Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:25 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
Křižka Zdeněk
Charvát Petr
 
 
     0301
2.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Fišman Jan
Bařák Václav
 
 
     3011
3.Kalod Radek st.Charvát Petr     3121
4.Hering RomanKřižka Zdeněk     3131
5.Jakubíček VlastimilFišman Jan     3041
6.Kojecký JaroslavBařák Václav     3151
7.Hering RomanCharvát Petr     3161
8.Jakubíček VlastimilKřižka Zdeněk     3071
9.Kojecký JaroslavFišman Jan     0372
10.Kalod Radek st.Bařák Václav     3182
11.Jakubíček VlastimilCharvát Petr     3192
12.Kojecký JaroslavKřižka Zdeněk     0393
13.Kalod Radek st.Fišman Jan     32103
14.Hering RomanBařák Václav     31113
15.Kojecký JaroslavCharvát Petr     03114
16.Kalod Radek st.Křižka Zdeněk     32124
17.Hering RomanFišman Jan     31134
18.Jakubíček VlastimilBařák Václav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalod Radek st.40Charvát Petr13
Hering Roman40Křižka Zdeněk13
Jakubíček Vlastimil40Fišman Jan13
Kojecký Jaroslav13Bařák Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pukl Ondřej
Orel Eduard
 
 
Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 
     3010
2.Bureš Martin
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
     0311
3.Pukl OndřejKůřil Pavel ml.     3121
4.Grabovský Jaroslav ml.Ingr David     0322
5.Bureš MartinKůřil Radim     1323
6.Orel EduardKůřil Pavel st.     2324
7.Grabovský Jaroslav ml.Kůřil Pavel ml.     0325
8.Bureš MartinIngr David     1326
9.Orel EduardKůřil Radim     1327
10.Pukl OndřejKůřil Pavel st.     2328
11.Bureš MartinKůřil Pavel ml.     3238
12.Orel EduardIngr David     3148
13.Pukl OndřejKůřil Radim     0349
14.Grabovský Jaroslav ml.Kůřil Pavel st.     3159
15.Orel EduardKůřil Pavel ml.     3069
16.Pukl OndřejIngr David     03610
17.Grabovský Jaroslav ml.Kůřil Radim     13611
18.Bureš MartinKůřil Pavel st.     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pukl Ondřej13Kůřil Pavel ml.13
Grabovský Jaroslav ml.13Ingr David31
Bureš Martin22Kůřil Radim40
Orel Eduard22Kůřil Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Mlynár Radoslav
Cuták Jaroslav
 
 
     3010
2.Hradil Kryštof
Kordula Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Hradil KryštofMatza Pavel     3230
4.Kordula PetrMlynár Radoslav     1331
5.Hrbáček MilanCuták Jaroslav     3041
6.Charvát Vít st.WO    3051
7.Kordula PetrMatza Pavel     3061
8.Hrbáček MilanMlynár Radoslav     3171
9.Charvát Vít st.Cuták Jaroslav     3081
10.Hradil KryštofWO    3091
11.Hrbáček MilanMatza Pavel     30101
12.Charvát Vít st.Mlynár Radoslav     30111
13.Hradil KryštofCuták Jaroslav     30121
14.Kordula PetrWO    30131
15.Charvát Vít st.Matza Pavel     32141
16.Hradil KryštofMlynár Radoslav     31151
17.Kordula PetrCuták Jaroslav     30161
18.Hrbáček MilanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hradil Kryštof30Matza Pavel04
Kordula Petr21Mlynár Radoslav13
Hrbáček Milan30Cuták Jaroslav04
Charvát Vít st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
Valuch Michal
Rybecký Marek
 
 
     3010
2.Urban Marek
Novák Miroslav st.
 
 
Zelinka Pavel
Chvátal Antonín
 
 
     3120
3.Urban MarekValuch Michal     3030
4.Mikulčík LiborZelinka Pavel     3040
5.Novák RadekChvátal Antonín     3150
6.Novák Miroslav st.Rybecký Marek     3060
7.Mikulčík LiborValuch Michal     3070
8.Novák RadekZelinka Pavel     3080
9.Novák Miroslav st.Chvátal Antonín     1381
10.Urban MarekRybecký Marek     2382
11.Novák RadekValuch Michal     3092
12.Novák Miroslav st.Zelinka Pavel     32102
13.Chvátal PetrChvátal Antonín     03103
14.Mikulčík LiborRybecký Marek     30113
15.Novák Miroslav st.Valuch Michal     13114
16.Chvátal PetrZelinka Pavel     13115
17.Mikulčík LiborChvátal Antonín     13116
18.Novák RadekRybecký Marek     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Marek11Valuch Michal13
Mikulčík Libor31Zelinka Pavel13
Novák Radek40Chvátal Antonín31
Novák Miroslav st.22Rybecký Marek13
Chvátal Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:42 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gablas Kamil
Růčka Pavel
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     1301
2.Juras Pavel
Látal Roman
 
 
Škoula Rudolf
Krakovič Petr
 
 
     3111
3.Látal RomanKrakovič Petr     3121
4.Juras PavelŠkoula Rudolf     3231
5.Juras AntonínKovář Dušan     0332
6.Gablas KamilDočekal Pavel     1333
7.Juras PavelKrakovič Petr     3243
8.Juras AntonínŠkoula Rudolf     0344
9.Gablas KamilKovář Dušan     0345
10.Látal RomanDočekal Pavel     0346
11.Juras AntonínKrakovič Petr     0347
12.Růčka PavelŠkoula Rudolf     1348
13.Látal RomanKovář Dušan     1349
14.Juras PavelDočekal Pavel     3259
15.Růčka PavelKrakovič Petr     13510
16.Látal RomanŠkoula Rudolf     31610
17.Juras PavelKovář Dušan     30710
18.Juras AntonínDočekal Pavel     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman22Krakovič Petr22
Juras Pavel40Škoula Rudolf22
Juras Antonín04Kovář Dušan31
Gablas Kamil02Dočekal Pavel31
Růčka Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     0301
2.Oláh Eduard
Konečný Miroslav
 
 
Pinda Dušan
Staněk Michal
 
 
     0302
3.Oláh EduardKůřilová Jana     0303
4.Konečný MiroslavNešpor Rostislav st.     1304
5.Komosný MiloslavPinda Dušan     0305
6.Hrubý PetrStaněk Michal     3115
7.Konečný MiroslavKůřilová Jana     0316
8.Komosný MiloslavNešpor Rostislav st.     1317
9.Hrubý PetrPinda Dušan     0318
10.Oláh EduardStaněk Michal     3028
11.Komosný MiloslavKůřilová Jana     0329
12.Hrubý PetrNešpor Rostislav st.     13210
13.Oláh EduardPinda Dušan     03211
14.Konečný MiroslavStaněk Michal     31311
15.Hrubý PetrKůřilová Jana     03312
16.Oláh EduardNešpor Rostislav st.     03313
17.Konečný MiroslavPinda Dušan     31413
18.Komosný MiloslavStaněk Michal     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oláh Eduard13Kůřilová Jana40
Konečný Miroslav22Nešpor Rostislav st.40
Komosný Miloslav13Pinda Dušan31
Hrubý Petr13Staněk Michal04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy