Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařák Václav
Charvát Petr
 
 
Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
     2301
2.Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
Hrubý Petr
Konečný Miroslav
 
 
     1302
3.Charvát PetrOláh Eduard     3112
4.Fišman JanHrubý Petr     3122
5.Kreml PavelKonečný Miroslav     3032
6.Bařák VáclavVašek Štefan     3142
7.Fišman JanOláh Eduard     0343
8.Kreml PavelHrubý Petr     3153
9.Bařák VáclavKonečný Miroslav     3063
10.Charvát PetrVašek Štefan     3173
11.Kreml PavelOláh Eduard     1374
12.Bařák VáclavHrubý Petr     3184
13.Charvát PetrKonečný Miroslav     3294
14.Fišman JanKomosný Miloslav     30104
15.Bařák VáclavOláh Eduard     31114
16.Charvát PetrHrubý Petr     31124
17.Fišman JanKonečný Miroslav     30134
18.Kreml PavelKomosný Miloslav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charvát Petr40Oláh Eduard22
Fišman Jan31Hrubý Petr04
Kreml Pavel31Konečný Miroslav04
Bařák Václav40Vašek Štefan02
   Komosný Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:20640:547Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinda Dušan
Okénková Martina
 
 
Juras Antonín
Gablas Kamil
 
 
985  3010
2.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Juras Pavel
Látal Roman
 
 
6138  3020
3.Kůřilová JanaJuras Pavel-81-13-8 1321
4.Pinda DušanGablas Kamil-7855 3131
5.Nešpor Rostislav st.Juras Antonín1116  3041
6.Okénková MartinaLátal Roman888  3051
7.Pinda DušanJuras Pavel-88-912-42352
8.Nešpor Rostislav st.Gablas Kamil1067  3062
9.Okénková MartinaJuras Antonín567  3072
10.Kůřilová JanaLátal Roman478  3082
11.Nešpor Rostislav st.Juras Pavel-5-155-102383
12.Okénková MartinaGablas Kamil51010  3093
13.Kůřilová JanaJuras Antonín774  30103
14.Pinda DušanLátal Roman-148-7-3 13104
15.Okénková MartinaJuras Pavel-14-7-8  03105
16.Staněk MichalGablas Kamil-10-6-6  03106
17.Pinda DušanJuras Antonín159-99 31116
18.Nešpor Rostislav st.Látal Roman1296  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřilová Jana21Juras Pavel40
Pinda Dušan22Gablas Kamil13
Nešpor Rostislav st.31Juras Antonín04
Okénková Martina31Látal Roman13
Staněk Michal01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Vavřínek Zdeněk
 
 
Urban Marek
Dohnálek Petr
 
 
     0301
2.Krakovič Petr
Škoula Rudolf
 
 
Novák Radek
Mikulčík Libor
 
 
     3211
3.Krakovič PetrDohnálek Petr     2312
4.Škoula RudolfMikulčík Libor     0313
5.Dočekal PavelUrban Marek     1314
6.Vavřínek ZdeněkNovák Radek     0315
7.Škoula RudolfDohnálek Petr     3225
8.Dočekal PavelMikulčík Libor     2326
9.Vavřínek ZdeněkUrban Marek     0327
10.Krakovič PetrNovák Radek     0328
11.Dočekal PavelDohnálek Petr     1329
12.Moudrý RostislavMikulčík Libor     03210
13.Krakovič PetrUrban Marek     31310
14.Škoula RudolfNovák Radek     03311
15.Moudrý RostislavDohnálek Petr     03312
16.Krakovič PetrMikulčík Libor     23313
17.Škoula RudolfUrban Marek     13314
18.Dočekal PavelNovák Radek     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krakovič Petr13Dohnálek Petr31
Škoula Rudolf13Mikulčík Libor40
Dočekal Pavel13Urban Marek31
Vavřínek Zdeněk02Novák Radek31
Moudrý Rostislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín
Zelinka Pavel
 
 
Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
     0301
2.Valuch Michal
Rybecký Marek
 
 
Hrubý Otto
Hradil Kryštof
 
 
     3111
3.Rybecký MarekHrbáček Milan     3221
4.Zelinka PavelHrubý Otto     3131
5.Valuch MichalCharvát Vít st.     1332
6.Chvátal AntonínHradil Kryštof     0333
7.Zelinka PavelHrbáček Milan     0334
8.Valuch MichalHrubý Otto     1335
9.Chvátal AntonínCharvát Vít st.     0336
10.Rybecký MarekHradil Kryštof     3246
11.Valuch MichalHrbáček Milan     3256
12.Chvátal AntonínHrubý Otto     1357
13.Rybecký MarekCharvát Vít st.     0358
14.Zelinka PavelHradil Kryštof     1359
15.Chvátal AntonínHrbáček Milan     23510
16.Rybecký MarekHrubý Otto     13511
17.Zelinka PavelCharvát Vít st.     30611
18.Valuch MichalHradil Kryštof     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybecký Marek22Hrbáček Milan22
Zelinka Pavel22Hrubý Otto31
Valuch Michal13Charvát Vít st.31
Chvátal Antonín04Hradil Kryštof31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Budiš Tomáš
 
 
Žajdlík Ludvík
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
     3010
2.Chludil Radek
Jelínek Zdeněk ml.
 
 
Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
     3120
3.Budiš TomášGrabovský Jaroslav ml.     0321
4.Kotásková PetraOrel Eduard     1322
5.Jelínek Zdeněk ml.Pukl Ondřej     3132
6.Chludil RadekŽajdlík Ludvík     3142
7.Kotásková PetraGrabovský Jaroslav ml.     3152
8.Jelínek Zdeněk ml.Orel Eduard     3262
9.Chludil RadekPukl Ondřej     3272
10.Budiš Tomᚎajdlík Ludvík     1373
11.Jelínek Zdeněk ml.Grabovský Jaroslav ml.     3083
12.Chludil RadekOrel Eduard     3093
13.Budiš TomášPukl Ondřej     32103
14.Kotásková PetraŽajdlík Ludvík     13104
15.Chludil RadekGrabovský Jaroslav ml.     30114
16.Budiš TomášOrel Eduard     13115
17.Kotásková PetraPukl Ondřej     03116
18.Jelínek Zdeněk ml.Žajdlík Ludvík     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budiš Tomáš13Grabovský Jaroslav ml.13
Kotásková Petra13Orel Eduard22
Jelínek Zdeněk ml.40Pukl Ondřej13
Chludil Radek40Žajdlík Ludvík22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:19 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Kalod Radek ml.
Kojecký Jaroslav
 
 
     3020
3.Kůřil RadimKalod Radek ml.     3130
4.Ingr DavidKojecký Jaroslav     3040
5.Kůřil Pavel st.Hering Roman     1341
6.Kůřil Pavel ml.Kalod Radek st.     3151
7.Ingr DavidKalod Radek ml.     3061
8.Kůřil Pavel st.Kojecký Jaroslav     3071
9.Kůřil Pavel ml.Hering Roman     2372
10.Kůřil RadimKalod Radek st.     3282
11.Kůřil Pavel st.Kalod Radek ml.     3092
12.Kůřil Pavel ml.Kojecký Jaroslav     31102
13.Kůřil RadimHering Roman     32112
14.Ingr DavidKalod Radek st.     23113
15.Kůřil Pavel ml.Kalod Radek ml.     30123
16.Kůřil RadimKojecký Jaroslav     30133
17.Ingr DavidHering Roman     30143
18.Kůřil Pavel st.Kalod Radek st.     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim40Kalod Radek ml.04
Ingr David31Kojecký Jaroslav04
Kůřil Pavel st.31Hering Roman22
Kůřil Pavel ml.31Kalod Radek st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS