Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KyjovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:49 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišman Jan
Novák Miroslav ml.
 
 
Kovář Dušan
Dočekal Pavel
 
 
     0301
2.Charvát Petr
Křižka Zdeněk
 
 
Krakovič Petr
Škoula Rudolf
 
 
     3111
3.Křižka ZdeněkKrakovič Petr     0312
4.Charvát PetrKovář Dušan     2313
5.Novák Miroslav ml.Dočekal Pavel     0314
6.Fišman JanŠkoula Rudolf     3124
7.Charvát PetrKrakovič Petr     2325
8.Novák Miroslav ml.Kovář Dušan     1326
9.Fišman JanDočekal Pavel     1327
10.Křižka ZdeněkŠkoula Rudolf     3237
11.Novák Miroslav ml.Krakovič Petr     1338
12.Fišman JanKovář Dušan     0339
13.Křižka ZdeněkDočekal Pavel     13310
14.Charvát PetrŠkoula Rudolf     13311
15.Fišman JanKrakovič Petr     13312
16.Křižka ZdeněkKovář Dušan     03313
17.Charvát PetrDočekal Pavel     03314
18.Novák Miroslav ml.Škoula Rudolf     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křižka Zdeněk13Krakovič Petr40
Charvát Petr04Kovář Dušan40
Novák Miroslav ml.04Dočekal Pavel40
Fišman Jan13Škoula Rudolf22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvátal Antonín
Zelinka Pavel
 
 
Pinda Dušan
Okénková Martina
 
 
     2301
2.Rybecký Marek
Valuch Michal
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     1302
3.Valuch MichalKůřilová Jana     0303
4.Zelinka PavelPinda Dušan     1304
5.Rybecký MarekNešpor Rostislav st.     3114
6.Chvátal AntonínOkénková Martina     0315
7.Zelinka PavelKůřilová Jana     0316
8.Rybecký MarekPinda Dušan     3226
9.Chvátal AntonínNešpor Rostislav st.     3236
10.Valuch MichalOkénková Martina     1337
11.Juryca DaliborKůřilová Jana     0338
12.Chvátal AntonínPinda Dušan     3148
13.Valuch MichalNešpor Rostislav st.     1349
14.Zelinka PavelOkénková Martina     3059
15.Chvátal AntonínKůřilová Jana     13510
16.Valuch MichalPinda Dušan     30610
17.Zelinka PavelNešpor Rostislav st.     13611
18.Juryca DaliborOkénková Martina     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valuch Michal13Kůřilová Jana40
Zelinka Pavel13Pinda Dušan13
Rybecký Marek20Nešpor Rostislav st.22
Chvátal Antonín22Okénková Martina31
Juryca Dalibor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Kotásková Petra
 
 
Oláh Eduard
Konečný Miroslav
 
 
     3110
2.Budiš Tomáš
Mlynár Radoslav
 
 
Komosný Miloslav
Polachová Jana
 
 
     3220
3.Mlynár RadoslavKomosný Miloslav     3230
4.Budiš TomášPolachová Jana     2331
5.Kotásková PetraKonečný Miroslav     2332
6.Jelínek Zdeněk ml.Oláh Eduard     3142
7.Budiš TomášKomosný Miloslav     1343
8.Kotásková PetraPolachová Jana     1344
9.Jelínek Zdeněk ml.Konečný Miroslav     3054
10.Mlynár RadoslavOláh Eduard     0355
11.Kotásková MichaelaKomosný Miloslav     3265
12.Jelínek Zdeněk ml.Polachová Jana     3175
13.Mlynár RadoslavKonečný Miroslav     2376
14.Budiš TomášOláh Eduard     1377
15.Jelínek Zdeněk ml.Komosný Miloslav     3087
16.Mlynár RadoslavPolachová Jana     3197
17.Budiš TomášKonečný Miroslav     31107
18.Kotásková MichaelaOláh Eduard     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlynár Radoslav22Komosný Miloslav13
Budiš Tomáš13Polachová Jana22
Kotásková Petra02Konečný Miroslav22
Jelínek Zdeněk ml.40Oláh Eduard31
Kotásková Michaela11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 
Růčka Pavel
Juras Pavel
 
 
     3210
2.Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
Juras Martin
Kopčil Miloslav
 
 
     2311
3.Kůřil RadimJuras Martin     0312
4.Ingr DavidLátal Roman     3022
5.Kůřil Pavel st.Juras Pavel     2323
6.Kůřil Pavel ml.Růčka Pavel     3033
7.Ingr DavidJuras Martin     3143
8.Kůřil Pavel st.Látal Roman     2344
9.Kůřil Pavel ml.Juras Pavel     0345
10.Kůřil RadimRůčka Pavel     3055
11.Kůřil Pavel st.Juras Martin     2356
12.Kůřil Pavel ml.Kopčil Miloslav     3066
13.Kůřil RadimJuras Pavel     1367
14.Ingr DavidRůčka Pavel     3077
15.Kůřil Pavel ml.Juras Martin     1378
16.Kůřil RadimKopčil Miloslav     3188
17.Ingr DavidJuras Pavel     3298
18.Kůřil Pavel st.Růčka Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Radim22Juras Martin31
Ingr David40Látal Roman11
Kůřil Pavel st.13Juras Pavel31
Kůřil Pavel ml.22Růčka Pavel04
   Kopčil Miloslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Tihlařík Ondřej
 
 
Mikulčík Libor
Novák Radek
 
 
     0301
2.Jakubíček Vlastimil
Kalod Radek st.
 
 
Novák Miroslav st.
Dohnálek Petr
 
 
     3211
3.Kojecký JaroslavDohnálek Petr     1312
4.Kalod Radek st.Mikulčík Libor     3122
5.Jakubíček VlastimilNovák Radek     3232
6.Tihlařík OndřejNovák Miroslav st.     3042
7.Kalod Radek st.Dohnálek Petr     3252
8.Jakubíček VlastimilMikulčík Libor     3162
9.Tihlařík OndřejNovák Radek     0363
10.Kojecký JaroslavNovák Miroslav st.     3173
11.Jakubíček VlastimilDohnálek Petr     1374
12.Tihlařík OndřejMikulčík Libor     3184
13.Kojecký JaroslavNovák Radek     1385
14.Kalod Radek st.Novák Miroslav st.     3195
15.Tihlařík OndřejDohnálek Petr     1396
16.Kojecký JaroslavMikulčík Libor     30106
17.Kalod Radek st.Novák Radek     13107
18.Jakubíček VlastimilNovák Miroslav st.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kojecký Jaroslav22Dohnálek Petr31
Kalod Radek st.31Mikulčík Libor04
Jakubíček Vlastimil31Novák Radek31
Tihlařík Ondřej22Novák Miroslav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teturová Barbora
Žajdlík Ludvík
 
 
Charvát Vít st.
Hrbáček Milan
 
 
     0301
2.Bureš Martin
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Hradil Kryštof
Hrubý Otto
 
 
     0302
3.Žajdlík LudvíkHrbáček Milan     0303
4.Teturová BarboraHrubý Otto     1304
5.Grabovský Jaroslav ml.Charvát Vít st.     1305
6.Bureš MartinHradil Kryštof     3215
7.Teturová BarboraHrbáček Milan     0316
8.Grabovský Jaroslav ml.Hrubý Otto     2317
9.Bureš MartinCharvát Vít st.     3027
10.Žajdlík LudvíkHradil Kryštof     3037
11.Grabovský Jaroslav ml.Hrbáček Milan     1338
12.Bureš MartinHrubý Otto     2339
13.Žajdlík LudvíkCharvát Vít st.     3149
14.Teturová BarboraHradil Kryštof     13410
15.Bureš MartinHrbáček Milan     13411
16.Žajdlík LudvíkHrubý Otto     13412
17.Teturová BarboraCharvát Vít st.     03413
18.Grabovský Jaroslav ml.Hradil Kryštof     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žajdlík Ludvík22Hrbáček Milan40
Teturová Barbora04Hrubý Otto40
Grabovský Jaroslav ml.13Charvát Vít st.22
Bureš Martin22Hradil Kryštof13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy