Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:8 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozděch Josef
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Marek Ondřej
Halámek Zdeněk
 
 
     3010
2.Žídek Jiří
Werner Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikeska Jaroslav st.Hodonský Miroslav     3130
4.Pozděch JosefMarek Ondřej     3040
5.Werner JanHalámek Zdeněk     3050
6.Žídek JiříWO    3060
7.Pozděch JosefHodonský Miroslav     3070
8.Werner JanMarek Ondřej     3080
9.Žídek JiříHalámek Zdeněk     3090
10.Mikeska Jaroslav st.WO    30100
11.Werner JanHodonský Miroslav     30110
12.Žídek JiříMarek Ondřej     13111
13.Mikeska Jaroslav st.Halámek Zdeněk     31121
14.Pozděch JosefWO    30131
15.Žídek JiříHodonský Miroslav     03132
16.Mikeska Jaroslav st.Marek Ondřej     30142
17.Pozděch JosefHalámek Zdeněk     30152
18.Werner JanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikeska Jaroslav st.30Hodonský Miroslav13
Pozděch Josef30Marek Ondřej13
Werner Jan30Halámek Zdeněk04
Žídek Jiří12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Matěj
Šnajdr Radomír
 
 
Luzum Jaroslav
Rybecký Jakub
 
 
     1301
2.Nikl František
Křiva Zdeněk
 
 
Salaba Petr
Vymyslický Stanislav st.
 
 
     3011
3.Šnajdr RadomírLuzum Jaroslav     0312
4.Nikl FrantišekSalaba Petr     2313
5.Boruta MatějVymyslický Stanislav st.     3223
6.Křiva ZdeněkRybecký Jakub     0324
7.Nikl FrantišekLuzum Jaroslav     3234
8.Boruta MatějSalaba Petr     3244
9.Křiva ZdeněkVymyslický Stanislav st.     0345
10.Šnajdr RadomírRybecký Jakub     3255
11.Boruta MatějLuzum Jaroslav     3165
12.Křiva ZdeněkSalaba Petr     3275
13.Šnajdr RadomírVymyslický Stanislav st.     3085
14.Nikl FrantišekRybecký Jakub     0386
15.Křiva ZdeněkLuzum Jaroslav     3196
16.Šnajdr RadomírSalaba Petr     0397
17.Nikl FrantišekVymyslický Stanislav st.     1398
18.Boruta MatějRybecký Jakub     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír22Luzum Jaroslav13
Nikl František13Salaba Petr22
Boruta Matěj31Vymyslický Stanislav st.22
Křiva Zdeněk22Rybecký Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:47 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikula Ján
Konečný Miroslav
 
 
Stašek Lubomír
Vacenovský Pavel
 
 
     2301
2.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Hřebačka Michal
Vaňhara Michal
 
 
     2302
3.Mikula JánStašek Lubomír     2303
4.Konečný MiroslavVacenovský Pavel     0304
5.Komosný MiloslavVaňhara Michal     3014
6.Hrubý PetrHřebačka Michal     2315
7.Konečný MiroslavStašek Lubomír     1316
8.Komosný MiloslavVacenovský Pavel     0317
9.Hrubý PetrVaňhara Michal     3027
10.Mikula JánHřebačka Michal     0328
11.Komosný MiloslavStašek Lubomír     1329
12.Hrubý PetrVacenovský Pavel     23210
13.Mikula JánVaňhara Michal     13211
14.Konečný MiroslavHřebačka Michal     23212
15.Hrubý PetrStašek Lubomír     23213
16.Mikula JánVacenovský Pavel     03214
17.Konečný MiroslavVaňhara Michal     32314
18.Komosný MiloslavHřebačka Michal     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikula Ján04Stašek Lubomír40
Konečný Miroslav13Vacenovský Pavel40
Komosný Miloslav13Vaňhara Michal13
Hrubý Petr13Hřebačka Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:27 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firtl Radim
Synková Dagmar
 
 

 
 
WO    3010
2.Hála Josef
Hála Zbyněk
 
 
Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
     1311
3.Synková DagmarBřečka Karel     2312
4.Firtl RadimDřevojan Martin     3122
5.Hála JosefDufek Josef     3132
6.Hála ZbyněkWO    3042
7.Firtl RadimBřečka Karel     3152
8.Hála JosefDřevojan Martin     1353
9.Hála ZbyněkDufek Josef     2354
10.Synková DagmarWO    3064
11.Hála JosefBřečka Karel     3074
12.Hála ZbyněkDřevojan Martin     0375
13.Synková DagmarDufek Josef     3185
14.Firtl RadimWO    3095
15.Hála ZbyněkBřečka Karel     2396
16.Synková DagmarDřevojan Martin     2397
17.Firtl RadimDufek Josef     32107
18.Hála JosefWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Synková Dagmar12Břečka Karel22
Firtl Radim30Dřevojan Martin31
Hála Josef21Dufek Josef13
Hála Zbyněk03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2615:263SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Otto
Šrédl Pavel
 
 
Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
394  3010
2.Kuchařič Jiří ml.
Toman Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrubý OttoMikuš Martin425  3030
4.Kuchařič Jiří ml.Mikuš Tomáš558  3040
5.Šrédl PavelMikuš Pavel5114  3050
6.Toman PetrWO    3060
7.Kuchařič Jiří ml.Mikuš Martin358  3070
8.Šrédl PavelMikuš Tomáš697  3080
9.Toman PetrMikuš Pavel4-947 3190
10.Hrubý OttoWO    30100
11.Šrédl PavelMikuš Martin499  30110
12.Toman PetrMikuš Tomáš10410  30120
13.Hrubý OttoMikuš Pavel957  30130
14.Kuchařič Jiří ml.WO    30140
15.Toman PetrMikuš Martin1048  30150
16.Hrubý OttoMikuš Tomáš617  30160
17.Kuchařič Jiří ml.Mikuš Pavel4-797 31170
18.Šrédl PavelWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrubý Otto30Mikuš Martin04
Kuchařič Jiří ml.30Mikuš Tomáš04
Šrédl Pavel30Mikuš Pavel04
Toman Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:20719:504SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
Blaha Stanislav
Ingr Lukáš
 
 
-713-983210
2.Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
Bednář Bořivoj
Jirásek Petr
 
 
686  3020
3.Kosík TomášBlaha Stanislav225  3030
4.Hlobil AlbertBednář Bořivoj-710-108-82331
5.Šebesta ŠtefanJirásek Petr233  3041
6.Bača TiborIngr Lukáš7-15-8893251
7.Hlobil AlbertBlaha Stanislav-5-94473261
8.Šebesta ŠtefanBednář Bořivoj2-10-7643271
9.Bača TiborJirásek Petr249  3081
10.Kosík TomášIngr Lukáš895  3091
11.Šebesta ŠtefanBlaha Stanislav545  30101
12.Bača TiborBednář Bořivoj-835-8-823102
13.Kosík TomášJirásek Petr337  30112
14.Hlobil AlbertIngr Lukáš789  30122
15.Bača TiborBlaha Stanislav9-10-7-6 13123
16.Kosík TomášBednář Bořivoj33-86 31133
17.Hlobil AlbertJirásek Petr2-7-9101032143
18.Šebesta ŠtefanIngr Lukáš198  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosík Tomáš40Blaha Stanislav13
Hlobil Albert31Bednář Bořivoj22
Šebesta Štefan40Jirásek Petr04
Bača Tibor22Ingr Lukáš04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy