Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Tomáš
Žajdlík Ludvík
 
 
Kreml Pavel
Bařák Václav
 
 
     3110
2.Bureš Martin
Orel Eduard
 
 
Charvát Petr
Křižka Zdeněk
 
 
     2311
3.Žajdlík LudvíkKřižka Zdeněk     1312
4.Bureš MartinCharvát Petr     3022
5.Orel EduardKreml Pavel     3132
6.Martinek TomášBařák Václav     3042
7.Bureš MartinKřižka Zdeněk     3052
8.Orel EduardCharvát Petr     3062
9.Martinek TomášKreml Pavel     3072
10.Žajdlík LudvíkBařák Václav     3182
11.Orel EduardKřižka Zdeněk     1383
12.Martinek TomášCharvát Petr     3093
13.Žajdlík LudvíkKreml Pavel     31103
14.Bureš MartinBařák Václav     30113
15.Martinek TomášKřižka Zdeněk     31123
16.Žajdlík LudvíkCharvát Petr     32133
17.Bureš MartinKreml Pavel     03134
18.Orel EduardBařák Václav     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žajdlík Ludvík31Křižka Zdeněk22
Bureš Martin31Charvát Petr04
Orel Eduard31Kreml Pavel13
Martinek Tomáš40Bařák Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:39524:606SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Jakubíček Vlastimil
Tihlařík Ondřej
 
 
-8-10-10  0301
2.Hradil Kryštof
Kladňák Martin
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
-8-62-5 1302
3.Kladňák MartinJakubíček Vlastimil-2-3-5  0303
4.Hradil KryštofHering Roman-3-10-6  0304
5.Charvát Vít st.Kalod Radek st.-125-8-9 1305
6.Hrbáček MilanTihlařík Ondřej7-688 3115
7.Hradil KryštofJakubíček Vlastimil-9-2-5  0316
8.Charvát Vít st.Hering Roman1045  3026
9.Hrbáček MilanKalod Radek st.897  3036
10.Kladňák MartinTihlařík Ondřej-8-6-9  0337
11.Charvát Vít st.Jakubíček Vlastimil7-689 3147
12.Hrbáček MilanHering Roman8-5-7-9 1348
13.Kladňák MartinKalod Radek st.-69-2-6 1349
14.Hradil KryštofTihlařík Ondřej-7-118-9 13410
15.Hrbáček MilanJakubíček Vlastimil689  30510
16.Kladňák MartinHering Roman-6-5-7  03511
17.Hradil KryštofKalod Radek st.-86-4-3 13512
18.Charvát Vít st.Tihlařík Ondřej67-85 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kladňák Martin04Jakubíček Vlastimil22
Hradil Kryštof04Hering Roman31
Charvát Vít st.31Kalod Radek st.31
Hrbáček Milan31Tihlařík Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
Ingr David
Libor Hradil
 
 
     3010
2.Dohnálek Petr
Urban Marek
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0311
3.Dohnálek PetrKůřil Pavel ml.     2312
4.Mikulčík LiborIngr David     3122
5.Novák RadekKůřil Radim     3132
6.Urban MarekLibor Hradil     3042
7.Mikulčík LiborKůřil Pavel ml.     0343
8.Novák RadekIngr David     1344
9.Urban MarekKůřil Radim     0345
10.Dohnálek PetrLibor Hradil     3055
11.Novák RadekKůřil Pavel ml.     3265
12.Urban MarekIngr David     2366
13.Dohnálek PetrKůřil Radim     3076
14.Mikulčík LiborLibor Hradil     3186
15.Urban MarekKůřil Pavel ml.     2387
16.Dohnálek PetrIngr David     3097
17.Mikulčík LiborKůřil Radim     32107
18.Novák RadekLibor Hradil     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnálek Petr31Kůřil Pavel ml.31
Mikulčík Libor31Ingr David22
Novák Radek31Kůřil Radim13
Urban Marek13Libor Hradil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Sportcentrum Želva, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Juras Martin
 
 
Mlynár Radoslav
Horák Pavel
 
 
     3110
2.Látal Roman
Kopčil Miloslav
 
 
Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
     0311
3.Látal RomanMlynár Radoslav     0312
4.Juras PavelHorák Pavel     3022
5.Kopčil MiloslavKotásková Petra     1323
6.Juras MartinJelínek Zdeněk ml.     2324
7.Juras PavelMlynár Radoslav     3034
8.Kopčil MiloslavHorák Pavel     3144
9.Juras MartinKotásková Petra     3154
10.Látal RomanJelínek Zdeněk ml.     0355
11.Kopčil MiloslavMlynár Radoslav     1356
12.Juras MartinHorák Pavel     3166
13.Látal RomanKotásková Petra     0367
14.Juras PavelJelínek Zdeněk ml.     1368
15.Juras MartinMlynár Radoslav     3178
16.Látal RomanHorák Pavel     1379
17.Juras PavelKotásková Petra     3289
18.Kopčil MiloslavJelínek Zdeněk ml.     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman04Mlynár Radoslav22
Juras Pavel31Horák Pavel13
Kopčil Miloslav13Kotásková Petra22
Juras Martin31Jelínek Zdeněk ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Vašek Štefan
 
 
Valuch Michal
Rybecký Marek
 
 
     3010
2.Komosný Miloslav
Konečný Miroslav
 
 
Chvátal Antonín
Zelinka Pavel
 
 
     3220
3.Oláh EduardValuch Michal     1321
4.Vašek ŠtefanChvátal Antonín     2322
5.Konečný MiroslavZelinka Pavel     1323
6.Hrubý PetrRybecký Marek     2324
7.Vašek ŠtefanValuch Michal     3234
8.Konečný MiroslavChvátal Antonín     3244
9.Hrubý PetrZelinka Pavel     3154
10.Oláh EduardRybecký Marek     3164
11.Konečný MiroslavValuch Michal     3174
12.Hrubý PetrChvátal Antonín     3284
13.Oláh EduardZelinka Pavel     3194
14.Vašek ŠtefanRybecký Marek     1395
15.Hrubý PetrValuch Michal     0396
16.Oláh EduardChvátal Antonín     30106
17.Vašek ŠtefanZelinka Pavel     03107
18.Konečný MiroslavRybecký Marek     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oláh Eduard31Valuch Michal22
Vašek Štefan13Chvátal Antonín13
Konečný Miroslav22Zelinka Pavel22
Hrubý Petr22Rybecký Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34642:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Kovář Dušan
Dočekal Pavel
 
 
-7-5-7  0301
2.Pinda Dušan
Okénková Martina
 
 
Škoula Rudolf
Krakovič Petr
 
 
-4-5-9  0302
3.Kůřilová JanaKrakovič Petr383  3012
4.Pinda DušanDočekal Pavel2-9-15873222
5.Nešpor Rostislav st.Škoula Rudolf-8646 3132
6.Okénková MartinaKovář Dušan-57-5-5 1333
7.Pinda DušanKrakovič Petr-619-743243
8.Nešpor Rostislav st.Dočekal Pavel956  3053
9.Okénková MartinaŠkoula Rudolf-1010-66-62354
10.Kůřilová JanaKovář Dušan6-8-2-10 1355
11.Nešpor Rostislav st.Krakovič Petr-8-768-92356
12.Okénková MartinaDočekal Pavel-6-9-8  0357
13.Kůřilová JanaŠkoula Rudolf865  3067
14.Pinda DušanKovář Dušan877  3077
15.Okénková MartinaKrakovič Petr-5-8-12  0378
16.Kůřilová JanaDočekal Pavel7410  3088
17.Pinda DušanŠkoula Rudolf-968-12123298
18.Nešpor Rostislav st.Kovář Dušan110-8-6-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kůřilová Jana31Krakovič Petr22
Pinda Dušan40Dočekal Pavel13
Nešpor Rostislav st.22Škoula Rudolf13
Okénková Martina04Kovář Dušan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy