Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:50 SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
Gallus Petr st.
Kraus Jan
 
 
     1301
2.Marek Ondřej
Halámek Zdeněk
 
 
Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
     0302
3.Marek OndřejKraus Jan     0303
4.Halámek ZdeněkGallus Petr st.     0304
5.Odložilík LeošŠebesta Štefan     0305
6.Kozina MiroslavBača Tibor     3215
7.Halámek ZdeněkKraus Jan     0316
8.Odložilík LeošGallus Petr st.     0317
9.Kozina MiroslavŠebesta Štefan     1318
10.Marek OndřejBača Tibor     3128
11.Odložilík LeošKraus Jan     0329
12.Kozina MiroslavGallus Petr st.     3239
13.Marek OndřejŠebesta Štefan     03310
14.Halámek ZdeněkBača Tibor     13311
15.Kozina MiroslavKraus Jan     03312
16.Marek OndřejGallus Petr st.     03313
17.Halámek ZdeněkŠebesta Štefan     03314
18.Odložilík LeošBača Tibor     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Ondřej13Kraus Jan40
Halámek Zdeněk04Gallus Petr st.31
Odložilík Leoš04Šebesta Štefan40
Kozina Miroslav22Bača Tibor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 16:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22 SK Čejč z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Bořivoj
Smutný Antonín
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Šrédl Pavel
 
 
     1301
2.Ingr Lukáš
Blaha Stanislav
 
 

 
 
WO    3011
3.Blaha StanislavKuchařič Jiří ml.     3121
4.Bednář BořivojŠrédl Pavel     0322
5.Smutný AntonínKladňák Martin     3132
6.Ingr LukášWO    3042
7.Bednář BořivojKuchařič Jiří ml.     0343
8.Smutný AntonínŠrédl Pavel     1344
9.Ingr LukášKladňák Martin     3154
10.Blaha StanislavWO    3064
11.Smutný AntonínKuchařič Jiří ml.     0365
12.Ingr Lukᚊrédl Pavel     3275
13.Blaha StanislavKladňák Martin     3085
14.Bednář BořivojWO    3095
15.Ingr LukášKuchařič Jiří ml.     30105
16.Blaha StanislavŠrédl Pavel     32115
17.Bednář BořivojKladňák Martin     30125
18.Smutný AntonínWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blaha Stanislav30Kuchařič Jiří ml.22
Bednář Bořivoj12Šrédl Pavel22
Smutný Antonín12Kladňák Martin04
Ingr Lukáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Hála Zbyněk
Toman Zbyněk
 
 
     1301
2.Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
Synková Dagmar
Firtl Radim
 
 
     0302
3.Zlámal MartinHála Zbyněk     3012
4.Maděrič ZdeněkToman Zbyněk     2313
5.Mikuš MartinSynková Dagmar     0314
6.Mikuš TomášFirtl Radim     0315
7.Maděrič ZdeněkHála Zbyněk     3125
8.Mikuš MartinToman Zbyněk     0326
9.Mikuš TomášSynková Dagmar     3136
10.Zlámal MartinFirtl Radim     1337
11.Mikuš MartinHála Zbyněk     3247
12.Mikuš TomášToman Zbyněk     2348
13.Zlámal MartinSynková Dagmar     3158
14.Maděrič ZdeněkFirtl Radim     2359
15.Mikuš TomášHála Zbyněk     03510
16.Zlámal MartinToman Zbyněk     31610
17.Maděrič ZdeněkSynková Dagmar     03611
18.Mikuš MartinFirtl Radim     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zlámal Martin31Hála Zbyněk13
Maděrič Zdeněk13Toman Zbyněk31
Mikuš Martin13Synková Dagmar22
Mikuš Tomáš13Firtl Radim40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:29 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
Komosný Miloslav
Ráb František
 
 
     3010
2.
 
 
Hrubý Petr
Mikula Ján
 
 
WO    0311
3.Komoň RichardKonečný Miroslav     3021
4.Dřevojan MartinHrubý Petr     3031
5.Břečka KarelMikula Ján     3141
6.Ráb FrantišekWO    0342
7.Dřevojan MartinKonečný Miroslav     3152
8.Břečka KarelHrubý Petr     3162
9.Mikula JánWO    0363
10.Komoň RichardRáb František     3073
11.Břečka KarelKonečný Miroslav     3283
12.Hrubý PetrWO    0384
13.Komoň RichardMikula Ján     3094
14.Dřevojan MartinKomosný Miloslav     31104
15.Konečný MiroslavWO    03105
16.Komoň RichardHrubý Petr     23106
17.Dřevojan MartinMikula Ján     32116
18.Břečka KarelKomosný Miloslav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Komoň Richard31Konečný Miroslav03
Dřevojan Martin40Hrubý Petr12
Břečka Karel31Mikula Ján03
   Ráb František01
   Komosný Miloslav11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:18 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Lubomír
Vacenovský Pavel
 
 
Šnajdr Michal
Valko Jan
 
 
     3010
2.Král Jiří
Hřebačka Michal
 
 
Křiva Zdeněk
Šnajdr Radomír
 
 
     2311
3.Vacenovský PavelŠnajdr Michal     3021
4.Král JiříValko Jan     3031
5.Hřebačka MichalŠnajdr Radomír     3041
6.Stašek LubomírKřiva Zdeněk     3051
7.Král JiříŠnajdr Michal     3061
8.Hřebačka MichalValko Jan     3071
9.Stašek LubomírŠnajdr Radomír     1372
10.Vacenovský PavelKřiva Zdeněk     3182
11.Hřebačka MichalŠnajdr Michal     3092
12.Stašek LubomírValko Jan     1393
13.Vaňhara MichalŠnajdr Radomír     1394
14.Král JiříKřiva Zdeněk     31104
15.Stašek LubomírŠnajdr Michal     31114
16.Vaňhara MichalValko Jan     32124
17.Král JiříŠnajdr Radomír     31134
18.Hřebačka MichalKřiva Zdeněk     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacenovský Pavel20Šnajdr Michal04
Král Jiří40Valko Jan13
Hřebačka Michal40Šnajdr Radomír22
Stašek Lubomír22Křiva Zdeněk04
Vaňhara Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Žídek Jiří
Jakubčík František
 
 
     1301
2.Vymyslický Stanislav st.
Rybecký Jakub
 
 
Pozděch Josef
Moudrý Rostislav
 
 
     1302
3.Juryca DaliborMoudrý Rostislav     3012
4.Rybecký JakubPozděch Josef     3122
5.Vymyslický Stanislav st.Žídek Jiří     1323
6.Luzum JaroslavJakubčík František     3133
7.Rybecký JakubMoudrý Rostislav     3043
8.Vymyslický Stanislav st.Pozděch Josef     1344
9.Luzum JaroslavŽídek Jiří     2345
10.Juryca DaliborJakubčík František     3255
11.Vymyslický Stanislav st.Moudrý Rostislav     3265
12.Luzum JaroslavPozděch Josef     3075
13.Juryca DaliborŽídek Jiří     2376
14.Rybecký JakubJakubčík František     3186
15.Luzum JaroslavMoudrý Rostislav     3096
16.Juryca DaliborPozděch Josef     32106
17.Rybecký JakubŽídek Jiří     30116
18.Vymyslický Stanislav st.Jakubčík František     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juryca Dalibor31Moudrý Rostislav04
Rybecký Jakub40Pozděch Josef13
Vymyslický Stanislav st.22Žídek Jiří31
Luzum Jaroslav31Jakubčík František04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy