Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kovoděl Moravský Písek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromek František st.
Létal Emil
 
 
Kozina Miroslav
Odložilík Leoš
 
 
     3010
2.Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
Halámek Zdeněk
Marek Ondřej
 
 
     1311
3.Mikuš MartinOdložilík Leoš     3121
4.Mikuš TomášMarek Ondřej     0322
5.Hromek František st.Halámek Zdeněk     2323
6.Létal EmilKozina Miroslav     3233
7.Mikuš TomášOdložilík Leoš     1334
8.Hromek František st.Marek Ondřej     0335
9.Létal EmilHalámek Zdeněk     3045
10.Mikuš MartinKozina Miroslav     3255
11.Hromek František st.Odložilík Leoš     3165
12.Létal EmilMarek Ondřej     3275
13.Mikuš MartinHalámek Zdeněk     3085
14.Mikuš TomášKozina Miroslav     1386
15.Létal EmilOdložilík Leoš     1387
16.Mikuš MartinMarek Ondřej     3297
17.Mikuš TomášHalámek Zdeněk     0398
18.Hromek František st.Kozina Miroslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikuš Martin40Odložilík Leoš22
Mikuš Tomáš04Marek Ondřej22
Hromek František st.13Halámek Zdeněk22
Létal Emil31Kozina Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:33 TJ Sokol Veselí nad Moravou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břečka Karel
Dřevojan Martin
 
 
Ingr Lukáš
Blaha Stanislav
 
 
     3210
2.Komoň Richard
Dufek Josef
 
 
Smutný Antonín
Bednář Bořivoj
 
 
     3120
3.Dufek JosefBednář Bořivoj     3230
4.Komoň RichardSmutný Antonín     2331
5.Dřevojan MartinIngr Lukáš     3041
6.Břečka KarelBlaha Stanislav     1342
7.Komoň RichardBednář Bořivoj     1343
8.Dřevojan MartinSmutný Antonín     3253
9.Břečka KarelIngr Lukáš     2354
10.Dufek JosefBlaha Stanislav     2355
11.Dřevojan MartinBednář Bořivoj     3065
12.Břečka KarelSmutný Antonín     3175
13.Dufek JosefIngr Lukáš     3185
14.Komoň RichardBlaha Stanislav     0386
15.Břečka KarelBednář Bořivoj     3196
16.Dufek JosefSmutný Antonín     31106
17.Komoň RichardIngr Lukáš     31116
18.Dřevojan MartinBlaha Stanislav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Josef31Bednář Bořivoj13
Komoň Richard13Smutný Antonín13
Dřevojan Martin31Ingr Lukáš13
Břečka Karel22Blaha Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23 TJ Slovan Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čechovský Václav
Hřebačka Michal
 
 
Kosík Tomáš
Zaťko Karel
 
 
     3010
2.Stašek Lubomír
Vacenovský Pavel
 
 
Hlobil Albert
Bača Tibor
 
 
     3020
3.Hřebačka MichalKosík Tomáš     1321
4.Čechovský VáclavZaťko Karel     3131
5.Vacenovský PavelBača Tibor     3041
6.Stašek LubomírHlobil Albert     3251
7.Čechovský VáclavKosík Tomáš     2352
8.Vacenovský PavelZaťko Karel     3062
9.Stašek LubomírBača Tibor     2363
10.Hřebačka MichalHlobil Albert     0364
11.Vacenovský PavelKosík Tomáš     2365
12.Stašek LubomírZaťko Karel     3275
13.Hřebačka MichalBača Tibor     3085
14.Čechovský VáclavHlobil Albert     3095
15.Stašek LubomírKosík Tomáš     32105
16.Hřebačka MichalZaťko Karel     30115
17.Čechovský VáclavBača Tibor     31125
18.Vacenovský PavelHlobil Albert     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hřebačka Michal22Kosík Tomáš31
Čechovský Václav31Zaťko Karel04
Vacenovský Pavel31Bača Tibor13
Stašek Lubomír31Hlobil Albert13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luzum Jaroslav
Juryca Dalibor
 
 
Kuchařič Jiří ml.
Hrubý Otto
 
 
     2301
2.Vymyslický Stanislav st.
Salaba Petr
 
 
Šrédl Pavel
Bolf Marek
 
 
     3111
3.Salaba PetrKuchařič Jiří ml.     0312
4.Juryca DaliborHrubý Otto     2313
5.Vymyslický Stanislav st.Šrédl Pavel     1314
6.Luzum JaroslavBolf Marek     3024
7.Juryca DaliborKuchařič Jiří ml.     3234
8.Vymyslický Stanislav st.Hrubý Otto     0335
9.Luzum JaroslavŠrédl Pavel     0336
10.Salaba PetrBolf Marek     3046
11.Vymyslický Stanislav st.Kuchařič Jiří ml.     3156
12.Luzum JaroslavHrubý Otto     1357
13.Salaba PetrŠrédl Pavel     0358
14.Juryca DaliborBolf Marek     3068
15.Luzum JaroslavKuchařič Jiří ml.     2369
16.Salaba PetrHrubý Otto     13610
17.Juryca DaliborŠrédl Pavel     32710
18.Vymyslický Stanislav st.Bolf Marek     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salaba Petr13Kuchařič Jiří ml.22
Juryca Dalibor31Hrubý Otto40
Vymyslický Stanislav st.22Šrédl Pavel31
Luzum Jaroslav13Bolf Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozděch Josef
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Hála Josef
Firtl Radim
 
 
     1301
2.Chimiak Stanislav
Vavřínek Dominik
 
 
Hála Zbyněk
Synková Dagmar
 
 
     2302
3.Pozděch JosefHála Zbyněk     3112
4.Vavřínek DominikHála Josef     3022
5.Mikeska Jaroslav st.Synková Dagmar     3032
6.Werner JanFirtl Radim     2333
7.Vavřínek DominikHála Zbyněk     1334
8.Mikeska Jaroslav st.Hála Josef     1335
9.Werner JanSynková Dagmar     2336
10.Pozděch JosefFirtl Radim     3046
11.Chimiak StanislavHála Zbyněk     1347
12.Werner JanHála Josef     3057
13.Pozděch JosefSynková Dagmar     2358
14.Vavřínek DominikFirtl Radim     3168
15.Werner JanHála Zbyněk     3078
16.Pozděch JosefHála Josef     3088
17.Vavřínek DominikSynková Dagmar     3298
18.Chimiak StanislavFirtl Radim     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pozděch Josef31Hála Zbyněk22
Vavřínek Dominik31Hála Josef13
Mikeska Jaroslav st.11Synková Dagmar22
Werner Jan22Firtl Radim22
Chimiak Stanislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26 TJ Sokol Vracov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křiva Zdeněk
Studnička Ondřej
 
 
Mikula Ján
Konečný Miroslav
 
 
     3110
2.Boruta Matěj
Vašík Michal
 
 
Hrubý Petr
Komosný Miloslav
 
 
     3120
3.Boruta MatějMikula Ján     3130
4.Vašík MichalKonečný Miroslav     3240
5.Studnička OndřejKomosný Miloslav     3150
6.Křiva ZdeněkHrubý Petr     1351
7.Vašík MichalMikula Ján     3061
8.Studnička OndřejKonečný Miroslav     0362
9.Křiva ZdeněkKomosný Miloslav     1363
10.Boruta MatějHrubý Petr     3173
11.Studnička OndřejMikula Ján     3083
12.Křiva ZdeněkKonečný Miroslav     2384
13.Boruta MatějKomosný Miloslav     2385
14.Vašík MichalHrubý Petr     3195
15.Křiva ZdeněkMikula Ján     32105
16.Boruta MatějKonečný Miroslav     30115
17.Vašík MichalKomosný Miloslav     30125
18.Studnička OndřejHrubý Petr     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boruta Matěj31Mikula Ján04
Vašík Michal40Konečný Miroslav22
Studnička Ondřej31Komosný Miloslav22
Křiva Zdeněk13Hrubý Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy