Kůřil Pavel ml.Fišman Jan     31132
16.Kůřil RadimCharvát Petr     32142
17.Ingr DavidKreml Pavel     30152
18.Kůřil Pavel st.WO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kůřil Radim30Fišman Jan13
Ingr David30Charvát Petr13
Kůřil Pavel st.12Kreml Pavel04
Kůřil Pavel ml.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
     3010
2.Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Chludil Radek
 
 
     0311
3.Kalod Radek st.Chludil Radek     1312
4.Hering RomanJelínek Zdeněk ml.     0313
5.Jakubíček VlastimilKotásková Petra     3123
6.Kojecký JaroslavBudiš Tomáš     3233
7.Hering RomanChludil Radek     1334
8.Jakubíček VlastimilJelínek Zdeněk ml.     1335
9.Kojecký JaroslavKotásková Petra     0336
10.Kalod Radek st.Mlynár Radoslav     3046
11.Jakubíček VlastimilChludil Radek     3056
12.Kojecký JaroslavJelínek Zdeněk ml.     0357
13.Kalod Radek st.Kotásková Petra     3167
14.Hering RomanMlynár Radoslav     3077
15.Kojecký JaroslavChludil Radek     0378
16.Kalod Radek st.Jelínek Zdeněk ml.     1379
17.Hering RomanKotásková Petra     3289
18.Jakubíček VlastimilMlynár Radoslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalod Radek st.22Chludil Radek31
Hering Roman22Jelínek Zdeněk ml.40
Jakubíček Vlastimil31Kotásková Petra13
Kojecký Jaroslav13Budiš Tomáš01
   Mlynár Radoslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Svoboda Jakub
 
 
Valuch Michal
Rybecký Jakub
 
 
     1301
2.Teturová Barbora
Martinek Tomáš
 
 
Chvátal Antonín
Zelinka Pavel
 
 
     1302
3.Svoboda JakubRybecký Jakub     3012
4.Teturová BarboraValuch Michal     2313
5.Martinek TomášChvátal Antonín     3223
6.Žajdlík LudvíkZelinka Pavel     3233
7.Teturová BarboraRybecký Jakub     1334
8.Martinek TomášValuch Michal     3044
9.Žajdlík LudvíkChvátal Antonín     3154
10.Svoboda JakubZelinka Pavel     0355
11.Martinek TomášRybecký Jakub     3065
12.Žajdlík LudvíkValuch Michal     3075
13.Svoboda JakubChvátal Antonín     0376
14.Teturová BarboraZelinka Pavel     2377
15.Žajdlík LudvíkRybecký Jakub     3187
16.Svoboda JakubValuch Michal     0388
17.Teturová BarboraChvátal Antonín     3098
18.Martinek TomášZelinka Pavel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Jakub13Rybecký Jakub13
Teturová Barbora13Valuch Michal22
Martinek Tomáš40Chvátal Antonín13
Žajdlík Ludvík40Zelinka Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30664:644SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Mikeska Jaroslav st.
Werner Jan
 
 
-9677 3110
2.Kordula Petr
Hradil Kryštof
 
 
Krakovič Petr
Škoula Rudolf
 
 
-64-8-5 1311
3.Kordula PetrWerner Jan-5898 3121
4.Hrbáček MilanMikeska Jaroslav st.1488  3031
5.Hradil KryštofKrakovič Petr-6-11-9  0332
6.Charvát Vít st.Škoula Rudolf7-8-5543242
7.Hrbáček MilanWerner Jan-81096 3152
8.Hradil KryštofMikeska Jaroslav st.-588-5103262
9.Charvát Vít st.Krakovič Petr69-7-8123272
10.Kordula PetrŠkoula Rudolf-5-7-8  0373
11.Hradil KryštofWerner Jan9-9-7673283
12.Charvát Vít st.Mikeska Jaroslav st.6108  3093
13.Kordula PetrKrakovič Petr79-6-4-92394
14.Hrbáček MilanŠkoula Rudolf878  30104
15.Charvát Vít st.Werner Jan8710  30114
16.Kuchařič Jiří ml.Mikeska Jaroslav st.38-99 31124
17.Hrbáček MilanKrakovič Petr-6-9-7  03125
18.Hradil KryštofŠkoula Rudolf9-6-7-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr12Werner Jan04
Hrbáček Milan31Mikeska Jaroslav st.04
Hradil Kryštof22Krakovič Petr31
Charvát Vít st.40Škoula Rudolf22
Kuchařič Jiří ml.10   
Střídání domácích : Kuchařič Jiří ml. za Kordula Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
Pinda Dušan
Okénková Martina
 
 
     3110
2.Dohnálek Petr
Urban Marek
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     3120
3.Urban MarekKůřilová Jana     3030
4.Mikulčík LiborPinda Dušan     3040
5.Dohnálek PetrNešpor Rostislav st.     3150
6.Novák RadekOkénková Martina     3060
7.Mikulčík LiborKůřilová Jana     3070
8.Dohnálek PetrPinda Dušan     3080
9.Novák RadekNešpor Rostislav st.     3090
10.Urban MarekOkénková Martina     32100
11.Dohnálek PetrKůřilová Jana     30110
12.Novák RadekPinda Dušan     30120
13.Urban MarekNešpor Rostislav st.     32130
14.Mikulčík LiborOkénková Martina     03131
15.Novák RadekKůřilová Jana     32141
16.Urban MarekPinda Dušan     31151
17.Mikulčík LiborNešpor Rostislav st.     32161
18.Dohnálek PetrOkénková Martina     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Marek40Kůřilová Jana04
Mikulčík Libor31Pinda Dušan04
Dohnálek Petr40Nešpor Rostislav st.04
Novák Radek40Okénková Martina13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Martin
Látal Roman
 
 
Oláh Eduard
Komosný Miloslav
 
 
     3010
2.Růčka Pavel
Juras Antonín
 
 
Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
     1311
3.Látal RomanOláh Eduard     1312
4.Juras MartinMikula Ján     3222
5.Růčka PavelKomosný Miloslav     3032
6.Juras AntonínKonečný Miroslav     1333
7.Juras MartinOláh Eduard     3243
8.Růčka PavelMikula Ján     0344
9.Juras AntonínKomosný Miloslav     3254
10.Látal RomanKonečný Miroslav     3064
11.Růčka PavelOláh Eduard     0365
12.Juras AntonínMikula Ján     3275
13.Látal RomanKomosný Miloslav     3085
14.Juras MartinKonečný Miroslav     3095
15.Juras AntonínOláh Eduard     0396
16.Látal RomanMikula Ján     2397
17.Juras MartinKomosný Miloslav     31107
18.Růčka PavelKonečný Miroslav     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman22Oláh Eduard31
Juras Martin40Mikula Ján22
Růčka Pavel13Komosný Miloslav04
Juras Antonín22Konečný Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy