Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín EVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:13638:441SKST Hodonín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraus Jan
Kvapil Erik
 
 
Hodonský Miroslav
Marek Ondřej
 
 
377  3010
2.Mikulecký František
Šebesta Štefan
 
 
Halámek Zdeněk
Kozina Miroslav
 
 
3212  3020
3.Mikulecký MarekHodonský Miroslav-10751 3130
4.Kraus JanMarek Ondřej778  3040
5.Kvapil ErikHalámek Zdeněk978  3050
6.Šebesta ŠtefanKozina Miroslav-9682 3160
7.Kraus JanHodonský Miroslav797  3070
8.Kvapil ErikMarek Ondřej-7-8-11  0371
9.Šebesta ŠtefanHalámek Zdeněk56-62 3181
10.Mikulecký MarekKozina Miroslav5-987 3191
11.Kvapil ErikHodonský Miroslav-611-55432101
12.Šebesta ŠtefanMarek Ondřej492  30111
13.Mikulecký MarekHalámek Zdeněk383  30121
14.Kraus JanKozina Miroslav8-998 31131
15.Šebesta ŠtefanHodonský Miroslav843  30141
16.Mikulecký MarekMarek Ondřej544  30151
17.Kraus JanHalámek Zdeněk6109  30161
18.Kvapil ErikKozina Miroslav-3-9-12  03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulecký Marek40Hodonský Miroslav04
Kraus Jan40Marek Ondřej13
Kvapil Erik22Halámek Zdeněk04
Šebesta Štefan40Kozina Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:30 SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Otto
Kuchařič Jiří ml.
 
 
Ingr Lukáš
Blaha Stanislav
 
 
     3210
2.Šrédl Pavel
Kladňák Jaroslav
 
 
Jirásek Petr
Linner Marek
 
 
     3020
3.Šrédl PavelIngr Lukáš     3030
4.Hrubý OttoBlaha Stanislav     3140
5.Kuchařič Jiří ml.Jirásek Petr     3250
6.Kladňák JaroslavLinner Marek     3260
7.Hrubý OttoIngr Lukáš     3170
8.Kuchařič Jiří ml.Blaha Stanislav     2371
9.Kladňák JaroslavJirásek Petr     2372
10.Šrédl PavelLinner Marek     3282
11.Kuchařič Jiří ml.Ingr Lukáš     1383
12.Kladňák JaroslavBlaha Stanislav     2384
13.Šrédl PavelJirásek Petr     3094
14.Hrubý OttoLinner Marek     30104
15.Kladňák JaroslavIngr Lukáš     13105
16.Šrédl PavelBlaha Stanislav     32115
17.Hrubý OttoJirásek Petr     31125
18.Kuchařič Jiří ml.Linner Marek     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrédl Pavel40Ingr Lukáš22
Hrubý Otto40Blaha Stanislav22
Kuchařič Jiří ml.22Jirásek Petr13
Kladňák Jaroslav13Linner Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16 T.J. Sokol Svatobořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Josef
Toman Zbyněk
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
     3210
2.Hála Zbyněk
Synková Dagmar
 
 
Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
     3020
3.Hála ZbyněkZlámal Martin     1321
4.Synková DagmarMaděrič Zdeněk     3131
5.Hála JosefMikuš Martin     3041
6.Toman ZbyněkMikuš Tomáš     3151
7.Synková DagmarZlámal Martin     3161
8.Hála JosefMaděrič Zdeněk     3071
9.Toman ZbyněkMikuš Martin     3181
10.Hála ZbyněkMikuš Tomáš     3091
11.Hála JosefZlámal Martin     31101
12.Toman ZbyněkMaděrič Zdeněk     30111
13.Hála ZbyněkMikuš Martin     31121
14.Synková DagmarMikuš Tomáš     30131
15.Toman ZbyněkZlámal Martin     13132
16.Hála ZbyněkMaděrič Zdeněk     31142
17.Synková DagmarMikuš Martin     30152
18.Hála JosefMikuš Tomáš     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Zbyněk31Zlámal Martin22
Synková Dagmar40Maděrič Zdeněk04
Hála Josef40Mikuš Martin04
Toman Zbyněk31Mikuš Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32 TJ Sokol Lužice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Konečný Miroslav
 
 
Dřevojan Martin
Komoň Richard
 
 
     3210
2.Mikula Ján
Komosný Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikula JánDřevojan Martin     0321
4.Konečný MiroslavSlovák Tomáš     3231
5.Komosný MiloslavKomoň Richard     3141
6.Hrubý PetrWO    3051
7.Konečný MiroslavDřevojan Martin     0352
8.Komosný MiloslavSlovák Tomáš     0353
9.Hrubý PetrKomoň Richard     3263
10.Mikula JánWO    3073
11.Komosný MiloslavDřevojan Martin     0374
12.Hrubý PetrSlovák Tomáš     3284
13.Mikula JánKomoň Richard     2385
14.Konečný MiroslavWO    3095
15.Hrubý PetrDřevojan Martin     32105
16.Mikula JánSlovák Tomáš     23106
17.Konečný MiroslavKomoň Richard     23107
18.Komosný MiloslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikula Ján03Dřevojan Martin31
Konečný Miroslav12Slovák Tomáš22
Komosný Miloslav12Komoň Richard22
Hrubý Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13 TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boruta Vladislav
Boruta Matěj
 
 
Vaňhara Michal
Malý Miroslav
 
 
     3110
2.Šnajdr Michal
Šnajdr Radomír
 
 
Varmuža Mikuláš
Říha Martin
 
 
     3220
3.Šnajdr MichalŘíha Martin     3030
4.Šnajdr RadomírVaňhara Michal     1331
5.Boruta VladislavVarmuža Mikuláš     3041
6.Boruta MatějMalý Miroslav     3051
7.Šnajdr RadomírŘíha Martin     3161
8.Boruta VladislavVaňhara Michal     3071
9.Boruta MatějVarmuža Mikuláš     3081
10.Šnajdr MichalMalý Miroslav     3291
11.Boruta VladislavŘíha Martin     30101
12.Boruta MatějVaňhara Michal     30111
13.Šnajdr MichalVarmuža Mikuláš     30121
14.Šnajdr RadomírMalý Miroslav     30131
15.Boruta MatějŘíha Martin     31141
16.Šnajdr MichalVaňhara Michal     32151
17.Šnajdr RadomírVarmuža Mikuláš     30161
18.Boruta VladislavMalý Miroslav     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šnajdr Michal40Říha Martin04
Šnajdr Radomír31Vaňhara Michal13
Boruta Vladislav40Varmuža Mikuláš04
Boruta Matěj40Malý Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:21 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozděch Josef
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
     3210
2.Werner Jan
Vavřínek Dominik
 
 
Luzum Jaroslav
Rybecký Jakub
 
 
     3120
3.Pozděch JosefLuzum Jaroslav     3130
4.Werner JanRybecký Jakub     3140
5.Vavřínek DominikSalaba Petr     3250
6.Mikeska Jaroslav st.Vymyslický Stanislav st.     3160
7.Werner JanLuzum Jaroslav     3170
8.Vavřínek DominikRybecký Jakub     3180
9.Mikeska Jaroslav st.Salaba Petr     2381
10.Pozděch JosefVymyslický Stanislav st.     3191
11.Vavřínek DominikLuzum Jaroslav     30101
12.Mikeska Jaroslav st.Rybecký Jakub     32111
13.Moudrý RostislavSalaba Petr     31121
14.Werner JanVymyslický Stanislav st.     30131
15.Mikeska Jaroslav st.Luzum Jaroslav     30141
16.Moudrý RostislavRybecký Jakub     23142
17.Werner JanSalaba Petr     30152
18.Vavřínek DominikVymyslický Stanislav st.     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozděch Josef20Luzum Jaroslav04
Werner Jan40Rybecký Jakub13
Vavřínek Dominik40Salaba Petr13
Mikeska Jaroslav st.31Vymyslický Stanislav st.04
Moudrý Rostislav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy