Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Komosný Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
     0301
2.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
     1302
3.Konečný MiroslavOdložilík Leoš     3012
4.Komosný MiloslavHodonský Miroslav     2313
5.Hrubý PetrKozina Miroslav     3223
6.Mikula JánHalámek Zdeněk     3033
7.Komosný MiloslavOdložilík Leoš     3043
8.Hrubý PetrHodonský Miroslav     3253
9.Mikula JánKozina Miroslav     0354
10.Konečný MiroslavHalámek Zdeněk     3164
11.Hrubý PetrOdložilík Leoš     3174
12.Mikula JánMarek Ondřej     3084
13.Konečný MiroslavKozina Miroslav     1385
14.Komosný MiloslavHalámek Zdeněk     0386
15.Mikula JánOdložilík Leoš     3296
16.Konečný MiroslavMarek Ondřej     30106
17.Komosný MiloslavKozina Miroslav     03107
18.Hrubý PetrHalámek Zdeněk     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Miroslav31Odložilík Leoš04
Komosný Miloslav13Hodonský Miroslav11
Hrubý Petr40Kozina Miroslav31
Mikula Ján31Halámek Zdeněk13
   Marek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Vašík Michal
 
 
Synková Dagmar
Hála Zbyněk
 
 
     0301
2.Boruta Matěj
Boruta Vladislav
 
 
Firtl Radim
Hála Josef
 
 
     3011
3.Boruta MatějHála Josef     0312
4.Vašík MichalSynková Dagmar     3222
5.Boruta VladislavHála Zbyněk     3032
6.Šnajdr MichalFirtl Radim     1333
7.Vašík MichalHála Josef     1334
8.Boruta VladislavSynková Dagmar     0335
9.Šnajdr MichalHála Zbyněk     2336
10.Boruta MatějFirtl Radim     1337
11.Boruta VladislavHála Josef     3247
12.Šnajdr MichalSynková Dagmar     3257
13.Boruta MatějHála Zbyněk     1358
14.Vašík MichalFirtl Radim     3068
15.Šnajdr MichalHála Josef     0369
16.Boruta MatějSynková Dagmar     03610
17.Vašík MichalHála Zbyněk     31710
18.Boruta VladislavFirtl Radim     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Boruta Matěj04Hála Josef31
Vašík Michal31Synková Dagmar22
Boruta Vladislav22Hála Zbyněk22
Šnajdr Michal13Firtl Radim31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žídek Jiří
Werner Jan
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Hrubý Otto
 
 
     0301
2.Pozděch Josef
Vavřínek Dominik
 
 
Šrédl Pavel
Bolf Marek
 
 
     3011
3.Pozděch JosefKuchařič Jiří ml.     3021
4.Vavřínek DominikHrubý Otto     3131
5.Werner JanŠrédl Pavel     3241
6.Žídek JiříBolf Marek     3051
7.Vavřínek DominikKuchařič Jiří ml.     3161
8.Werner JanHrubý Otto     2362
9.Žídek JiříŠrédl Pavel     1363
10.Pozděch JosefBolf Marek     3073
11.Werner JanKuchařič Jiří ml.     3283
12.Žídek JiříHrubý Otto     2384
13.Pozděch JosefŠrédl Pavel     0385
14.Vavřínek DominikBolf Marek     3095
15.Žídek JiříKuchařič Jiří ml.     1396
16.Pozděch JosefHrubý Otto     1397
17.Vavřínek DominikŠrédl Pavel     2398
18.Werner JanBolf Marek     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pozděch Josef22Kuchařič Jiří ml.13
Vavřínek Dominik31Hrubý Otto31
Werner Jan31Šrédl Pavel31
Žídek Jiří13Bolf Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48 SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juryca Dalibor
Luzum Jaroslav
 
 
Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
     0301
2.Vymyslický Stanislav st.
Rybecký Jakub
 
 
Šebesta Štefan
Bača Tibor
 
 
     0302
3.Juryca DaliborMikulecký Marek     0303
4.Rybecký JakubKosík Tomáš     0304
5.Vymyslický Stanislav st.Bača Tibor     3114
6.Luzum JaroslavŠebesta Štefan     2315
7.Rybecký JakubMikulecký Marek     3225
8.Vymyslický Stanislav st.Kosík Tomáš     0326
9.Luzum JaroslavBača Tibor     2327
10.Juryca DaliborŠebesta Štefan     1328
11.Vymyslický Stanislav st.Mikulecký Marek     0329
12.Luzum JaroslavKosík Tomáš     13210
13.Juryca DaliborBača Tibor     31310
14.Rybecký JakubŠebesta Štefan     23311
15.Luzum JaroslavMikulecký Marek     03312
16.Juryca DaliborKosík Tomáš     03313
17.Rybecký JakubBača Tibor     32413
18.Vymyslický Stanislav st.Šebesta Štefan     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juryca Dalibor13Mikulecký Marek31
Rybecký Jakub22Kosík Tomáš40
Vymyslický Stanislav st.13Bača Tibor13
Luzum Jaroslav04Šebesta Štefan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jiří
Čechovský Václav
 
 
Ingr Lukáš
Blaha Stanislav
 
 
     3010
2.Hřebačka Michal
Vacenovský Pavel
 
 
Bednář Bořivoj
Jirásek Petr
 
 
     3020
3.Hřebačka MichalBlaha Stanislav     3030
4.Vacenovský PavelBednář Bořivoj     3040
5.Král JiříIngr Lukáš     3150
6.Čechovský VáclavJirásek Petr     3060
7.Vacenovský PavelBlaha Stanislav     3070
8.Král JiříBednář Bořivoj     3180
9.Čechovský VáclavIngr Lukáš     3290
10.Hřebačka MichalJirásek Petr     30100
11.Král JiříBlaha Stanislav     31110
12.Varmuža MikulášBednář Bořivoj     03111
13.Hřebačka MichalIngr Lukáš     30121
14.Vacenovský PavelJirásek Petr     30131
15.Varmuža MikulášBlaha Stanislav     03132
16.Hřebačka MichalBednář Bořivoj     32142
17.Vacenovský PavelIngr Lukáš     30152
18.Král JiříJirásek Petr     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hřebačka Michal40Blaha Stanislav13
Vacenovský Pavel40Bednář Bořivoj13
Král Jiří40Ingr Lukáš04
Čechovský Václav20Jirásek Petr04
Varmuža Mikuláš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodonský Vladislav
Slovák Tomáš
 
 
Maděrič Zdeněk
Mikuš Pavel
 
 
     3010
2.Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
     3020
3.Hodonský VladislavMaděrič Zdeněk     3030
4.Slovák TomášMikuš Martin     3140
5.Dřevojan MartinMikuš Tomáš     3050
6.Břečka KarelMikuš Pavel     3060
7.Slovák TomášMaděrič Zdeněk     0361
8.Dřevojan MartinMikuš Martin     3171
9.Břečka KarelMikuš Tomáš     3081
10.Hodonský VladislavMikuš Pavel     3091
11.Dřevojan MartinMaděrič Zdeněk     1392
12.Břečka KarelMikuš Martin     30102
13.Hodonský VladislavMikuš Tomáš     30112
14.Slovák TomášMikuš Pavel     31122
15.Břečka KarelMaděrič Zdeněk     30132
16.Hodonský VladislavMikuš Martin     31142
17.Slovák TomášMikuš Tomáš     32152
18.Dřevojan MartinMikuš Pavel     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodonský Vladislav40Maděrič Zdeněk22
Slovák Tomáš31Mikuš Martin04
Dřevojan Martin31Mikuš Tomáš04
Břečka Karel40Mikuš Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy